Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 401

Vim ze je to naprt susit na rychlo ale byla to jen zkouzka ze zvedavosti.
Nejhorsi je kdyz nevis na cem ses.

Old Post 22-07-2012 v 15:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 402

Naprd je sušit spodky v 40 dni květu v ponošce a ještě je nedosušit ... To je pak PEKlÍČKO, to je takovej hnus, že se odnaučíš hulit... D

Old Post 22-07-2012 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 403

Zdar pane luštím a luštím tvůj grow a začátek byl dobrý až na těch 600w žárovčičku ta žhne jako blázen,sám jsem se své zbavil na léto pač to nejde k sobě v těch vedrech.S těmi Cooltuby zrovna jsem si je pořídil od Prima Klimy a jsou dizajnově oproti cooltubě original velmi dobře promyšlené i rozptyl světla je good a teplota se mi drží max ve vedrech do 30°c což je na hraně ve 40°c vedrech co jsme tu měli-jo odtah mám 360m3 to také hraje roli.
Takže neváhej a pokud je to ve tvých silách pořiď dobrý odtah,jinak i při teplých nocích se ti dostane teplota dost nad 30°c!Vím o čem mluvím
No dále musím se doznat že i mé kitky trpí tou kropenatostí se kterou bojuješ i ty,a mohu říct že PH čkem to není mám výtok 5,6Ph a používám také cocos a jiný substrát 50/50% a obávám se že to nebude žádným škůdcem nýbrž nějakým druhem listové plísně,ale to je
jen má doměnka,chce to fakt hledat ve fórech čemu se to nejvíce podobá.
Jinak přeji mnoho zdaru a ať se to zelená a roste
jo a sory za reklamu s tou tubou.

Old Post 22-07-2012 v 17:27 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 404

koogi1- Chapu ze probrat se mym vlaknem o 26 strankach je docela fuska a ze si asi par veci prehledl.
Podle tebe prima-klima 820m3/h neni dobry odtah?
Ja taky vim o cem mluvis,ja mam v boxu pri vedrech 39C
A jakou mas v ty Cool-tube vybojku,kdyz si se 600.kila zbavil? Jesli mensi nez 600w tak to by me moc taky nepomohlo kdyz tam mas i pri ty nizsi watazi 30C.
Ta uplne prvni kropenatost byla nejaka havet,tu jsem znicil Bioolem a ta nedavna kropenatost jak o ni pises u me byla nastesti jen usazenina od phytaminu nebo od mlika,takze nastesti ne plisen.
Reklama mi tady nevadi jesli je to oparvdu tak dobra vec tahle Cool-tuba a nema snizenou vynosnost oproti klasickemu stinidlu jak byva u Cool-tube zvykem.
-----------------------------------------------------------------------
Edit:
Parada,s eleltrikari jsem se uz domluvil.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-07-2012 v 15:52 PM

Old Post 22-07-2012 v 22:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 405

Naposledy upravil Madical-Strains 25-07-2012 v 08:28 AM

Old Post 24-07-2012 v 09:31 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 406






72.den 12/12 (meni se to primo pred ocima)
Dnes rano kontrola trichomu-na jedne kyti 30% jantarovych,ostatni kyti mlecne 100%.
Nadherne se pocukrovaly,viditelne pohym okem,viz.posledni foto.
Objevil jsem na te predposledni takovy problem,maly listecek s hnedymi ovalnymi flicky (viz.posledni foto) spaleny od lampy? Plisen? Nebo je to normalni?Nezda se mi to jako klasicke usychani. Na jinych to nikde neni.
Ta posledni kyti-fotka ma jako jedina ridke kvety tak ta pujde do masticky,ostatni jsou tvrde ze bych se nima dala rozbit lebka

Aha,blbe sem se zeptal,tak jinak. Este stale vidite tu kosu na nedeli? Kvety sou uz tak rozdilne od posledni aktualizace ze se redeji ptam jesli nahodou nekosit driv.

































Flicky na listecku.







Ridke kvety

Naposledy upravil Madical-Strains 24-07-2012 v 16:42 PM

Old Post 24-07-2012 v 09:44 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 407

Naposledy upravil Madical-Strains 26-07-2012 v 09:41 AM

Old Post 26-07-2012 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 408



74.den 12/12
Vcera vecer posledni flush.

Old Post 26-07-2012 v 08:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 409

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
74.den 12/12
Vcera vecer posledni flush.


Pěkné kočky..
Jen nelze nepřipomenout,že jistý člen microft ti poradil.. :

1. Moc brzo přepnout..
2. Málo hnojit na růstu kokos..
Obojí má za následek nižší a méně mohutné rostliny,čímž jsi přišel o vyšší výnos..
Jinak moc pěkná úroda..

Old Post 26-07-2012 v 08:54 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 410

Dik za pochvalu,to me fakt tesi
Ted uz vim ze se prepinaji klony v cca 30cm a kyti ze semen o neco vyssi protoze pravdepodobne rostou pomaleji.
Kdyz si sahnu do svedomi a budu mluvit uprime tak za ty hnojiva si muzu hlavne sam. Je pravda ze me par lidi radilo at si dam bacha na spaleni a uberu hnojky ale uz v te dobe jsem hnojil min nez jsem mel. Takze hlavne moje chyba vyplyvajici z me nezkusenosti ! Co se tyce prepnuti tak kdyz jsem to hledal na groweru tak se vsude objevovaly prispevky kdy prepinat klony a jelikoz me v te dobe ani nenapadlo ze by to u semen mohlo byt jinak tak jsem se podle toho a podle rad tady zaridil.
Snad pristi grow z klonu Jack Herer bude o neco lepsi.

Pravdepodobne v nedeli sem dam fotky bez listi na presnejsi tipovacku.
==================================================================

PS:
!!! I kdyz zatim nemam sklizeno jeste chci timto hrozne moc podekovat vsem clenum ( doufam ze se nezlobite ze nejmenuji konkterne, vy to sami dobre vite ) co me ochotne pomahali resit me problemy vznikle v mym pestu obvzlaste vsak clenu Edovi 45,ktery jak jsem si tady na groweru vsiml ochotne pomaha snad vsem zacacinajicim a nezkusenym growerum jako jsem ja a nebo i tem co si nevi zkratka rady.
Jsem za to moc rad ze ho tady na groweru mame a urcite by si zaslouzil od kazdeho z nas velke K+ !!!
Ja mu ho du dat hned ted

Naposledy upravil Madical-Strains 26-07-2012 v 12:50 PM

Old Post 26-07-2012 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 411

Nechci ti to tady zacpávat off topicama, ale je to fakt nádherný! Když jsem ze začátku viděl, jakej jseš zmatkař, tak by mě ani nenapadlo, že dojdeš k takovýhlemu luxusnímu závěru, klobouk dolu. A určitě má na tom i nemalý podíl EDA45, kterej tě vedl k tomuhle výsledku. Na první kolo úžasný a příště to bude určitě ještě lepší.
Tak ať se daří

Old Post 27-07-2012 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 412

Cau Scorpicco,no konecne si se odhodlal mi tady neco taky napsat
Nemyslim si ze pochvala je mimo tema
Ty si me zase nejvice pomohl v zacatcich,ty vis s cim ...atd.
O Edovi a dalsich ani nemluvim.
Pak me taky hodne moc pomohl sef tohoto growshopu
http://www.e-grow.cz/
ktery mi zformoval me predstavy jak s komponenty tak taky hlavne s cenou,ktera pro me byla klicova.
Takze se nediv s takovou podporou to dopadlo tak jak to dopadlo
Taky asi mozna trocha stesti,ktere v zivote moc nemivam.
TAKZE DEKUJI MOC VAM VSEM !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 28-07-2012 v 00:25 AM

Old Post 27-07-2012 v 22:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 413

1.den 0/24
Konecne se mi zacina darit drzet teplotu pod kontrolou

Old Post 28-07-2012 v 07:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 414

zdarek tak koukam ze je to moc pekny na poprve tak at se dari cim dal lip

Old Post 29-07-2012 v 08:22 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 415

===================================================================================
===================================================================================
CAU KOLEGOVE A KAMARADI ,POZOR !!! MALA ZMENA !!!
===================================

TIPOVACKA
-1.CENA-5 KS ORIG.FEMINIZOVANYCH SEMEN AUTO-BLUEBERRY !!! (ne nejsem zhulenej)
-2.CENA -5 KS KARMY
-3.CENA -3 KS KARMY

===================================================================================
===================================================================================
Edit : Moc dekuji vsem kdo me ocenil Karmou !!!!!

Naposledy upravil Madical-Strains 29-07-2012 v 15:19 PM

Old Post 29-07-2012 v 14:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 416

562,3G... Jinak pěkný grow a celkem dlouhý vlákno(nic ve zlém, alespoň bylo co číst)

Old Post 29-07-2012 v 16:34 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8039780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív