Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Vylefi grow WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Vylefi grow WW Příspěvek č. 1





Zdravíčko ....
Do teď jsem tu na groweru byl spíš tichý návštěvník a čerpal jsem informace. Až teď jsem se rozhodl podělit se o můj malý pěst.

Minulý rok jsem se pokusil o první pěst (3 kusy northern light (automaty)). Nedopadlo to dobře - od začátku je žrala plíseň a já se ji nedokázal zbavit. Dopadlo to předčasným sklizením (nedobrý materiál s nepříjemným stoned stavem....

Koupil jsem na aukru 3 semínka fem. White widow (mohlo se to zdát jako risk, ale mě nešlo tenhle rok ani tak o výnos, jako spíše o zábavu a zdokonalení v pěstu. Nechtěl jsem moc investovat, když to minulý rok dopadlo špatně).

Vyklíčil a zasadil jsem 3 semínka, z toho vzešly dvě kytky.

Zasazeno 1.4. (předpěst doma za oknem)


Naposledy upravil vylefi 23-09-2012 v 21:35 PM

Old Post 23-09-2012 v 20:48 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2






1. Mamka (ta nalevo) ukázala, že je opravdu ženská )
2. Obrovský list (opravdu nemám malé ruce)
3. Společné foto
4. Ukázala se listová plíseň - otrháno, kuprikol
5. Roste to .... juch

Old Post 23-09-2012 v 20:54 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3






1. Snaha o klon (příště bych uříznul větší "část") 29.6.
2. "rodinka" V zadu Mamka, v levo dole klon. Ta v pravo ukázala pohlaví až teď- hermouš, tak šla pod kosu.
3. Klon už se rozjel (3 týdny kořenil)
4. Mamka zase poskočila (v petkách opřených o stěnu je rozsekaný hermouš ... hold mamča bude kanibalka )
5. Mamka "uvnitř"

Old Post 23-09-2012 v 21:00 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4






1. klon 26.8.
2. Mamka 26.8. 1.8m výška, 1.3m průměr .... nekvete a pořád roste (trošku jsem ji provázkama "roztáhnul" - aby v květu nebyly palice tak na sobě. Na fotce je týden po roztahnutí a prázdené místa se krásně vyplnily.... )
3. klon
4. umělecká Mamka
5. Začátek květu na klonu (první malinké známky začátku květu byly zřetelné 1. září - u klonu i matky stejně)

Naposledy upravil vylefi 23-09-2012 v 21:32 PM

Old Post 23-09-2012 v 21:10 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5






1. Mamka
2. Mamka z hora
3. květ- Mamka
4. květy- Mamka
5. Můj hlídač

Naposledy upravil vylefi 23-09-2012 v 21:32 PM

Old Post 23-09-2012 v 21:14 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 6




Poslední fotky foceny dnes - zataženo, 14°C :/
1. Květ- Mamka
2. Klon
3. Květy- Mamka

Old Post 23-09-2012 v 21:17 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7

Klon má k dispozici 20l Květník
Mamka obývá 40l květník (jde poznat, že by potřebovala víc)
Substrát na pelargonie bez hnojek

Na růst hnojeno:
Plagronem alga grow - ten na konci června došel, než jsem objednal další, zkusil jsem zkvašené slepičáky. U těch jsem nakonec zůstal - kytky neuvěřitelně vystřelily (začaly růst rychleji než po plagronu).

Na květ mám plagron alga bloom a PK 13-14 (taky plagron)


Klidně komentujte. Rád si vyslechnu rady i připomínky. Přecejenom se pořád učím


Ps: Omlouvám se za kvalitu fotek. Leze to sice ze zrcadlovky, ale abych je mohl na web nahrát, musel jsem je dost zprznit...

Naposledy upravil vylefi 24-09-2012 v 06:07 AM

Old Post 23-09-2012 v 21:28 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

takze doporucujes slepicince jo? ja jedu taky hnojky od plagronu a prijde mi, ze kdybych je na rust vypustil nic by se nestalo

Old Post 25-09-2012 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9

pěkné,pěkné..taky jsem zkusil udělat klon,který si teď lebedí ve skříni..K+

Old Post 25-09-2012 v 10:45 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys
Nový Člen

Karma uživatele Johnys - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 10

Mám stejný názor, algragrow nic moc

Old Post 25-09-2012 v 10:54 AM
Johnys je offline   Profil uživatele Johnys   Find more posts by Johnys   Foto galerie člena Johnys   Click here to Send Johnys a Private Message   Add Johnys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 11

Na aukru? Měls to v origo balení?
Z jaké jsou seedbanky?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-09-2012 v 11:05 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Ahoj, mockrát díky všem za K
Za mě rozhodne vedou slepičince. Koupil jsem balíček granulovaných v OBI. Do 1,5L pet jsem nasipal cca do 1/5 slepičinců, dolil vodou a na slunci nechal zkvasit (7-14dni). Do 10L konve jsem přiléval 1/4 petky. Myslím si, že kytka by snesla daleko víc...
Smrádek jsem čekal že bude horší ..... Kolem nic nesmrdí a to ani po čerstvém zalití.

Plagronem jsem hnojil podle tabulek.....

Po přechodu na slepičince začala kytka růst o 50% rychleji.
V domě bych tím určitě nehnojil, ale venku proč ne? (je to daleko levnější a kytka roste rychleji).

PS: Třešnička na dortu: Při kvašení mějte petky pořádně povolené. Mě kolem víčka petky nakladly mouchy larvy, které to ucpaly. Petka sice nebouchla (došel jsem na to na druhý den), ale při povolování to byl pěkný hovnotrisk

Old Post 25-09-2012 v 11:15 AM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

Slick-ace- Neorigo balení, seedbanka neznámá (jestli vůbec nějaká). Nedělal jsem si žádné naděje ...... Ale když je tak hezky rozjetá, už by z toho mohlo něco být (a třeba i mile překvapí) .

Příští rok mám v plánu něco kvalitního a "značkového".

Old Post 25-09-2012 v 11:22 AM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 14




Takže mám tu 33den květu a mamka mě trochu (víc) zlobí :/.

(jak cca dlouho kvete WW 60dní ? (opravdu jen orientačně))

Palice se začínají zvětšovat a vonět. Rostou "okvětní" lístky a fůra listů na mamce pochcípala. Vypadá to jako nedostatek dusíku (moc se nedivím... v květináči je víc kořenů než hlíny a kytka asi vyčerpala dusík. (list postupně ztratí zelenou barvu- zežloutne až zbělá a odpadne.) Včera jsem přihnojil růstovým hnojivem, tak uvidím, jestli to pomůže. Hold květináč má v tomhle velkou nevýhodu.

Na klonu zatím nebyl ani jeden špatný lístek (je malý a v květináči má dostatek prostoru).

Doufám že se mamina dá dohromady ... už teď se nervuji :/

Old Post 03-10-2012 v 19:35 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warlock*
Stálý Člen

Karma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% PěstitelskáKarma uživatele Warlock* - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 15

tak s tim zloutnutim si vubec nemusis lamat hlavu je to uplne normalni v kvetu... nic vic nic min jinak je pekna

Old Post 03-10-2012 v 22:53 PM
Warlock* je offline   Profil uživatele Warlock*   Find more posts by Warlock*   Foto galerie člena Warlock*   Click here to Send Warlock* a Private Message   Add Warlock* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 16






Díky Warlock*u za ujištění. Přilil jsem i trochu růstovky a už víc listy nepouští.

Fotky ze dneška (39den květu). V neděli tu byla solidní vichřice - kytky to naštěstí ustály.

Old Post 09-10-2012 v 17:55 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-01-2012 - Blent Grow 3 - 31 odpovědí
26-02-2011 - Blent Grow 2 - 118 odpovědí
17-10-2010 - prvy grow - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9741080 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív