Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » toy story - pribeh hracek 45W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

měl si to ještě nechat na růstu a více to roztahat. Jinak hezký pěst, budu sledovat.

Old Post 16-05-2012 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

...je to jen hracka dik za pochvalu.

Old Post 16-05-2012 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 19

ty dráty ve skříni vypadaj hrůzostrašně snažil bych se to dát ven. Stínidlo asi neplánuješ co? No ono už je to asi stejně jedno když to budeš předělávat. A co takhle raději 100W sodík do budoucna nebo aspoň 70W sodík to tě neláká? Řešíš odtah nebo máš prostě otevřený dveře? Jinak kytka vypadá moc pěkně. Jsem zvědavej kolik toho nakonec bude.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 17-05-2012 v 10:23 AM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Popravde me uz posledni dobou lakaji jen extremy,mam za sebou spoustu kol,150W sodik, 250W i 400W a cooltubou. Nejvic se mi libil pest pod 250W sodikem,byl profi, s odtahem a A-WINGem a pasivni pritahem,experimentoval jsem i se zvlhcovackou,zkousel i h-scrog,nakonec i v-scrog v kyblu s 200W CFLkem. I kdyz i ta 150ka byla hodne v pohode.
Vysledky byly pekne,nekdy i vic nez pekne. Nakonec jsem usoudil,ze to musi jit i jinak a proto ty extremy.tohle je jen takova sranda.Verim,ze kabely vypadaji hruzostrasne,lec je to jen obycejna lampicka,takze 100% bezpecne.
Skrin je jen pootevrena,aby odchazel vzlinanim teplej vzduch.Kdybych pustil ventilaci pasiv + aktivni odtah,tak bych v pokoji asi chcip "smradem" a ne kazdej ma cash na pachac a turbinu....
CFLka me lakaji z duvodu bezpecnosti,sodik uz nechci.Ted spis zvazuju,ze koupim 85W dual,protoze s tim jeste nemam zadny zkusenosti.Zajima me hlavne ten dual,kdyz se tady vetsinou pise,ze to stoji zaprd,tak me by to prave proto zajimalo,jak to pod tim pokvete.Ted jen premyslim,jestli nezvolit 125W dual,ale je tu hodne ale.....85W dual,kdyby stal zaprd,bych mohl paradne vyuzit na rust a na kvet pak v tretim kole dat tu 125W redku,protoze ta je podle prostoru,ktery mam k dispozici, hodne v pohode.vic uz to hrotit nechci,myslim vic wattu.Prece jenom je to otazka penez a navic dle myho nazoru je mnohem vic zajimavejsi extremni a POVEDENY pest,alespon co se wattaze tyce,nez neco,co je totalne profi a vychytany,protoze tohle,co zde prezentuji je ukazka,ze to jde i za minimalnich nakladu a jen tak pro radost,pokud se o kyticku dobre starame a hlidame ji,aby byla v kondici...

Old Post 19-05-2012 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21

Tak ty dráty jsme zmínil, protože vím, že se ve skříni může občas něco rozlít a tak. Je to tvoje věc. S tím odtahem, mě se povedlo vyrobit asi na 3-4 pokus pacháč, kterej funguje a profoukne ho obyčejná 100ka odtahovej větrák za 300kč. Fígl byl v tom aby vzduchu nebránilo nic kromě toho aktivního uhlí. Použil sem na výrobu kovovou mřížku ale nebudu tady měnit téma tohoto vlákna.
Různý pokusy mě taky dost baví, já sám začínal pěstovat v repráku , to byly časy, a tak se rád pokochám pěstama v extrémních podmínkách.
Jinak ten dual mě moc neláká. Asi proto, že já jsem člověk, co raději trochu "ošidí" růst a víc investuje do květu. Aby jsi pak nelitoval že jsi nekoupil jen květovou nebo růstovou a květovou zvlášť ale to asi nezjistíš dokud to nekoupíš. Odradit tě nechci.

O.T. nemáš náhodou novej účet asi tak před 5 rokama jsem tady řešil něco s člověkem -Ra- ale to jsi tu ještě nebyl registrovanej. I podobný avatar měl jestli mi paměť slouží, jakože moc neslouží

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 19-05-2012 v 18:07 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 22

Je to mozny,uz mi pamet neslouzi ....Na groweru jsem mel vic nicku,jsem zde pomerne dlouho a taky na dost dlouhou dobu jsem se odmlcel,ale jsem z5....ten pachac me zajima.muzeme ho resit pres pm?
Budu rad,kdyz mi o tom povis vic.
Jinak brzy dodam nova fota

Old Post 20-05-2012 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23


31.den 12/12

Old Post 21-05-2012 v 05:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


makro mendocino madness

Old Post 21-05-2012 v 05:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


...o par dni pozdeji...35.den 12/12. Nedavno mi dosla nakonec 125W red,tak to tam jeste na tech cca 25 dni supnu,trosku mrhani svetlem na jednu kytku,ale alespon se trosku zajede ;-)

Old Post 24-05-2012 v 04:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


35.den 12/12

Old Post 24-05-2012 v 04:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


... a dalsi...

Old Post 24-05-2012 v 04:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


38.den kvetu a je tu prvni boj se zloutnutim listu...
Ted necham hlinu trosku vic proschnout a snad se zbraboraji.
Ziveny jsou uz delsi dobu,takze je to nejspis problem zalivky
a nedostatecneho provzdusneni hliny a s tim spojenym prijmem zivin.
Co si o tom myslite vy?Budu rad za vase nazory.

Old Post 27-05-2012 v 22:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


...projistotu jeste jedna fotecka...

Old Post 28-05-2012 v 06:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

...teoreticky by to jeste zloutnout tak brzo nemelo

Old Post 28-05-2012 v 07:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 31

Krom toho, co jsi uvedl, by to mohlo být i špatný PH, jestli dost hnojíš, keramzit ho ovlivňuje. Ale to by se teoreticky mělo projevit už dříve.
Pokud to je jenom jeden list tak by to mohl být i přirozený proces.
Hlínu nechat dobře proschnout je třeba. Já proschnutí odhaduji vahou květináče.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 30-05-2012 v 16:50 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


Prirozeny proces to neni,viz.foto.Nejak extremne jsem nehnojil,v kvetu za cca 40 dni tak 6x v dostatecnych odstupech.
Ted si spis myslim,jestli kytky nezazily stres z prechodu z 45W na 125W.
Myslim si to proto,ze po vymene lampy zacaly radikalne uz behem tri dnu zloutnour, viz foto vyse.
Ale mozny muze byt uplne vsechno.takze ted davam lampu vys,snad se to zastavi a kytka bude moct normalne dozrat.doufejme.

Old Post 30-05-2012 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4329270 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív