Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Muj prvni Grow - Outdoor White Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Obecné Makaveli Grow - Outdoor White Widow Příspěvek č. 1




Wassup Pestíři ...
Tak jsem se rozhodl ze si taky neco vygrownu a pustil jsme se do toho se vsi láskou
Vsechny infromace a rady jsem si obstaraval zde na groweru + od znamych pestitelu ( zkusenyhc matadoru ) a timto bych vam chtel vsem podekovat .

Jako nezkuseny zajicek jsem se optal felaka kdyz nakupoval rizky jestli bych si take jeden nebo dva nemohl priobednat a vida vyslo to ..
Koupil Jsem rizkon White Widow + jeden Super Skunk a pustil se do kradeni kvalitni zeminy meho otce a hledani kvalitniho mistecka pro zasazeni,

Hnojivo - Daval jsem Biom Start na rust a pak jsem prehodil na Krystalon Kvet (ted vim ze je to chemicka sracka ale v tu dobu jsem byl rad ze mam neco

Ps: omlouvam se za opozdene vytvoreni tematu z duvodu ze jsem nevedel jak se sem pridavaji fotky a nebyl jsem tu jeste tak zbehly.

Budu k prispevkum psat datum kdy byly fotky porizeny

Naposledy upravil DonMakaveli 31-10-2010 v 11:10 AM

Old Post 30-10-2010 v 16:09 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2





14.6. 2010

Tak jsem po parhodinovem hledani po okoli nasel klidne tiche ukryte mistecko vedle pole kde jsme vykopal diry navezl do nich zminenou zcorenou hlinu a zasadil male nevine kyticky






1- Pohled na flek
2,3,4 - Cerstve zasazene holcicicky

Naposledy upravil DonMakaveli 30-10-2010 v 23:49 PM

Old Post 30-10-2010 v 17:01 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3




Mel jsme cerstve zasazeno a kyticky jsem dal pod pet flasky do kterych jsem udelal diry a poradne jsem je zalil jelikoz me cekal tydennni Skolni BOTANICKY kurz ... ( kde jsme se o ganje vubec nic nenaucili .. )

Cely tyden jsem byl v nervech jak to tutankove malicci zvladaj proto ze byli tropicky vedra a kdyz jsem prijel objevil jsem tohle -



1,2 - Super Skunk Uschlej seschlej jak stara rasple
3 - O neco vetsi a prezivsi WW



21.6. 2010

Naposledy upravil DonMakaveli 30-10-2010 v 22:19 PM

Old Post 30-10-2010 v 18:45 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
serius46
Stálý Člen

Karma uživatele serius46 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 4

hele a nemohlo to uschnout protože to nebylo dost zakoženeny?

Old Post 30-10-2010 v 19:45 PM
serius46 je offline   Profil uživatele serius46   Find more posts by serius46   Foto galerie člena serius46   Click here to Send serius46 a Private Message   Add serius46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

Jojo to je taky urcite jeden z duvodu ..

Old Post 30-10-2010 v 22:07 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 6



2.7. 2010

A tak jsem mel na starosti jen jednu kytku coz pro me byla jeste vetsi vyzva starat se co nejvic -




1- Thug Lord
2 - WW




Naposledy upravil DonMakaveli 30-10-2010 v 23:23 PM

Old Post 30-10-2010 v 23:06 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 7

mě to spíš připadá,jaky kdybys ten řizek neměl v rw koste a přímo si to hodil do zemi..tak mě to připadá.. jinak nemáš ty fotky nějak popřehazované?

Old Post 30-10-2010 v 23:20 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 8

Ten co uschnul nebo nebo oba ?

Old Post 30-10-2010 v 23:26 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 9

Oboji bylo v kostkach ,,, a To s tim prehozenim se ti mozna zda proto ze nejakou dobu to vubec nerostlo kvuli adaptaci =)

Old Post 30-10-2010 v 23:27 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 10

myslím ten první..

Old Post 30-10-2010 v 23:31 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 11

Byl Byl ale proste to nezvlad skoda ...

Old Post 30-10-2010 v 23:33 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12




Byl konec skolniho roku a ja mel hned dalsi den naplanovany Mesicni vylet na Brigadu na Kypr ...
Musel jsem ukazat sve milovane sestricce misto cinu a poprosit ji o zalevani a hnojeni pokud to zvladne .. Placli jsme si po dohode z 20% zisku putujicimu k ni



1 - Ostrov kypr - Vetsina lidi si mysli ze Kypr patri pod recko .. Neni tomu tak je to samostatny stat





2- Limassol : Zde jsem mesic prebyval a v tom parku na levo me nejakej Filipinec osmelil o tezce vydelanych 100euro






3 - Sestra ma rada kraliky. Docela jsem se bal, ze nez se vratim dopadne to takhle

Old Post 30-10-2010 v 23:43 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 13

tak co ty vole ?

Old Post 31-10-2010 v 08:47 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 14

Nojo uz jdu neco prihodit

Old Post 31-10-2010 v 10:31 AM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 15





4.8. 2010

Mesic se s mesicem sesel a ja byl zpatky z dalekych koncin..
Po minule tydenni vyprave mi jedna kytka neprezila. Bal jsem se co se stalo po celem mesici.


1- Byl jsem docela mile prekvapen co sestra natropila ( nebo spis nenatropila a kytka tudis mohla v klidu rust







2- Vsimnete si tech upracovanych rukavic .. jsem opravdu pracant ale uz nevim co jsem tam delal








3- Fakt ktery mi pekne vrtal hlavou byly tyhle dirky v listech.. Urcite nejaka nenazrana potvurka a tak jsem si umanul ze zjistim ktera a vyhlasim ji valku









4- Arnold is numero UNO .. Uziva si brcka po vytezstvi v Mr. Olympia

Naposledy upravil DonMakaveli 31-10-2010 v 10:51 AM

Old Post 31-10-2010 v 10:39 AM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonMakaveli
Stálý Člen

Karma uživatele DonMakaveli - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 16




Brouzdal jsem trochu tady na groweru a dosel k zaveru ze to jsou Dřepčíci ... a tak jsem koupil ucinou zbran


1 - Karate .. Pomohlo to na vybornou. Dirkovani se zastavilo









2- Fight club Vybornej film













3- Rizkoidni Solida

Old Post 31-10-2010 v 14:40 PM
DonMakaveli je offline   Profil uživatele DonMakaveli   Find more posts by DonMakaveli   Foto galerie člena DonMakaveli   Click here to Send DonMakaveli a Private Message   Add DonMakaveli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2019 - Můj první grow - urban terasa - 5 odpovědí
13-09-2001 - Muj První outdoor - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0249920 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív