Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Dotaz na indor.Prosim za odpoved Growerum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Hydroponie Dotaz na indor.Prosim za odpoved Growerum Příspěvek č. 1

Chtel jsem se zeptat mam problem a jeste nejsem v tomto ohledu skuseni pjestil.Dostal jsem ctiri rizky moc ne zakoreneny tak jsem je nechal zakorenit ve hline a pak za 14 dni jsem je presadil do hydroponie(BUBBLER) a mamto tam uz tri dny a nic to nedela(neroste) a pomalu tomu zlotnou listy a usichaj a na listech se obejevuji takovi maly chnedi tecky.Nevim s ceho to muze byt jestli kytka dostala sok a dela si novy koreny.PORAT TE

Naposledy upravil mesr 09-03-2003 v 15:07 PM

Old Post 09-03-2003 v 14:53 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Obecné Help Příspěvek č. 2

Bojim se ze to muze byt prehnojeny ale myslim ze kdybi to bylo moc silny tak ze by to za tri dny uschlo davam tak polovicny koncentraci a hnojim AH jeste treba to muze byt i plisen prote je to takovy sklipek a je tam tak 70% vlkosti.A jak dloho trva kytce v bubbleru nez zakoreni a zacne rust.




Jinak dik za radu.

Naposledy upravil mesr 09-03-2003 v 15:14 PM

Old Post 09-03-2003 v 15:00 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavsedl
Stálý Člen

Karma uživatele pavsedl - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3

Nazdar, právě jsem náhodou narazil na odkaz, kde je řekl bych, vcelku dobře zpracovaná "příručka " o indoor pěstění ... hodně mi to ulehčilo práci a zodopvědělo dost otázek ... viz: www.indoor.aktualne.cz

Old Post 12-03-2003 v 07:17 AM
pavsedl je offline   Profil uživatele pavsedl   Find more posts by pavsedl   Foto galerie člena pavsedl   Click here to Send pavsedl a Private Message   Add pavsedl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

Ty čoveče a odstranil si hlínu z těch kořenů? Jestli ne tak je to průser jak hrom!!! Jinak to vypadá na tu plíseň

Jinak nejlepší příručka je zde: indoor příručka , ale musí se prohledat

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 12-03-2003 v 18:41 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 5

Ja jsem tu hlinu dukladne omyl ale neco tam na ni zbylo.Tad uz je to selkem v pohode ale ty cerny tecky tam jeste naky jsou a moc uz se nesiri.Jinak diky za rady

Old Post 13-03-2003 v 18:47 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kviky
Stálý Člen

Karma uživatele Kviky - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 6

Víš co skus ubalit speka a vyměnit vodu za čistou

Old Post 15-03-2003 v 10:23 AM
Kviky je offline   Profil uživatele Kviky   Find more posts by Kviky   Foto galerie člena Kviky   Click here to Send Kviky a Private Message   Add Kviky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 7

Tak prit a uvidime co se da delat

Old Post 16-03-2003 v 09:55 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 8

Jinak diky diky za rady kviti jsou uz v pohode a dari se jim fajn

Old Post 06-04-2003 v 10:03 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 9

Jinak diky diky za rady kviti jsou uz v pohode a dari se jim fajn

Old Post 06-04-2003 v 10:15 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kviky
Stálý Člen

Karma uživatele Kviky - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 10

Tak tak už je jim fajn tak ted uz jenom paldy a paldy....a Zdravym mesra

Old Post 19-04-2003 v 21:50 PM
Kviky je offline   Profil uživatele Kviky   Find more posts by Kviky   Foto galerie člena Kviky   Click here to Send Kviky a Private Message   Add Kviky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 11

to Kviky and Mesr: vy dobrý czechies
stavte se někdy na buřta

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 21-04-2003 v 18:54 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0305430 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív