Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Jak často hnojit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Obecné Jak často hnojit? Příspěvek č. 1

Hi all. Nikde jsem to tady nenašel a proto se chci zeptat. Přešel jsem z hlíny na NFT a mám 2 x 40l tanky. Kolik hnojek to vím, ale není tady napsáno jak často je do vody přidávat. Když jsem je hodil do RW kostek, nalil jsem hnojky (advanced hydroponics) podle přiloženého letáku. Kytky jeli jako divé. Poté jsem přepl na květ 12/12 a o5 jsem přidal hnojky dle instrukcí na květ, holky krásně prosperujou, ale potřebuju vědět, jestli to je vše, nebo hnojky přidávat co týden, nebo co 14dní, nebo jak často. Díky za rady s NFT nemám žádnou zkušenost.

Old Post 06-11-2011 v 17:51 PM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

u nft se vymenuje celej roztok!!! min. kazdej tyden a tam vzdycky namichas novy hnojky. prilejvat prubezne jen vodu odstatou s upravenym Ph, jelikoz holky neco vypijou. Mezi prepnutim periody z 18/6 na 12/12 se pricistuje system/koreny jenom vodou+peroxid(enzymy). kdyz udelas castej tim lip.

Old Post 06-11-2011 v 20:22 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmamon
Stálý Člen

Karma uživatele mmamon - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

)

Naposledy upravil mmamon 21-06-2013 v 01:03 AM

Old Post 06-11-2011 v 22:54 PM
mmamon je offline   Profil uživatele mmamon   Find more posts by mmamon   Foto galerie člena mmamon   Click here to Send mmamon a Private Message   Add mmamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

Mrkni se do mýho trýdu http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=58927 , je to tam popsany jak na NFT bez vyměny roztoku čau Hlava

Old Post 07-11-2011 v 17:44 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5

Díky moc hoši. Moc jste mi pomohli.

Old Post 07-11-2011 v 19:35 PM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 6

takze u bubbleru a u vsech hyder se vymenuje roztok a doliva voda?

Old Post 09-05-2012 v 08:36 AM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1298200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív