Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Fénixovi slzy "proplachovací metodou"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Fénixovi slzy "proplachovací metodou" Příspěvek č. 1






zdravím,

Rád bych se s Vámi podělil jak jsem vyráběl Fénixovi slzy.

Obrazek č.1 Suché konopí: snažil jsem se dělat výtažek z co nejvíce druhů použil jsem i plané konopí ale jinak to byli slechtené rostlinky black widow hashberry ice, void..... Sišky jsme obral od listí a a najemno nadrtil viz obrazek v pravo.

Obrazek 2: 2 lit pet jsem uriznul dno. do vrsku udelal spoustu opravdu malých dírek. Do trychtýře jsem dal jeden filtr a sezhora do pet jsel naléval lékařský benzín. Každý materiál jsem takto proplachnul 3x a pokažde přes nový filtrem. Byli nějaké stráty odparovaním pri prolevání a z 2 lit benzínu mi zbylo 1,5 lit krásné žluté tekutiny.

Obrázek 3: V tekutině plavali jen opravdu malé kousky plyskyřice tak jsem jí profiltroval přes soustavu filtrů Nahoře jeden uprostřed 2 a dole 3 filtry benzín jsem přecedil a zbyla mi krasná žlutá tekutina bez jakchkoli nečistot.

Obrázek 4: Z 1,5 litru benzínu jsem odebral 2 dcl a na zkousku nechal odpařit. Protože v benzínu nebyl žadný chlorofil, žadne vosky a tuky a nebo zanedbatelné množství tak se veskerý benzín odpařil a zůstal krásný honey bee hash jako když dělame přes plyn.

Obrazek 5: Z 2 cdl zbylo 3,6 g hašiše ale já chtěl výtažek!!! Tak jsem do benzínu přidal pár kapek propylenglykolu ale ten zůstal ve semesi na dne a nespojil se:-( začal jsem tedy oparovat až mi zbylo asi 50 ml smesi výtažku a propylenglykolu samozřejmne oddelene ale kdayž jsem s tím ve sklince zatrepal krásne se to spojilo a nechal jsem to jeste v troube asi 2 hod až to cele zkoustlo. Mají citronou chut ale jsou trosicku nahorkle po benzinu ani zminka:-)

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 30-04-2012 v 15:50 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 2


Tohle zbylo z 2 dcl pokud bobře počítam tak v 1,5 litru by toho bylo asi 22,5 gramů

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 30-04-2012 v 15:54 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Máš nějaké zkušenosti s výtěžností u metody louhovací vs. tahle metoda proplachovací (u které metody dosáhneš většího množství pryskyřice)?

Old Post 01-05-2012 v 19:05 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

cus mě by spíš zajímalo jestli to bylo vyráběno za účelem léčení nebo pro radost podle tvé odpovědi se budu ptát dál

Old Post 02-05-2012 v 12:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5

Hary: to máš jedno...zmastit se z toho můžeš stejně jako z jointa, z mléka nebo z vaporizace...rozdíl v tomhle oproti kouření je, že do sebe nedostáváš jedy.

Old Post 02-05-2012 v 15:42 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 6

Zdravím,

H@nz: Tak hlavní ucel proc jsem to proplachoval byl duvod, aby vytazek obsahoval co nejmene chlorofilu. myslím že zmastit se z toho by byla velika skoda...

hary: Pro ucel lecby. nedavno me poprosil znamý, jestli bych nemohl pro jeho ženu neco takoveho vyrobit. Chteli kupovat saivex ale ta cena...... a jedna lahvicka zustane doma. clovek nikdy neví a v lednici si myslím že se bude dát skladovat dlouho:-)

jinak ty 2 cdl co jsem nechal odparit bylo za ucelem abych mel zhruba prestvu jaka je koncentrace plykirice v kapickach pro lepsi odhad davkovani...

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 02-05-2012 v 16:07 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

ThunderFuck!: To celkem chápu, že jsi zvolil proplachovací metodu z důvodu minimalizace chlorofylu a vosků, ale ještě by mě zajímala odpověď na moji otázku ohledně výtěžnosti metody proplachovací a louhovací pokud s tím máš zkušenost.

Dík

Old Post 02-05-2012 v 16:51 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 8

Zdarec

Tak to ti nepovím:-( Muselo by se to zkusit se stejnym materialem. Myslím si že ale luhovaci metou budeš mit vic ale tím že tam bude chlorofil atd atd..... jinak když jsem na to koukal po plyskyrici ani zminka takže bych si troufnul odhadovat že min 85- 90% ale je to jen dhad slo mi o cistoru..

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 02-05-2012 v 17:52 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

To H@nz jedno to nemáš ale to je jedno

Thunderfuck! To mě zajímal jestli se tím někdo bude léčit a o jakou léčbu jde ? A časem by mě určitě zajímal výsledk mám kolem sebe pár lidí co to zvažují a u jednoho případu je to asi poslední šance

Old Post 03-05-2012 v 07:35 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 10

hary: Ano bude si tím lecit pro me neznamý clovek:-( je to jedna paní přes 2 znamé. Ma lymfom. Lekari o ni rikají že tak dlouho s tím jeste nikdo nežil na takove urovni jako ona. Davali jí 8-10 mesícu a ted to budou 4 roky. Ona pry dela že žadnou rakkovinu nema, ignoruje jí!! Její manžel s kterým jsem to resil a od ktereho mam informace mi rekl že pro ne bude nad ocekavaní když dostane alespon chut k jidlu!!! Vcera vecer si davala první slzu tak až budu vedet vic mohu to sem napsat:-) Doufam ze pomuže...

Jinak ja se lecim take od vcerejska asi pred tydne mi vyrostlo ta krku nove znamenko a porad bylo vetsi a vesti, myslím si, že k felcarovi neni potreba chodit... Po prosutodovani snad celeho internetu je to jasne. Každe rako di davam jednu kapki na naplast a lepim pres znamenko... pocitam že do týdne bude pryc:-)

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 03-05-2012 v 10:27 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Tohle zbylo z 2 dcl pokud bobře počítam tak v 1,5 litru by toho bylo asi 22,5 gramů
Smím zeptat se jak dlouho se ti to odpařovalo?Chci dělat hash tímhle způsobem(ISO).

Old Post 03-05-2012 v 16:21 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od High
Smím zeptat se jak dlouho se ti to odpařovalo?Chci dělat hash tímhle způsobem(ISO).


iso se odparuje relativne rychle - zda se mi, ze na dvou pekacich se mi odparil litr za hodinku. Ale bylo to na slunicku

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 03-05-2012 v 17:44 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 13

Zdarec,

Ten 1,5 lit se odparil do půl hodiny isospropil alkohol je dražší než lékařský benzín!!!! A také necisty.

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 04-05-2012 v 07:11 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Zdarec,

Ten 1,5 lit se odparil do půl hodiny isospropil alkohol je dražší než lékařský benzín!!!! A také necisty.
A nebo mám doma technickej benzín...ten by šel?jsou v něm nějaké sračky?

Old Post 04-05-2012 v 17:49 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 15

zdravim, na podzim mam nakoupenej uz rejzovej hrnec a budu postupovat presne podle navodu r. simpsona. Ma nato sehnane vzory ktere doporucuje jak on tak i seedbanka. Pokusnym kralikem bude tchyne jelikoz do sebe sere tolik prasku na ruzny nemoci ze stim souhlasila. . Takze dem do toho!

cim vic otom vim, tim vic to chci zkusit. a kdyz vidim co umi takova masticka...

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 04-05-2012 v 18:30 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od High
A nebo mám doma technickej benzín...ten by šel?jsou v něm nějaké sračky?


Ahoj,
určitě bych nešetřil a koupil lékařský benzín. A technický bych nechal na technické účely. Proč, to by Ti asi nejlépe odpověděl Krychle. Já bych jen papouškoval nějaký nalezený text.

Old Post 04-05-2012 v 20:08 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4166760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív