Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Bezpečnost uživatelů Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
AAA Jack
Nový Člen

Karma uživatele AAA Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

Upozornění !!! Bezpečnost uživatelů G !!! Příspěvek č. 1

Zdravím Grower.

Jsem stálý člen Groweru, teď ale v anonymitě s novým nickem.
Tohle všechno proto, že se mi přihodila dost nemilá příhoda. Se začátkem nové IN úrody (po delší době) si maminka vzpomněla, že pěstění je móÓóc nebezpečný. Jeden z argumentů proti byl, že policajti o mě určitě ví. A že má někoho, přes koho to už zjišťuje. Pěkná blbost, že jo?.
Sranda mě přešla, když mi včera odříkala moje PMka z Groweru. Znala místo srazu s jedním growerem; řekla, jak jsem tu někoho oslovoval (řekla 2 nicky z G. Lidí, kterým jsem opravdu psal); znala název mého threadu; že prý viděla i fotky kytek. Ty samozřejmě vidět mohla. Jde hlavně o PMka. Mamka naprosto nerozumí netu. I kdyby se připojila na G, zprávy, které znala, jsem poslal a smazal. Takže na to sama přijít nemohla.

Tohle všechno je pravda a nic než pravda... snad bych se za to postavil i vlastním nickem, ale v bezpečí Groweru a celýho netu už nevěřím.

Co vy na to?

The bitches see you everywhere, Anonymous Jackoff.

Old Post 26-03-2003 v 19:19 PM
AAA Jack je offline   Profil uživatele AAA Jack   Find more posts by AAA Jack   Foto galerie člena AAA Jack   Click here to Send AAA Jack a Private Message   Add AAA Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stroho
Nový Člen

Karma uživatele stroho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

mAM PODOBNY NAZOR AKO Mr Voslik. ma celkom pravdu ze flojdi idu po väcsich zvieratkach ako sme mi hulici. A pedro je fakt hnusny bordel v porovnano z E vitaminom, tiez to mam odtestovane....! Inak podobnu paranoju mi spravil moj otec, nastastie den pred skliznou, tak som sklidil a vsetko bolo v pohode.

Nech vam rastu kralovnicky. zdar §§§Peace!§§§ Fuck Bush WAR!

Old Post 26-03-2003 v 21:00 PM
stroho je offline   Profil uživatele stroho   Find more posts by stroho   Foto galerie člena stroho   Click here to Send stroho a Private Message   Add stroho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 3

Zjiímavé ..........

ale myslím si, že by se k bezpečnosti GROWERu měl vyjádřit někdo z provozovatelů
Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 27-03-2003 v 05:11 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: !!! Bezpečnost uživatelů G !!! Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od AAA Jack
Tohle všechno je pravda a nic než pravda... snad bych se za to postavil i vlastním nickem, ale v bezpečí Groweru a celýho netu už nevěřím.

K této historce se vyjadřovat nebudu, nezdá se mi právě pravděpodobná. Nicméně máš pravdu, že internet není právě dvakrát bezpečné místo... ale jak už jsem psal na jiném místě, je třeba si ho "zabezpečit". Můžu doporučit prohlížení Groweru přes SSL (http://grower.cz <-- všimněte si toho https, značí http přes SSL), které má smysl, pokud ho pro vzkazy používá i druhá strana. SSL zabezpečení je naprosto dostačující, pro ty paranoidnější jsou tu služby jako http://www.anonymizer.com.

A nezapomínejte se vždy při odchodu z groweru odhlásit stisknutím EXIT v menu úplně vpravo nahoře.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-03-2003 v 10:26 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 5

Hale pokud sis to vážně nevymyslel tak mam jednoduchý vysvětlení nějakej KEYcopy (záznam každé stisknuté klávesy) může bejt soft. nebo hard. to je jedno ale důležitý je že si ho nemusíš ani všimnout . Tak to by taky mohlo bejt vysvětlení ale pochybuju že tvoje mamka tyhle věci ovládá (člověk ale nikdy neví) .

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 27-03-2003 v 19:38 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yiri
Nový Člen

Karma uživatele Yiri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 6

AAA Jack: Delam na internetu a zabyvam se bezpecnosti jiz mnoho let a moje heslo zni "nic neni nemozne". Proste vsechno jde, kdyz se chce + je cas a penize. No ale myslim, ze v tvym pripade muzes bejt uplne klidnej, protoze ja si hlavne myslim, ze kdyby o tvojem indoor pesteni vedeli policajti, urcite to nebudou resit s tvoji maminkou :-))

To carlos: Jo SSL je dobra vec, ale je fakt, ze jsem ho zkousel a nejede :-(

Old Post 27-03-2003 v 20:33 PM
Yiri je offline   Profil uživatele Yiri   Find more posts by Yiri   Foto galerie člena Yiri   Click here to Send Yiri a Private Message   Add Yiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 7

citace:
KEYcopy (záznam každé stisknuté klávesy) může bejt soft. nebo hard.

Možností je celá řada, taky je možný zachytávat packety například směřující k určitému počítači(serveru), odposlech telefoní linky atd. (kéž by fungovalo to ssl).
citace:
(člověk ale nikdy neví) .

Jednou jsem v ňákym compčasopisu četl recenzi ňákýho spywaru pro amatéry a vypadalo to dost jednoduše. Prostě se ten program nainstaloval, a pak jste si mohli nastavit, jak často chcete pořizovat screen-shoty, jestli se mají ukládat stisknuté klávesy atd. Pak se program vyvolal ňákou klávesovou zkratkou a všechno na uživatele napráskal.

O něco složitější je vzdálená správa počítače. Např.: http://www.stahuj.cz/internet_a_sit...rremotecontrol/

Old Post 28-03-2003 v 09:33 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

Pardon. SSL přístup ke Groweru je samozřejmě esenciální věcí. To že momentálně nefunguje souvisí s výměnou hardware a postupným odladěním, jak se můžete dočíst zde. Bude to brzy napraveno.

Old Post 28-03-2003 v 10:35 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

Za to se omlouvám , vyřeším to co nejdříve.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-06-2003 v 00:12 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Nechcem zbytocne dramatizovat, no podla mna provozovatel serveru je povinny poskytnut policii (ak si to vyziada) IP adresy z ktorych sa na tieto stranky pristupuje (tzv. log-files). Dalej... provider vasho pripojenia na net je v takomto pripade tiez povinny viest evidenciu a zaznamy o pripojeni kazdej telefonnej linky k serveru providera... a umoznit policii pristup k nim. Ak sa tieto udaje zkombinuju staci prist na adresu podla telef. zoznamu.... Lenze kto by sa s tym sral, koli par kytkam, ze? Aj tak si myslim, ze urcite existuje takato databaza. Co z toho vyplyva? Opatrnosti nie je nikdy dost.

Nedavno bol hacknuty server SK telecomu, kde sa dalo zistit kadeco, pozrite si napr. toto:
http://hysteria.sk/prielom/20/#3

Old Post 18-06-2003 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 11

A za zminku taky stoji, ze pokud pristupujete odjinud nez z modemu (kabel domu, skolni sit), mate IP pevnou, a tudiz naprosto bez problemu dohledatelnou. Ta IP se uchovava ve vyse zminenejch log-files... po urcitou dobu. Ale taky si nemyslim, ze by benga po mne sli kvuli tomu, ze mam doma dve kytky ve skrini.
A pokud tohle cte nekdo z provozovatelu serveru, docela by me zajimalo, jak dlouho se ty logy skladujou... co kdyby se v zajmu groweru mazaly treba kazdej tejden...? Je na to nejakej zakon, ze se musej schovavat po urcitou dobu?

Old Post 24-06-2003 v 09:11 AM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 12

No, tak si myslim, ze ten stihomam necham prerust do nejaky libovejsi paranoii a pak zahulim a uvidim... zblaznit se snad muzu dycky ne?

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 06-07-2003 v 19:09 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p2p
Stálý Člen

Karma uživatele p2p - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 13

2carlos: daj vediet ked bude chodit https://
Tie sajty tipu anonimizer strasne spomaluju....

Old Post 22-07-2003 v 15:02 PM
p2p je offline   Profil uživatele p2p   Find more posts by p2p   Foto galerie člena p2p   Click here to Send p2p a Private Message   Add p2p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od jackie
No myslím, že na otázku "Jak dlouho se uchovávají logy?" bychom mohli dostat odpověď, ne?

Náš Apache Web Server je nastaven tak, že žádné logy s IP Grower návštěvníků neuchovává. Nutit se k logování IP nenecháme od nikoho. Za žádných okolností.

Old Post 25-07-2003 v 13:10 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serpico
Nový Člen

Karma uživatele Serpico - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

to https:// asi chodit nebude nebo jsem lama a nejde jí to??

Old Post 08-09-2003 v 22:25 PM
Serpico je offline   Profil uživatele Serpico   Find more posts by Serpico   Foto galerie člena Serpico   Click here to Send Serpico a Private Message   Add Serpico to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Serpico! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 16

Souhlasím s CARLOSem vse by mělo být v tajnosti protoze aby jsme neměli strach s toho že nekdy zazvoněj ty modrý svině.

Old Post 12-01-2004 v 17:30 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3675090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív