Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj Dark Street II 90
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Nápad Můj Dark Street II 90 Příspěvek č. 1






Dobrý den všem

Rád bych se podělil o pár informací mého nově zakoupeného boxu a jeho prvního pěstování.

Komponents :
Dark Street II 90 (90*90*160)
UFO 225 m3/h - RK 100 L
Ventilátor s klipsnou DAVO - VK6
Výbojka 250w dual spectrum
Předřadník ELT Arce 250 W/Momentálně 400w dual
Medium reflektor Adjust - A - Wing STUCCO
8x 5l květináče
Hnojení BioBizz Bio-Grow - růstové hnojivo
BioBizz Bio-Bloom - květové hnojivo
Substrát ALL mix - BioBizz
Semena Autoflovering BLUE MISTIC - FEMINIZED

Omlouvám se za kvalitu obrázků nemám moc výkoný fotoaparát

Naposledy upravil Patrona 04-09-2011 v 14:02 PM

Old Post 20-08-2011 v 12:15 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 2






Dobrý podvečer všem. . .

Přidávám fotky cirka 20 dnu růstu autofloveringů ,teplota 25-27,zálivka BioBizz Bio-Grow - růstové hnojivo

Old Post 20-08-2011 v 18:20 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 3




Ahoj všem. . .

Zde přidávám foto zvlhčovače MEDISANA UHW s poupravenou trubkou na rozptyl páry,jedná se o husí krk na wc který jsem zakoupil v instalatérském krámu , přilepil do dírky který je ve zvlhčovači z důvodů abych ho nemusel nechávat v boxu cena cirka 48,-kč+ -

BioBizz Bio-Bloom - květové hnojivo
BioBizz Bio-Grow - růstové hnojivo
+ Řízkovací gel na zakořenění květin

22 den růstu Autoflovering BLUE MISTI

Ufo UFO 225 m3/h - RK 100 L

Naposledy upravil Patrona 21-08-2011 v 15:22 PM

Old Post 21-08-2011 v 14:36 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 4






Dobrý den všem vám přeji . . .

27-28Stupnů v boxu , 18/6 , Day 23. Zálivka BioBizz Bio-Grow - růstové hnojivo
BioBizz Bio-Bloom - květové hnojivo



Tak jsem dnes trošku odlehčil květinky o části lístků které přečnívali do dalších květin ,stříhal jsem to kvůli prosvícení spodních části květin jelikož svítím pouze 250w tak at se to rozvyne aji dole na spodních větvičkách . . . snad jsem neučinil špatně .Ustříhal jsem z lístků pouze konce cirka poloviční lístky jsem ponechal nikoli celé se ztonečkem to jsem nestříhal.

Květiny ještě cirka týden ponechám ve fázi růstu 18/6 a potom přejdu na 12/12

Prozatím nejvyšší květina má 28,8 cm
nejnižší květina má 17,2 cm

Old Post 22-08-2011 v 16:33 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 5



Ještě malinkatý dodatek ,ztáhl jsem z bužírky kousek el kabelu a vnitřek použil jako kolíky ke květinám k zohýbání větviček ,nakonci jsem udělal malinkatý háček a druhý konec zapustil do půdy podel zdi květníku.

Samozdřejmně né každá květina to potřebuje ,zákrok jsem provedl u slabších kusů . . .

Pár dní a větvičky se ohnout dle mého zákroku ,rád bych docílil lepšího průsvitu ke zpodku.

Old Post 22-08-2011 v 17:27 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

Jestli chceš něco vypěstovat, tak NESTŘÍHEJ ty listy ani konečky, to se dělá akorát u zakořeňujících řízků..

Old Post 22-08-2011 v 18:14 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 7

Jestli čtu dobře, tak jedeš autoflowering. V tom případě nepřepínej na režim 12/12. Nejlepší pro tyto odrůdy je režim 20/4 po celou dobu

Old Post 23-08-2011 v 15:18 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 8



Dobrý den přeji . . .
Day 26 /18/6/

Tak květinky popojeli cirka o 4-6cm a mám ten dojem,že je to konečná už totiž přepnuli do květu a začínají se všude dělat paličky . . . pokud ještě poporostou tak si myslím ,že jen zřídka minymálně.

pořád stejná Zálivka BioBizz Bio-Grow - růstové hnojivo
BioBizz Bio-Bloom - květové hnojivo

27-28Stupnů

Old Post 25-08-2011 v 17:39 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 9






Dobrý den všem . . .
Tak jsem zakoupil 400w dual spectrum lampu a automaty přendal na vyšší level.

Květiny jsou v 31dni růstu a už mají na sobě pár cm paličky
Zálivka už pouzeBioBizz Bio-Bloom - květové hnojivo
27-28Stupnů
18/6

Květiny jsou pomněrně chudé a hodně táhlé . . . myslím si ,že problém je ten ,že jsem je svítil pouze tou 250w'
Rád bych od vás radu kolik cm mám mít cirka zvednutou lampu nad květinami,dočetl jsem se kolem 40-50cm díky.

Naposledy upravil Patrona 30-08-2011 v 17:51 PM

Old Post 30-08-2011 v 17:40 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 10




Zde přikládám foto výbojky a předřadníku

Philips SON-T PIA Agro 400W kombynované spectrum

400W GIB předřadník PRO-IT

Naposledy upravil Patrona 10-09-2011 v 09:35 AM

Old Post 30-08-2011 v 17:52 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

dneska jsem akorát slyšel, že chlapík jede jeden automat už rok v kuse v režimu 12/12 a vždy jen ostříhá palice a znovu nakvetou nový. Je to možný?

Old Post 31-08-2011 v 18:21 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 12

není.. automat se má jen zasadit a už s ním nic nedělat(nepřesazovat, nestříhat)

Old Post 31-08-2011 v 20:24 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 13

to FloweRoman: MUTUS HUMUS

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 01-09-2011 v 09:32 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

no je jasný že časem odejdou kořeny, ale proč by to nebylo možný jet jí třeba půl roku. Ta kytka pořád roste a kvete zároveň a regeneruje se. Mně osobně to neláká, ale pro někoho by to mohlo bejt dobrý řešení.
A neříkal mi to žádnej Lojza, ale člověk co tu kytku zná a vyzná se v tom.

Old Post 01-09-2011 v 18:12 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 15

tak to funguje u "normálních" kytek, jmenuje se to re-vegging..
Ale u automatu to prostě nejde..

Old Post 01-09-2011 v 18:43 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrona
Stálý Člen

Karma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% PěstitelskáKarma uživatele Patrona - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 16






Dobrý den tak zde přidávám několik fotek boxu + dvou poničených automatů na které jsem dal špatný pozor při růstu a zasekali se na 12 cm ,šanci jim dávám pořád přesadil jsem je do 1l květináče od mléka a čekám až dozrají ikdyž to bude jen minymum tak i přesto mně to si mylsím potěší

Květiny jsou ve 35 dnu růstu 18/6 a sluní se pod 400w dual spectrum

Od té chvíle co jsem květiny přendal ze 250w na 400w se hodně rozjeli ,opravdu rychle začali bujet až jsem sám se divil .

Hnojení pořád stejné jen jsem upustil od bio bizz bio grow růstového hnojiva.
Stymulátor žádný ještě nepoužívám ,nakoupím až na další Grow.

Old Post 03-09-2011 v 13:53 PM
Patrona je offline   Profil uživatele Patrona   Find more posts by Patrona   Foto galerie člena Patrona   Click here to Send Patrona a Private Message   Add Patrona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2013 - Dark street 250 w Hps - 22 odpovědí
15-06-2013 - Poprvé 400W Dark Street II 90x90x160 - 63 odpovědí
16-04-2012 - 400w-dark street 60 - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1350340 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív