Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w autoflowering mix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

600w autoflowering mix Příspěvek č. 1

Zdravím chtěl bych se s váma podělit o můj pokus
Setup: box 125x125x180
světlo 600w MH a 600w HPS
stinitko A wing medium
odtah 375 m3/h +filr
ofuk klips vent 1-3 ks
medium 9x11l biobizz light mix
hnojky biobizz grow bloom topmax + postřik vermesfluid uni
Teplota 16-25 C
Vlhkost 40-60 %
Genetika AutoMix fem Buddha
Fotoperioda 20/4


Momentálně jsem holky v 16 dnu růstu zatím vypadají spokojeně a začínají se větvit.

Naposledy upravil FXMaster 30-12-2011 v 00:13 AM

Old Post 29-12-2011 v 23:46 PM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2


Ještě dodávám foto a info
seminka kličila mezi vrstvou ubrousků namočených do vody pH 6 EC 0,3 mS
všechny ožily během dvou dnů a pak byly dány do hlíny fotky jsem z 8 dne a z 16 dne zatim růstu

Naposledy upravil FXMaster 30-12-2011 v 00:06 AM

Old Post 29-12-2011 v 23:54 PM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 3

8. den

Old Post 30-12-2011 v 00:01 AM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

update Příspěvek č. 4


8.den

Old Post 30-12-2011 v 00:06 AM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

update Příspěvek č. 5


16. den

Old Post 30-12-2011 v 00:08 AM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

ahoj pekny ale budou to skrcci, takovy maly bonsaje. vynos bude spatnej a palice ridky. ale na nauceni si myslim ze ideal. at to roste budu sledovat

Old Post 30-12-2011 v 00:45 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 30-12-2011 v 06:15 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

zas další AF hrůza...
můžeš prozradit, proč? proč AF do boxu?

Old Post 30-12-2011 v 07:02 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

cau mas to pekny muzu se zeptat to tomu ted svitis tou 600w mh ? jinak hodne stesti taky sem zacinal s AF ale uz nikdy to doma nechcu jedine na out .... at se dari sem zvedavej co z toho bude

Old Post 30-12-2011 v 17:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od NORM
zas další AF hrůza...
můžeš prozradit, proč? proč AF do boxu?

taky by me zajimalo.... asi se nakazil od clena patrona

Old Post 30-12-2011 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FXMaster
Nový Člen

Karma uživatele FXMaster - 82% PěstitelskáKarma uživatele FXMaster - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 11

Zdravím taky nepředpokládám že výnos bude nějaký extrem spiše podprůměr ale chtěl jsem to skusit jen ze zvědavosti jak to vlastně dopadne

Old Post 30-12-2011 v 22:03 PM
FXMaster je offline   Profil uživatele FXMaster   Find more posts by FXMaster   Foto galerie člena FXMaster   Click here to Send FXMaster a Private Message   Add FXMaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 12

Máš pěkný 600W boxík a takto akorát ztrácíš čas, navíc s AF se pracuje trochu jinak, jsou mnohem náchylnější na jakýkoliv stres, snížením výnosu..
je to škoda, mohlo ti tam vyrůst pěkných 300-350g na poprvé, základ na to máš..
S AF tam bude tak 100..

Old Post 30-12-2011 v 22:27 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

divim se a navic na automaty se sviti 20/4 takze propalene elektriky u te 600 a vynos mensi nez na normal genetikach ale sem zvedavej jak se to potahne automaty se nemaji zastrighavat tak to budou pekne stozary ..... ale sem na to zvedavej

Old Post 01-01-2012 v 03:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kokinko
divim se a navic na automaty se sviti 20/4 takze propalene elektriky u te 600 a vynos mensi nez na normal genetikach ale sem zvedavej jak se to potahne automaty se nemaji zastrighavat tak to budou pekne stozary ..... ale sem na to zvedavej

Neřešte to furt, já jsem náhodou hodně zvědavej!
No tak propalí víc elektriky, dyť je to jeho věc, ja mu fandim!

Old Post 01-01-2012 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Zdar!
Tak jak pokračuješ?
Podle mých odhadů bys měl mít už nakvetýno, já sázel Autoblueberry na štědrej večer do matkárny a už mi kvete.
Kdyžtak smáznu.

Old Post 19-01-2012 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 16

Náhodou hodně z vás tu zase remcá a přitom vůbec nemáte šajn jak to dopadne.
Místo toho aby jste ho podpořili ho tu schazujete proč vůbec AF do boxu a ted si bude dělat starosti.
Soudím dle sebe.
Ale je fakt,že já tam měl 27ks a ty máš pouze 9 co jsem napočítal na květníkách.
Tudíž předpokládám ,že toho budeš míti méně ale co to nikdo přeci neví.
Jinak také fandím a budu sledovat !

Já jsem třebas jel periodu 18/6 a 400w a dokázal jsem také vytřískat z AF solidní řepky.(Viz link)

http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=458928
http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=458372

DarkStreet 2x 660w
DarkStreet150 600/660w
DarkStreet120 400w
DarkStreet90 250/400w
DarkStreet60 80w/250w
DarkRoom60 Matkárna 85w
Early xxx & Vanilla cush out. skunk
Jack / Power / Ice / Outdoor 2012

Naposledy upravil Patrona 19-01-2012 v 14:21 PM

Old Post 19-01-2012 v 10:18 AM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2013 - 400W/SOIL [AutoFlower indoor] - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3519040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív