Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dalsi novacek zada radu starsich ohlende prepnuti a dalsich pripominek :). PROSIM...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cernovir
Nový Člen

Karma uživatele cernovir - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Obecné zpomaleni rustu, kuli nesrovnalosti vysek, prosim o radu Příspěvek č. 1



Zdravim Vas tu vsechny ,

rad bych se Vas tu zeptal ohledne prepnuti na kvet u mych holek.

Bohuzel situace je takova ze jsem zarizeni a rezy nakoupil po ne uplne detailnim, ale jen zbeznem probadani fora . No Snad mi poradite.
Koupil jsem tuto sadu: http://www.growelectric.cz/komplet-...00w-p-1529.html (komu se na to nechce podivat je to homebox 1.2mx1.2mx2m a 600W)

Dalsi ne uplne dobrou veci co jsem udelal je ze jsem koupil 17rizku (1umrel) ktere jsem mel v boxu 10 dni a pak jsem si rekl ze je tam dost prazdno, tak jsem koupil dalsich 9ks.
Takze momentalne mam 25ks v boxu o stari o kterem jsem mluvil. Problemem (teda podle me to problem je, treba me vyvedete z omylu) je ze nejvetsi maji 60cm (cca 8ks) a ty nejmensi cca 30-35cm.

Prikladam nejake fotky. Me se zda, ze jsou zdrave jak ripa a vypadaji pekne. Malinko jsem je ostrihal aby si nestinily. Nic drastickeho, ale pomalu prestavalo svitit slunicko na ty prcky.

Rad si poslechnu jakekoliv pripominky, rady.... Ale jestly byste mi nekdo rekl, jak s tim prepnutim.

DIKY!!

Cernovir

Naposledy upravil cernovir 24-03-2012 v 10:49 AM

Old Post 24-03-2012 v 08:25 AM
cernovir je offline   Profil uživatele cernovir   Find more posts by cernovir   Foto galerie člena cernovir   Click here to Send cernovir a Private Message   Add cernovir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

Zdarec
25 ks na tak malý prostor je dost!!!! Stačilo by 16ks 4x4 ale co už.
Já osobně bych přepl hned, ale ještě můžeš ostříhat ty větší, počkat než dorostou ty malé na stejnou výšku a pak přepnout. 25 ks když doroste do stejné výšky budeš mít prales a na 60% matroše ti nebude svítit. Rozmístil bych holky tak že větší dáš do rohu a na boky a malé bych dal doprostřed a přepnul, ale je to jen můj osobní názor.Jinak moc pěkná barva holek asi jim nic nechybí
Jinak po přepnutí počítej , že kytky povyrostou ještě o kousek takže ty menší dorostou a 35-40cm ny kytku je dostačující
Ať se daří kámo...

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Naposledy upravil Duffy Duck 27-03-2012 v 19:19 PM

Old Post 27-03-2012 v 19:08 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

Jinak jedna holka = jeden květináč
podle fotky bych neřekl že je tam 25 květníku :-)

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 27-03-2012 v 19:12 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maGnum
Nový Člen

Karma uživatele maGnum - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

zdar

Semená pre zberateľské a konzumačné účely , ano! samozrejme

Old Post 27-03-2012 v 19:57 PM
maGnum je offline   Profil uživatele maGnum   Find more posts by maGnum   Foto galerie člena maGnum   Click here to Send maGnum a Private Message   Add maGnum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernovir
Nový Člen

Karma uživatele cernovir - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

ok prepnu hned, ted jsem tu chvilku nebyl....

jen bych se jeste zeptal, mam tam davat sit....?

mam je nejak prostihat?

Cernovir

Old Post 01-04-2012 v 11:14 AM
cernovir je offline   Profil uživatele cernovir   Find more posts by cernovir   Foto galerie člena cernovir   Click here to Send cernovir a Private Message   Add cernovir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jonáš
Stálý Člen

Karma uživatele Jonáš - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 6

na tos měl myslet dřív teď bych na to uz sral a přepnul je.
při dalšim growu bych si tam natahl pletivo a je po starostech, ale zase se to blbě zalejva takze to zvaz pečlivě

Old Post 01-04-2012 v 13:20 PM
Jonáš je offline   Profil uživatele Jonáš   Find more posts by Jonáš   Foto galerie člena Jonáš   Click here to Send Jonáš a Private Message   Add Jonáš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernovir
Nový Člen

Karma uživatele cernovir - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

ok, dik za info,

no jeste dotaz ohledne prostrihani,

ted to tam vypada jako totalni jungle ale total, svetlo se nedostane jinam nez na horni palicky.
ohledne prostrihavani jsem tu cetl opravdu hodne a hodne, vetsina se shodla, ze prostrihavat ne, ale rikam si ze kdyz se svetlo nedostane na palicky, pouze na ty horni hlavni a vetsina jich tam ma 4 nektere az 7, tak neporostou a bude to skoda, resp dokvete jen 20 procent.

takze co si myslite prostrihat, tak aby se dostalo svetlo ke vsem palicim, resp vetvim....??

Cernovir

Old Post 01-04-2012 v 21:30 PM
cernovir je offline   Profil uživatele cernovir   Find more posts by cernovir   Foto galerie člena cernovir   Click here to Send cernovir a Private Message   Add cernovir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ragesun
Stálý Člen

Karma uživatele Ragesun - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8

Já osobně bych to lite prostříhal a dolní mikro větve bez milosti dál pryč :-) A co se týká přepnutí tak klidně přepni ještě se dost vytáhnou. Ale holky vypadaj pěkně. Ty máš v jednom kvetinaci více kytek?

Jen houšt

Naposledy upravil Ragesun 05-04-2012 v 11:17 AM

Old Post 05-04-2012 v 11:05 AM
Ragesun je offline   Profil uživatele Ragesun   Find more posts by Ragesun   Foto galerie člena Ragesun   Click here to Send Ragesun a Private Message   Add Ragesun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od cernovir
ok, dik za info,

no jeste dotaz ohledne prostrihani,

ted to tam vypada jako totalni jungle ale total, svetlo se nedostane jinam nez na horni palicky.
ohledne prostrihavani jsem tu cetl opravdu hodne a hodne, vetsina se shodla, ze prostrihavat ne, ale rikam si ze kdyz se svetlo nedostane na palicky, pouze na ty horni hlavni a vetsina jich tam ma 4 nektere az 7, tak neporostou a bude to skoda, resp dokvete jen 20 procent.

takze co si myslite prostrihat, tak aby se dostalo svetlo ke vsem palicim, resp vetvim....??


Zatím ostříhej jen spodky a nic se neboj,klidně 20-30% odspodu z výšky rostliny a přepni..Pak to nech nakvést a tak kolem 25 dne 12/12 můžeš lehce prostřihat střední patra,ale ne celé listy!!! Jen zastřihnout čepele u velkých listů,aby se dostalo světlo do hloubky..Když jim vezmeš celé listy,kytky včetně palic brutálně zlistnatí..

Old Post 05-04-2012 v 13:06 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - Dalsi novacek zada radu starsich ohlende prepnuti a dalsich pripominek :). PROSIM... - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6997280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív