Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1x Acid 250w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 1x Acid 250w HPS Příspěvek č. 1






Zdravím, chci se s vámi podělit o pár fotek z mýho indooru..Pěstuju kytičku Acid v menší skříni cca 70*40*120 cm. Kytku mám jen jednu, ale zato pěkně rozvetvenou, přiložené foto je z cca 42.dne květu. Za nějakých 23 dní budu zklízet, tak doufám že z toho bude co nejvíc


Teplotu se snažim držet pod 30C, většinou to je tak kolem 28, i když večer teplota klesne i na 15 a mín, ale kytka se drží, tak v poho

Old Post 14-04-2012 v 14:00 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 50. den květu Příspěvek č. 2





přidávám dalších pár fotek..



teplota se pořád drží k těm 30C, večer klesne tak na 18-20..



Kytičku hnojim denně, ale střídám druhy hnojiv Používám B'CuzZ Coco A + B, PK13-14 a Booster na květ.

Obden dávám směs:
a) A+B 3ml/l + Booster 2ml/l a další den
b) PK13-14 2ml/l + Booster 2ml/l


No a za nějaký 2 týdny kytku seknu, nechám jí asi na poslední týden jenom výplach čistou vodou a snad mi pěkně dojde nakonec jí nechám tak den - dva jenom ve tmě a pak useknu..

Old Post 21-04-2012 v 11:02 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 3

za jakýkoliv názor budu rád jaká se vám kytka zdá? má někdo zkušenost s Acidem?

Old Post 21-04-2012 v 17:17 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 53. den květu Příspěvek č. 4




Dneska jsem si šáhnul na jednu paličku a je dost tvrdá a kráásně voní jako citronová tráva s mátou a meduňkou Nádhera, už se těšim na sklizeň

Old Post 24-04-2012 v 15:32 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 5

Táák, po 10 dnech jsem doma a kytička mi mezitím dozrála..Starala se o ní máti a vypadá v pohodě


Teď bude 2 dny odpočívat ve tmě, aby se mi osypala a pak jí znovu nafotim a seseknu

Doufám, že bude chutnat stejně tak jako voní, protože ta vůně je prostě skvělá ovocná, citrusovo-mátová

Old Post 07-05-2012 v 10:19 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 66. den květu Příspěvek č. 6





Tak dneska jsem kytku po cca 30 hodinách tmy vytáhl a ostříhal většinu listů..

Některé lístky si nechám třeba na mlíko a kytku jsem šoupnul zpět do pěstírny (zas do tmy) a nechám jí tam tak do neděle co jsem se tu dočetl, tak by měla vytvořit víc pryskyřice..

Každopádně jí o víkendu seknu a pověsim



Co myslíte, kolik z toho bude géček? Vítěz získá dobrý pocit

Old Post 08-05-2012 v 11:36 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 7

Ja myslim 49 g sucheho....R

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 08-05-2012 v 12:45 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

44 ale preju vic

Old Post 08-05-2012 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Palec nahoru Sklizeň :)) Příspěvek č. 9







Tak asi po 5 dnech ve tmě jsem kytku vytáhl a hezky se osypala, je lepkavá jak sviň a kráásně voní )












Větší palice jsem zavěsil zvlášť na ramínko....












A ten zbytek taky....





















A zbylo tohle







A teď začíná konečně fáze sušení...už aby to bylo

Old Post 12-05-2012 v 09:40 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Pohodička Nasušeno :) Příspěvek č. 10






Taakže travička je suchá, dneska jsem jí vyndal, nastříhal a rozdělil do krabiček..


5 velkých paliček váží celkem 52,5g



Ostatní části váží 21,5g

--------------------------------------------------------------------------
Sečteno, podtrženo, celkem jsem vypěstoval 74g

Taakže spokojenost je veliká jako celá Afrika, dokonce jsem si dal už i skleněnku a s kámošem brčko a fakt luxus ) Jen ta chuť potřebuje nějaký ten čas uležet, pak to bude ještě lepší..


Děkuji těm,kdo si četli tak nějak tohle téma a mějte se faajn

Old Post 21-05-2012 v 14:02 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2017 - 10x NL auto 300W HPS - 113 odpovědí
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
22-08-2015 - #1 grow 250W HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6394260 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív