Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Výtka většině fór v Kuřárně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Výtka většině fór v Kuřárně Příspěvek č. 1

Zdravim všechny čtenáře Kuřárny v Groweru vůbec. Moc zajímavé počtení. Rozhodně to nejsou kydy jako třeba na některých chatech "...kdo ještě nejste zkouřenej balim brčko... " to je ztráta času. Líbý se mi postoje a přístup většiny z přispěvatelů a s většinou bych i souhlasil. Nicméně k té výtce -je pěkné se rozplývat nad tím, jak se člověk napálenej pěkně projde v přírodě, jak si zapřemejšlí dá věci do kupy, zaposlouchá muziku, výborně popovídá s přáteli, na nějakou výstavu zajde(doporučuji veletržní palác 3. patro), do kina, počte, je toho hromada a je to pravda a rozhodně velké plus marihuaně. Ale nikde jsem se nedočetl o tom "všedním", možná až zbytečném jointu. Pochybuju, že každý váš joint má nějaký podtext, který by využíval rozšířené imaginace. Občas se podle mě stane každému, že se to nějak nepovede, že si pak řikám, no toho jsem si mohl odpustit, přídaně, že se člověk spálí jen proto, že je to tak zábavnější než normálně. Dle mého by se pak člověk měl trochu zastydět a snažit se mít z každého brka nějaký užitek a ne je pálit ze srabárny, že se normálně bavit neumim, nebo umim, ale nemá to ty grády.

Tak koukám, že z toho ani nějaká velká výtka není. Tak snad aspoň nějaká reakce.

.:Jen:.

Old Post 06-04-2003 v 11:46 AM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 2

hovnajs -¨souhlasim s tvojim nazorem - že hodne brček by se mohlo vynechat a nekdy je to fakt zbytečné - třeba me poslední dobou uplne jebe - jit v patek, sobotu do hospy na pivko a pak se jdou všichni zhulit - a pak zase pivko .- myslim, že je to mrhnani brkama - ja uz asi budu jen lopat, nebo hulit (co se tyče hospod) a jinak když se nudim tak si klidne zajdu tady k ribniku a zahulim si sam.

Wes

Old Post 06-04-2003 v 12:01 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 3

jo ono ti po fest době hulení docela začně hrabat a udeš vymaštěnej a vyhrabanej jako já

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 06-04-2003 v 16:00 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 4

Já to říkám furt : všeho moc škodí

Taky mě to občas připadá zbytečný - sme v hospě nemáme špeka a skoro všici: ty voe, měli bysme sehnat něco na špeka..., proč jen nezachlastat, dyť je to taky prdel .
Na druhou stranu zajít občas do restauračky "in high" je taky mňamka .

Old Post 07-04-2003 v 10:09 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LooK
Nový Člen

Karma uživatele LooK - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 5

proc to nezhulit kdyz uz to jednou vzrostlo...........
pored je proc hulit teda obcas taky pridu na to ze mi nejak pohrabava
jenom me jebe to ze se proste nezhulim.... a to se nejak nesetrim


Old Post 08-04-2003 v 09:05 AM
LooK je offline   Profil uživatele LooK   Find more posts by LooK   Foto galerie člena LooK   Click here to Send LooK a Private Message   Add LooK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

hlavne ty hospody Příspěvek č. 6

Jo to mate pravdu, ze nejmarkantnejsi je to zbytecny huleni v hospode. Misto aby si clovek vychutnal pivka bez paleni, tak se pri prvni prilezitosti bezi pred hospodu napalit(sam sebe tim stvu). Obcas kdyz vydim nektery particky(zvlast tech mladsich) jak jenom behaj palit co nejvic jointu a pak tam sedej jak blumy - hlavne aby pak bylo o cem vypravet, jak se vcera napalili, ze meli 5 brk skera... to je cesta do prdele. Ne osobni prdele ale do prdele v pristupu ke ganje. Tohle ciste konzumni pristup, vzdyt by to mela byt i trochu svatecni chvilka a ne prostredek, jak se co nejdriv zborit.
Asi na groweru nepopularni, ale neuznavam ani paleni jointu a hrani fotbalku.

Old Post 08-04-2003 v 10:34 AM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 7

hulení a fotbálek, k tomu pivko, jo , to je pro mě woprawdu relax. A když něco z toho chybí, tak je to takový nedotáhlý. Je fakt, že plno mých špeků v životě bylo zbytečných, ale proč se omezovat, když mám svátek každej den??

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 09-04-2003 v 09:54 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

Jasně nehodlám do toho někomu kecat - to rozhodně ne. Jen jsem chtě říct, že se tady mluví o kladech mařky, případně pokud o záporech, tak o tom, jestli jeden joint škodí jako 2, 6 nebo 20 cigár normálních. Ale dle mého škodí nejvíce právě tím bezduchým hulením ze setrvačnosti. Jo je to zábavnější někde sedět zmaštěnej než jen tak "na sucho", ale myslím si, že, jako všechno ostaní, ani toto není zadarmo, že se to někde negativně odráží a tím nemám na mysli jen ty paměťový buňky, ztráty koncentrace nebo ty jedovatosti, co člověk vykouří.

Old Post 09-04-2003 v 14:23 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfantterrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Hovnajs:jo, ja s tebou naprosto souhlasim. Snazim se i o tenhle pristup. Myslim, ze huleni by tu nemelo byt jen kvuli zabave...teda spis jen minimalne k zabave.
Dneska uz prakticky vubec nepiju alkohol, nechodim do zadnejch hospod,...
Kdyz kourim dymcicku, tak vetsinou za nejakym ucelem...treba na koncerte pro lepsi splynuti s kapelou, v prirode pro lepsi vnimani,...
Dnes jsem na tom uz tak, ze ani v ty prirode kourit nepotrebuju, ze ty veci uz vnimam i bez toho...ze me tam dnes to koureni uz spis omezuje...
Nechapu moc pristup lidi, kteri opravdu huli kazdy den a vcelku nic jinyho neznaji. Ze to vyrostlo, tak proc to nekourit? Co se treba podelit, nebo z toho udelat nejakou masticku?
S lidma, co kazdy den huli neni poradna rec, ani je nebavi se bavit s lidma, ktery kazdy den nehuli, ocitaji se v uplne jinym svete...
Docela me mrzi, ze jsem par lidi naucila hulit a oni se na tom snad stali zavislymi :-/, dnes se mi ozvou uz jen kdyz nemaji co kourit a kdyz se vidime, tak taky hned dupou dymku nebo balej jointa...nechapu

Old Post 10-04-2003 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 10

Souhlas, vždycky je to o lidech, nemám chuť si sám dát pifko ani brko, ale s dobrou bandou nebo kámošem, je to jiná .

Old Post 10-04-2003 v 13:45 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 11

šťouráte se v tom jak na sezení vyléčenejch feťáků, aď si každý hulí jak chce.......

Old Post 10-04-2003 v 19:31 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enfantterrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

BohouR:ja nemluvila o tobe...mluvila jsem o svy zkusenosti...s kamarady (ci spis dnes uz se znamejma) tyhle problemy bohuzel mam

Old Post 13-04-2003 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

Plně souhlasím s Enfantterrible. Souhlasim a obdivuju jeji odrosteni od mařky pri prochazkach po lese.

Old Post 14-04-2003 v 15:12 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 14

Souhlasím s Bohourem a Hruucoonem

Nikdo nevypálil špeky jen za nějakým účelem, holt po čase, když už člověk to brčko v ústech párkrát měl, podlehne a smotne si ho protože má a chce.Což se mi stává, když hulim hodně a pak třeba ani nemusim( jako že jsem sám, mám třeba doma nějakou práci a můžu ten čas využít i k tomu, abych nebyl pořád zhulenej, že).
Říká se tomu psychická závislost a ta u mě vzniká po dvou dnech marihuanové abstinence.
Zjistil jsem, že když období tří dnů překlenu, vydržim bez brčka navěky.
O lidech, co se musí zmastit pokaždý, jak maj volnou chvilku, můžu říct, že jsou závislý a měli by o tom přemejšlet. Já o tom přemejšlim, akorát s tim moc nedělám, protože hulim třikrát tejdně.
Ještě nejsem úplně ztracenej případ, minulej pátek jsem jenom pil a bylo to jak jsem čekal, výborný. Jen houšť a větší kapky, potom si budu trávy možná víc užívat. Ale jak všichni dobře víme, je to začarovanej kruh, vydaří se vám skvělej zhulenistickej večer a druhej den to chcete zase, nevyjde to však tak úplně skvěle, ale řeknete si, nu co, bylo mi fajn, tak co.
Kdyby šli dopředu vyselektovat jen ty úplně skvělý chvíle, tak bysme všichni asi hulili míň.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 14-04-2003 v 15:21 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15

jo i s PORSCHAKem souhlasim, je to tema take trochu o psychicke zavislosti - ne uplne, rozhodne nestoji stranou. Jinak ja osobne jsem to take stahnul tak na tri smoukersky dny v tydnu. Jestli je to moc nebu snad malo netusim, ale osbne mi to pripada unosny a to i v tom ohledu, aby si clovek na to brko par dni pockal a pak si ho vic uzil. Mimochododem zkouseli jste nekdy hulit treba po 14-ti denni pauze? To je potom parada.

Old Post 15-04-2003 v 13:16 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enafntterrible
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Hovnajs: jo, hulit po nejaky ty pauze je vzdycky vyborny. Je to uplne jiny, nez hulit kazdej den.
Uplne nejlepsi je si dat tu pauzu (i nejakou delsi) pred zacatkem huleni nove urody :-))...to to pak sakra chutna

Jo a psychicka zavislost je sviň...a bohuzel spousta hulicu (myslim ty psychicky zavisly) si ji nechce priznat...

Old Post 16-04-2003 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3567790 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív