Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Charas Heawen pod 250
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Charas Heawen pod 250 Příspěvek č. 1

Čaute všicí, vzhledem k úspěšnému zkušebnímu kolu jsem se rozhodl postnout aktuální dění, jež konečně vypadá tak jak bych si představoval.
Trvalo mi velmi dlouho, než jsem srovnal teploty tak jak bych chtěl.
No a aby toho nebylo málo, hned napoprvé jsem se potkal s malými bílími potvůrkami, tkže z toho moc nebylo, ale můžu doporučit GS seeds, stejně to stálo za to, a kytka se z napadení velmi rychle zotavila a mastidlo kvalitní...

1.načrtet,
2.seminka afghana jsou odtud
3.widow po napadení škůdcem, úspěšně odfajčena

Setup
-250W metla i sodium
-skříň 80x40x160
-2x 12cm PC fan jako pomocný nádech vespod skříně
-1x odtah z mikrovlnky (220V) přez home pacháč
-1x velký přítah + ofuk rourou taky z mikrovlnky (220V)


Genetika
-1x White widow (Growshop Seeds)
-1x Afghani #1 (z loňskýho outu)
-2x sativní Noname (z pytliku)
+ předpěst na letošní out
-3x Purple #1 (Dutch Passion)


Půda
20% Biobizz Allmix
20% Agroperlit
60% Univerzální substrát (Tesco)


Hnojivo
-Plagron Roots
-Jungle Indabox A+B+Micro
-Atami Bloom Stimulator

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:29 PM

Old Post 27-02-2012 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru seznamovačka a FIMka Příspěvek č. 2

Zasazeno v půlce ledna, afghán potom začátkem února.
Takže metla svítí zhruba 6.týden a na afghána 3.týden

-všechny milované rostlinky dostaly 2x postřik s Roots, jinak vlhkost dodávám rozprašovačem s čistou vodou o teplotě pokojové...
-zalévám ob dva dny 250ml vody na tyto 6.5l květníky
-každý druhý týden dostanou papu v podobě Jungle Indabox dle tabulky, zatím jen slabší, ale ve správném poměru,, nejdřív 1/3, minulý výkend 2/3 a přezpříští výkend to bude plná dávka a uvidíme kdy dosáhnou mety zhruba 35-45cm, kdy provedu odběr řezů a následné přepnutí.


-teploty
27-30 přez den
14 přez noc

-vlhkost pouze párkrát naměřena (asi už to mám v oku - hlavně nepřelít)
50-60%


-výška
NN 22 a 18, Wdova 21, afghan 10cm


a ted k fotkám
1.Detail Afghána
2.Fim Wdovy
3.Fim NN1
4.Fim NN2

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:29 PM

Old Post 27-02-2012 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz předpěstební mikroklima Příspěvek č. 3

-semínka nejdřív do hajzláku, navlhčit z obou stran, ukrýt do mikroteňáku, čekat, tk jako teď já čekám na Purple #1!!

-jinak pařník využívám i na řezy, stačí vystlat perlitem, zalít vodou a zabořit do toho předvlhčené kostky rockwoolu s čerstvými ,,zakořeňovačem,, naimpregnovanými řezy>>>to mě čeká zanedlouho, protože venku chci purple ze seminka a potom z řízků wdovu a pokud to bude samička tak i afghana..

??k diskuzi pro vás, pokud vás muj thread zajima.. jak velkou kytku mohu očekávat pod sluncem v 11l teku kýblu??

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:29 PM

Old Post 27-02-2012 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru upd.. semínka jsou venku Příspěvek č. 4

-všechny tři semínka se uchytli tk jak jsem chtěl, takže jsem ještě jednou pořádně provlhčil malé květníky a transplantoval malá semínka, samosebou že klíčkem dolu.

-trochu jsem musel reorganizovat skříň, takže jsem rovnou pouklidil a zametl okolo, a dal jsem malý schůdek afghanovi at zbytek dozene, kytičky tu metlu prostě žerou
jinak metla mě vyšla na neuvěřitelných !!! !!! !!! a to se vyplatí, její barevné podání 6400K je nenahraditelných !!!

btw: mám odzkoušenej průsvit ty 250HPS, tk do 20-25cm jsou pěkný paličky, tak přemýšlím o umístění pletiva,, jen mě pořád nejde do hlovy,, jak pak vyndám kytičky, když bude třeba zalívání atp... manipulace bude asi krapet zhoršená nepletu li se... předem dík za rady a kritiku

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:28 PM

Old Post 27-02-2012 v 23:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

další den růstu, den po hnojení plnou polní ;) Příspěvek č. 5



-přibyli afghani # 1 - to už jsou dva a tři purply
-jinak výšky se zhruba o 3-5cm zvetsily u vsech kytek, z vdovy bych mohl už udělat tk 6řízků jak se bujně větví - určitě to zkusim, ale ještě počkám až ty větve vytvořej korunu, pak byc ji třeba moc zabrzdil tk ztm pic

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:28 PM

Old Post 05-03-2012 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

-pomalu plánuji stavbu skříně.. dejmetomu na zálohu genetiky atp..
-měla by to být menší skříňka do které plánuji jeden 220V odtah a dva pasivní přítahy
- 2x 18w trubičku od phillipse po jedne 965/865 (pak mám v záloze ješte nějakou repti glo uva,uvb a ještě něco co svítí modře... (tak trochu potestuji a pak nechám nejvhodnější kombinézu..
-rozměry 80x45x55

každopádně hledat tu takovou skříň je jako hledat v kupce sena,, tak postnu příště nějaký info ze stavby, momentálně vše plánuji, pošlu nákres peace ))

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:28 PM

Old Post 06-03-2012 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 7

Zdravím,jsem nováček a nechci dělat chytrou,ale při pěstu klasických domácích kytek mám udělaný malý zlepšovák :
- vemeš petku,do uzávěru vyvrtáš 5 mm díru a do ní prostrčíš klasické brčko na pití.Tím sa ti prodlouží dostatečně dosah pro zalití zadní řady a nemusíš květníkama vůbec hýbat.
- můžeš květníky položit na desku,na kterou v rozích připevníš podpůrné sloupky vysoké podle potřeby a na ně navrchu připevníš rámeček se sítí a tak budeš moct vytahovat kytky najednou a přístup je ze všech stran
- nebo můžeš koupit v BAUMAXu nebo OBI boční nábytkové posuvné kolejničky a na nich ti pak deska s květníkama vyjede ze skříně bez námahy.Volný přístup je ze tří stran.
Ať to roste.

hraběnka

Old Post 07-03-2012 v 07:25 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru dnes po zalití a po fimku na afghanovi Příspěvek č. 8

já jsem nad tím právě přemýšlel, pak mě napadlo ještě vytvořit něco jako šuplík
aby se to dalo celé vytáhnout, ale popravdě asi od pletiva ustoupím a spíš budu ohybat a vazat dratkem
ale díkes..

zlepšovák si budu muset vyrobit taky.. dobrej nápad, hned jdu do to

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:27 PM

Old Post 07-03-2012 v 08:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

výšky rostlin Příspěvek č. 9

1. Afghani #1
2. White Widow
3. NN1
4. NN2

teploty jsou nyní ustáleny na 27stupňů, přez noc je to tech 14.5

rychtička pro kytičky

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:27 PM

Old Post 07-03-2012 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 10

Zdravím tě, nemáš ty teploty v noci moc nízký? Pod 18 stupňů kytka přestává růst.

Old Post 09-03-2012 v 13:55 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

čau, no já vim, ale nemuzu si dovolit přitápět ((inu sklep,,,
Ale zase v létě nestoupne teplota nad 19, jinak jsem to jinde nemohl zase uchladit.. ale roste to i tak dobře, tk to nechám zatim, za tejden kytky udělaj třeba 5cm..
navíc si říkam že venku je taky v noci kolem 15ti i miň a prežívá to...

poznatek:
kytičky zatím vypadaji spokojeně, jinak těch 14 je fakt jako na hrane, kdyz mi jednou kleslo na 13 tak to rostlo fakt pomalu, ted to je v pohode

update.. 7.3. jsem to meril jak je nahore, do 9.3.
afghan nabral 4cm, wdovka 3cm a NN po 2,5 cm.

-já newim, ale přijde mi že mi to takhle krásně ještě nejelo
-tkže pro mě úspěch, ale je to do budoucna věc k zamyšlení.. určitě to neodbydu, taky bych chtěl v noci 19, a přez den 27,, tkhle jsem v tom aspon na pul

Naposledy upravil 09-03-2012 v 19:39 PM

Old Post 09-03-2012 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

Je to škoda, jinak jak si psal 5cm za tyden, při správných teplotách máš 5cm za dva dny, vím o čem mluvím

Old Post 10-03-2012 v 09:40 AM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

wau,
no uvidim do budoucna, ted stavim druhou skříň na řízky a vubec takovou matkárničku, tu budu mít v pokoji..
A ve sklepě už pojedu jenom týden dva metalhaldu a pak rovnou hps kvetení,,,
ale každopádně dík za echo, zkusim s tim neco udelat...

Old Post 10-03-2012 v 12:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné up2date: 1den květu Příspěvek č. 14

Tak po nějaké té chvilce, jsem se rozhodl přepnout na květenství, fimka se zdařila z 50% , wdova a afghan si jedou po shluku několika nových vršků, ale noname se nepodařilo přemluvit a tak vytvořily jen po dvou nových větvičkách, ovšem tři ze čtyř rostlin začaly kynout odspodků, takže jsem udělal pár řízečků, vyměnil jsem MHD za HPS a po dvou dnech jsem přepl na květovou fázi, )
o5 relativně brzy ale nevadí mi to nijak, beztak toto je málo ve srovnání s venkovním osazenstvem které plánuji na léto, takže držte palečky ať se nic neodjebe a ať to krásně nakyne a zavoní
jinak wdova a nn rostou 2měsíce, afghan bez dvou-tři týdnu taky..
Jinak všechny holky maji 30čísel, to mi stačí ))

1.řezy
2.nová řízkovna
3.začátek letnopodzimního slunka

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:24 PM

Old Post 12-03-2012 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 15

Zdar ten šátek máš kvůli vlhkosti nebo co ??? akorát ti tam něco ožije..muj názor .. kdyžtak smáznu..

Old Post 12-03-2012 v 19:34 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

nene. němaž,, taky mě to napadlo, ale je tam spíš kvuli těm květináčum, kořeny nemaj rádi světlo, a v těch květináčích jsou na bocích malé díry, tak aby nesvítilo na kořeny, a pak je to tam kuli teplotě v noci...

ale nepravidelně uklízím, tk snad to bude ok

Old Post 12-03-2012 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3583030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív