Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Pěstitelské seriály
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pěstitelské seriály Příspěvek č. 1

Vytvořím v rámci FAQ archívu novou kategorii "Pěstitelské seriály". Za inspiraci děkuji členovi gully. V souladu s jeho návrhem bych rád aby kategorie obsahovala několik konkrétních případů od zasazení až do sklizně včetně fotografií - co otázka to jedna pěstírna. Kdo by měl zájem toto zpracovat ze stávajících fór, nechť mě kontaktuje - nejen já mu za to budu vděčný. Pokud narazíte ve fórech na takovýto "seriál", přispějte sem prosím odkazem ke zpracování. Díky.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-04-2003 v 12:24 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimbo
Nový Člen

Karma uživatele Jimbo - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2

Tak to tu chybělo díky moc !

Old Post 16-05-2003 v 21:51 PM
Jimbo je offline   Profil uživatele Jimbo   Find more posts by Jimbo   Foto galerie člena Jimbo   Click here to Send Jimbo a Private Message   Add Jimbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

No, jeden hotovej serialek bych taky mel:
Jack Herer - 250W - bubbler

Naposledy upravil mmed 31-08-2003 v 01:38 AM

Old Post 31-08-2003 v 00:24 AM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlP.X.D
Nový Člen

Karma uživatele BlP.X.D - 11% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 4

Prave ted jsem si udelal skrin Z telky.. Takze ode mne jeden prispevek bude.. Jinak Je to fajn napad..

Old Post 17-10-2003 v 14:17 PM
BlP.X.D je offline   Profil uživatele BlP.X.D   Find more posts by BlP.X.D   Foto galerie člena BlP.X.D   Click here to Send BlP.X.D a Private Message   Add BlP.X.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 5

pokud se nam to podari, tak zdokumentujeme nase letosni stromove snazeni... udelame takovou pestitelskou telenovelu...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 12-05-2004 v 17:32 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slovak
Stálý Člen

Karma uživatele slovak - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

ked sa mi podari taq dam tu aj ja nake svoje fotecky
vsetky su out este nemam extra skusenosti takze do takychto systemou ake tu mate sa radsej zatial nepustam ale o paru rokov to vyskusam diky za tieto veci co tu davate seci ste sssuper

Old Post 17-06-2005 v 18:22 PM
slovak je offline   Profil uživatele slovak   Find more posts by slovak   Foto galerie člena slovak   Click here to Send slovak a Private Message   Add slovak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

To to je skvělí téma,protože mnoho lidí se chce samozásobit,ať už z finančních důvodů,nebo jako já,ze záliby v pěstování.
Budu určitě přispívat a doufám že neurazím skušenější svými pěstitelskými omily.

Old Post 02-01-2006 v 01:33 AM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

úvod Příspěvek č. 8

Mám něco rozdělaného,rotografie jsou taky,nejdříve než se začnu věnovat šlechtěným odrůdám, jsem si chtěl vyskoušet na none semenách jak bych to zvládl a dopadlo to v rámci mých možností dobře.
Omlouván se předem za fotografie.Nový digitální foťák a nezkušenost mně doufám omluví.Jo a ještě se musím naučit vkládat fotky což mně asi zabere dost času,co by počítačoví analfabet.

Old Post 11-07-2006 v 18:57 PM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

proc to neni?

Old Post 08-11-2007 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9725960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív