Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » fire.ent´s bush factory 2012 Lebanese,Ice, C99,Smbog,ST3 and many more...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 17

jj snaha by byla ale teď se zrovna stěhuju, shánim práci a řešim školu. a tak sem rád když je Občas stihnu zalejt a pohnojit...

edit: tak aspoň update ze zahrádky... bylo akorát po dešti.. no a co jinak? nestíhám nic a fšade mi hoří nějakej termín.. na hl.políčku sem nebyl asi měsíc, ale tejden starý zprávypraví že se tomu daří a už to skoro všechno paličatí.(prej krom lebanese tak sem zvědavej )tam zajdu asi až ve středu dřív nic nestihnu.většinu klonů od hlavy( krom těhlech co dneska uvidíte a ST3 u kámíka sem nechal v těch 3l květníkách, a slibuju si od toho dřívější dokvět( některý už kvetou skoro měsíc ) a možnost v případě extrahnus počáska je dopřesunout ke kámošovi do teď nevyužívaný rádoby matkárny.. jsou malý cca 35-60 cm a výnos bude taky spíš někde kolem 20g doufám + na rostlinku ale mě to nevadí jsem rekreační kuřák a rozhodně nemám potřebu něco prodávat.. doufám ale že to velký rostlinky na výnosu doženou protože já rekreační kuřák + kámoši rekreační kuřáci = vždycky je toho málo.. jo a brácha přivez pk 13/14 od hesi a kámoš dostal rok starý z cannafestu bo odkaď květový od hesi. takže plán se nepoved a budu jim solit míň ale za to chemku takže asi ještě dokoupim nějakej flush i když nejsem prase abych jim nakládal tak moc tý chemie hulit nemusim.. pic a nic..a ať to kvete zahradníci

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Naposledy upravil fire.ent 31-08-2012 v 13:20 PM

Old Post 30-08-2012 v 14:54 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 18






update: tak tady jsou 2 Chronic Rydery crosslý krásnym samcem LR2 f2.dohromady se povedlo z toho prvního, ze kterýho vidíte jenom tu "uměleckou" fotku se semínkem cca 120 ks osiva v jedný větší paličce.výnos cca 2.5g ale vidíte z ní jenom půlku tu první sem zkosil spolu s durbánkem už minulej tejden(a toho mám prclýho s tim samym samcem a v plánu je zakoupit napřesrok origoš LR2 aj durbana a doufat že se z toho crossu kde je asi 60 semen ukážou aspoň 2 AF a budu to moc prcnout křížem ) a druhá půlka šla v neděli s tim druhym CHr. v něm bylo asi 10 ks a je to dokvetlej ten mutant z příspěvku č.10.nakonec se zbachral v růstu i v květu, a bylo ho asi necelý 3g.všechno bylo sušený na docela teplý půdě a celkem rychle takže to trošku utrpělo na chuti, ale mám ještě dva co schnou pomalu a nebyli na selekci(i když je pro změnu trochu prcnul hermáč nějakýho AFka )takže na nějakej inteligentní smokereport si počkejte...

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Naposledy upravil fire.ent 31-08-2012 v 13:44 PM

Old Post 31-08-2012 v 11:19 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 19





a další... a tady jsou 3 kousky od Hlavy co sem si nechal na zahradě.trošku se mi pomíchaly u přesazení ale určitě jsou to ICE,SMBOG a BOGBUBBLE. soukromej tip je 1)BOG 2) ICE 3,4) SMBOG a ten už teď má tak hustou colu( i když ta špička uplně nevypadá) že se moc bojim plísně.někdo recept na přesličkovej čaj? nechce se mi to teď hledat

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Naposledy upravil fire.ent 31-08-2012 v 13:50 PM

Old Post 31-08-2012 v 13:01 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 20




a pro dnešek poslední.. a to je Mrs.BiddyEarlyCitral má asi tak 1m3 a je uplně slaďoučká + nějaká můra na ní( tu ještě doeditnu do sekce havěť na našich kvítkách)

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Naposledy upravil fire.ent 31-08-2012 v 13:53 PM

Old Post 31-08-2012 v 13:07 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

..end of story ?

Old Post 15-12-2012 v 16:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 22

no nebylo to uplně end of story jak poznamenal hlava ale měl sem 6půlek práce, školy, a nový práce takže report je jen konečnej a to sice...políčko se osvědčilo letos tam pojedem znova, sud na zahradě taky znova osadíme(na ten mám letos připravenej krome´s white triangle - ještě ho ale musim zaplatit.. ) takže resumé..bez čórek což je super, klasickej poděl od mistra Praseone kterýho už nebudu řešit nestojí mi za to, a celkově toho pro mě a wolverina bylo prostě málo.. takže doufám že se to letos povede líp a budem mít aspoň kilo abysme už mohli udělat taky nějakej ten výtažek...možná až budu doma ještě najdu nějakou fotku ale bylo to před vánocema i po nich dost hektický takže se sejdem až u letošního growu a slibuju že se polepšim...hodně slunce v roce 2013 a najděte si spolupěstitele jako mám já... zdar a sílu f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 06-03-2013 v 11:34 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9062710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív