Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 385

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
66.den 12/12
Dnes rano jsem vsechny kyti vytahl z boxu,zase jsem vypozoroval pokrok ,zacinaji se vsechny nadherne jakoby rozevirat kvety a uz vsechny trichomy do jednoho jsou mlecne.
Dnes zahajuji flush. (nebo je mam jeste jednou naposledy nakrmit?)
Jak dlouho tipujete ze priblizne trva prechod mezi mlecnymi trichomy do 10-20% jantarovych?
Diky!

Čau,flushuj,už bych to nekrmil..

Old Post 18-07-2012 v 10:01 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 386

taky už bych prolejval amigo,a s přechodem ti nepomohu,jelikož se v tomhle neorientuji,pokud maš ten mikroskop tak použivej né,nebo sis ho koupil na okrasu

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 18-07-2012 v 10:39 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 387

Ok, uz flushuji.

Old Post 18-07-2012 v 19:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 388

68.den 12/12

Mala aktualizace.
Palky se zacinaji nadherne zabarvovat jak uvadel Bull. Tipuju to ze pristi nedeli by to mohlo uz jit pod kosu ale budou rozhodovat trichomy.

Jinak neprosvihnete vsichni tipovacku!
Dlouho jsem premyslel co dat za vyherni cenu za prvni 3.mista a co jsem tady nasel na groweu tak jsem zjistil ze je to nejcasteji K +, takze 3.misto 5xK,2.misto 10xK,1.misto 15x K+.

Old Post 20-07-2012 v 08:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 389



68.den 12/12

Mala aktualizace.
Takze palky se zacinaji konecne zabarvovat. Trichomy zatim beze zmen ale vypada to z meho pohledu na pristi nedeli.

Jinak neprosvihnete tipovacku!
Dlouho jsem premyslel co dat za cenu a jak tady na groweru ctu tak se davaji casto K+.
3.misto- 3x-K+
2.misto- 6x-K+
1.misto- MOOOC-K+

EDIT:
PRO TIPOVACKU FOTKY CELKU SAMOZREJME VLOZIM,ALE AZ PO MANIKURE,PRED SUSENIM.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-07-2012 v 12:58 PM

Old Post 20-07-2012 v 08:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 390

A tady pro potechu oka nejake to makro.

Old Post 20-07-2012 v 08:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 391





A tady nejake to makro pro potechu oka.

Old Post 20-07-2012 v 09:01 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 392

No je to krásný, nahoď fotku celku pro lepší odhad a představu, jinak já sem se někde dočetl že když máš aktivní přítah měl by být cca jedna čtvrtina odtahu... takže podle mě je to TTčko ktery ja mam stejny na odtah a chladim tim 600W také v pohodě je jako přítah hodně, i proto si měl nafouknutý stan Už ti to tu někdo myslím psal dříve, jinak napoprvé hodně pěkné paličky ať se daří a přeju pul kila

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 20-07-2012 v 12:44 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 393




69.den 12/12
Fotka celku a par palicek na dennim svetle.
Dnes rano jsem pod mikroskopem objevil na jedne kyti par jantarovych.
Vypada to ze kazdym dnem seknu.
Dnes vecer odeberu vzorek,ususim v ponozce fenem a dam to posoudit nekomu kdo huli a kdyz to bude OK tak topude hned.

Pri foceni jsem odstranil ten obrovsky vetrak no a kdyz jsem ho tam vratil tak uz nefunguje. Takze jede to jen na 1 malinkej,ted se bojim ze nebude stacit.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-07-2012 v 09:03 AM

Old Post 21-07-2012 v 08:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 394

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
69.den 12/12

Dnes vecer odeberu vzorek,ususim v ponozce fenem a dam to posoudit nekomu kdo huli a kdyz to bude OK tak topude hned.



To nedělej, bude to pěknej humus, raději si počkej

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Naposledy upravil Positivevibes 21-07-2012 v 09:32 AM

Old Post 21-07-2012 v 09:02 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 395

souhlasim

Old Post 21-07-2012 v 09:30 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 396



Tak jak jsem vcera psal odebral jsem vcera vecer malou spodni palicku o velikosti cca 3x5cm, za syrova vazila 3,6 g.(ne snad proto abych si pochutnal nybrz proto abych zjistil zda vubec ma nejake ucinky) Hledal jsem na netu jak to ususit aby z to nebyl uplnej humus jak ste upozornovali. Nasel jsem ze nejvhodnejsi je trouba na 120C cca 15-20 min.
Troubu bohuzel nemam tak jsem zvolil tuhle stoletou starou remozku.
Bohuzel nema na sobe uvedeny stupne C. tak jsem jen odhadoval.
10 min na 5.ku-nebylo to jeste suche,pak jeste 10 min.na 6.ku a bylo to jeste trochu vlhke tak jsem pockal a dosusil to az do dnesniho rana.
Rano prisel kamos a fajfka byla uz pro nej pripravena
Branil se,moc se mu po ranu do toho nechtelo,je to jen prilezitostni hulic,ale ja byl nekompromisni.
Tak jsem to zapalil a potah tri stredni prasky a podal mu to. Dohulil celou tu malinkou fajfku, cca 7 sluku po 5 min.mu nebylo rozumet co rika a po dalsich 5.min. tady ve kresle zatvrd a spi dotedka.
Me se po tech trech slukach lehce zatocila hlava (podotykam jsem absolutni nehulic)a jeste do ted asi po hodine citim prijemne ale uz malinke utoky na mozek,jen takove simrani.
Nez kamos zahulil tak mi stacil jeste rici ze 5.ka-6.ka je asi moc ze jsem to na 100% to THC spalil. Mate nekdo zkusenosti s touto remozkou,kolik jake cislo znamena stupnu celsia? Nebo dokazete odhadnout co ktere cislo ma kolik stupnu?
Jeste si nedovedu vysvetlit proc on zatuhnul a ja jsem vzhuru a energickej.(asi tim malym mnozstvim sluku)

Chut-ne tak hrozna,vune nevabna,ucinek jsem uz popsal.(neskrabe v krku ani po ni neni sucho v puse )

Myslim ze to potvrzuje ze to chce jak pisete jeste tyden,je to zatim asi jeste stoned.
Ale jsem za to rad a uz nemam obavy ze bude bez ucinku.

Edit:
Tak jsem ted horko tezko vzbudil kamose a ptal jsem se ho jak to citil on-
No jo, neco jsem na mozku citil ale moc si toho nepamatuju ale urcite to nema ucinky jako ganja od Honzy.
Takze jsem se od nej moc nedovedel.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-07-2012 v 22:11 PM

Old Post 22-07-2012 v 10:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 397

Ty čísla a teplota, to se bude asi lišit u každýho takovýho zařízení XD a hádám že návod nemáš XD no co mě se nejvíp osvědčílo z rychlosušení tak byl hrnec s vodou a místo pokličky talíř a na něm palička, výhoda je že se ti to nepřehřeje a chuť mi při tom vycházela nejlíp z těhle rychlometod ale na kvalitní usušení to samozřejmě nemá. Jinak nice flowers

Old Post 22-07-2012 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 398

Teplota varu thc 157 °C to asi znamená, že pak už jde do vzduchu.

Old Post 22-07-2012 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 399

Takze si myslis ze jsem trochu toho THC znicil ?
Cetl jsem ze se nici az pri teplote varu 180-200C.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 22-07-2012 v 10:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 400

Nedá se říct zničil, akorád tam máš na víku mastnou vrstvu... v který je to THC.

Old Post 22-07-2012 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7638220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív