Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Box 250W komplet i s odkazy a cenou, co na to říkáte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
A nebo zajdi do OBI, baumax atd. a kup si normalni desky a dalsi blbosti a neco si doma stulc do hromady a budes to mit za 800 a peknou skrinecku :-D

ano i to je možnost ale pokud jsi zručný a maš i čas pravda je ale taková že si mužeš postavit jakou chceš problem je jen v tom že se ti to moc do bytu nehodí leda jen do sklepa a nebo kulny pokud si ji budeš chtit polepit z venčí tak to vydrží jen jednu sklizen pak mužeš lepit znova :-(

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 24-01-2012 v 06:59 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 18

Cest, koukal si sem http://aukro.cz/digitalni-ph-metr-0...2058571806.html
http://aukro.cz/growbox-dark-street...2068589508.html
Jak si moch zapomenout na aukro když chceš pošetřit...

Old Post 24-01-2012 v 09:15 AM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

Heh od scoundrelky mám ten Dark Street a je nejlepší!!! můžu doporučit !!!

Old Post 24-01-2012 v 09:18 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20

napsal sem dotyčnýmu dotaz na ten nižší model... protože do tak velké krávy bych musel dát víc než 250 a taky jsem finančně omezen
chlapi vy byste mě zrujnovali ale za ten pH metr diky, aukro mě nenapadlo je klasicky v te ceně o 70Kč dražší než z ebay, ale je v čr kvuli reklamaci super a growbox opravdu zkusim sehnat 60x60x140 co se týče zručnosti, nebyl by problém, ale všecko nářadí je na moravě, tady bydlíme v bytě a jsem rád za kombinačky a par šroubováků

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-01-2012 v 12:31 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariňák
Nový Člen

Karma uživatele Mariňák - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 22  

Zdarec Příspěvek č. 21

Sem sice na groweru novější , ale připadá mi že na chodbu se ti vejde víc než 140cm , ideál by bylo tak 180cm , pokud máš známýho truhláře , uděláte ti to určitě levněji a bude to vypadat dobře..
K světlu růstová výbojka Zde a k tomu celý komplet sice neposkladaný ale levný na květ Zde a k tomu stínítko Zde = 2150 Kč ty to máš o 250 dražší a ještě bez rustovky....
Pudu nikdo nedoporučuje brat z květinářství , tam bývájí udajně časté svilušky apod. nejlepí je vzít již namixovanou z Growshopuy
Ventilátor , 105m3 to nevím jestli uchladí 250W , já sám chci použít 250m3
Snad sem pomohl jinak se mi hodil ten odkaz na PH metr

Old Post 24-01-2012 v 14:42 PM
Mariňák je offline   Profil uživatele Mariňák   Find more posts by Mariňák   Foto galerie člena Mariňák   Click here to Send Mariňák a Private Message   Add Mariňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Sice taky zacinam ale kdyz sem hledal nejlevnejsi reseni tak mi padnul do oka Gmanuv mobilni box(sud)

jinak darkstreet, na lampe se da taky usetrit komplet sezenes za litr + stinidlo, na substratu uz bych tak moc nesetril(doplatil sem na tom u minulyho growu) levnej je treba kokos, hnojky Bcuzz chvalej pomer cena/kvalita, suma sumarum za tohle 2800-3000...

jedu stejny rozmery se 150tkou, vetraky mam normal PC(2x 150m3/h) jedou na minimum a teploty v boxu sou cca 24° v noci netusim... podle me bys nemel problem uchladit i tu 250... me prisly na 600 s postou z gme, regulace asi na 20korun

Naposledy upravil 24-01-2012 v 16:37 PM

Old Post 24-01-2012 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 23

zdar, nějak jsem v té sestavě přehlídl Pachový filtr pokud to budeš mít vy bytě tak se opravdu bude hodit

Old Post 24-01-2012 v 16:41 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 24

pachový filtr už jsem dopsal k sobě na seznam po dnešním chatu zde a jelikož mám známého truhláře, zavolal jsem mu ohledně ceny skříně... světlo taky pořeším zvlášt stínítko a zvlášt komplet.. Ted už jen pořeším skřín a budu zase na 6500Kč doufám

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-01-2012 v 18:04 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nakolik te vyjde vyroba skrine? me to cely pripada na 2veci, kdyz si zapocitas material, ruzny panty, folie do toho, nehlede nato ze to nebude ani tak tesnit a a treba u dvirek prosvitat kvuli usetrenejm par stovkam?

Old Post 24-01-2012 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 26

zítra mi dá vědět, když bude rozdíl tak 7 kil, vezmu ji... mě cena 2 litry za growbox příjde moc, když je to jen hliníková trubka omotaná plachtou, max litr bych za to dal, ale dvojka je moc

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-01-2012 v 18:31 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
skříň je podle mě hrozně nízká. 250W už hřeje a když budeš počítat s tim, že květináč zabere na vejšku tak 20 čísel, 20 čísel by si měl mít kytku od výbojky + nějaký místo od výbojky ke stínítku, tak ti tam vychází nějakejch 25 čísel na pěst a to je sakra málo ne ? ...


musím nesouhlasit.. mám stejný rozměr skříně (včetně výšky!), první kola jsem jel pod 250W (viz třeba: http://grower.cz/forum/showthread.p...9485#post939485), ale nespokojenost... upgrade na 400W + cooltube (jinak bych to neuchladil) a vyrostlo tam třeba toto: http://grower.cz/forum/showthread.p...20#post904620..
když se staráš, výška 140 cm stačí naprosto... jen můj názor.ween

carpe diem

Old Post 24-01-2012 v 20:13 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od ween


musím nesouhlasit.. mám stejný rozměr skříně (včetně výšky!), první kola jsem jel pod 250W (viz třeba: http://grower.cz/forum/showthread....9485#post939485), ale nespokojenost... upgrade na 400W + cooltube (jinak bych to neuchladil) a vyrostlo tam třeba toto: http://grower.cz/forum/showthread....20#post904620..
když se staráš, výška 140 cm stačí naprosto... jen můj názor.ween


140Cm jo Ween, to taky souhlasím, já komentoval těch 85cm co tam bylo předtím .....
(indície - když si vypočítáš dle příspěvku 20+20+Ystínítko-Xvýška=> -25 , kde Y=<20)

citace:
Původní příspěvek od vhisky

Dark Street II 60 x 60 x 140 cm doporučené zde z diskuze
cena: 2034Kč


hehe ... dneska to whisky editnul

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 24-01-2012 v 22:19 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 29

pokud koupíš 60x60x140 doporučuju na rust usporku 125w ušetříš a rostliny pri tom lepe jedou dele udržíš to klima sano že mužeš použít i 250MH ale ta docela i topi takže vetrak v boxu 60x60 jede skoro pořad :-(

Old Post 25-01-2012 v 06:56 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 30

jj edituju průběžně pod 250W nejdu, o spotřebu mi tak nejde, to bude tak za 1800Kč na ty 3 měsíce i ja na PC mam vyšší spotřebu větráníá nedělá problém, chodba je chladná a jinak dnes mi kamarád truhlář napsal cenu za skřín 60x60x150 za 1200Kč, takže budu hodně přemýšlet co si vezmu nakonec, jesli Dark Street II 60 x 60 x 140 cm nebo obyč skřín zatím váhám, čas mám do 8.2 to přijde mladý výplata

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 25-01-2012 v 12:46 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Ja bych to vubec neresil a koupil darkstreet... tady to mas 1200 za skrin, do toho folie(metr cirka 2kila), hlavne musis pocitat s tim ze je to furt drevo a je tam nejaka vlhkost

ten stan je skoro nesmrtelnej, da se i rozebirat a pokud nemusis resit vzhled tak jasna volba, kdyz budes mit stesti uhrajes to v gshopu i na slevu

Old Post 25-01-2012 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 32

Po vybírání a diskuzích jsem nakonec vybral toto:

Skřín od truhláře za 1200Kč (ještě mi ale nenapsal materiál, uvidíme)
60x60x150 výška

Unitř diamantová folie za 400 celkem

světlo komplet bez stínítka za 1270Kč

stínítko za 350Kč

ventilátor 125VKO 183m3/h

chemie, hnojivo a teploměr za 1100Kč

pH tester digitální za 300

celkem jsem na 6500Kč Děkuji za doladění a ted už jen počkat na výplatu

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 25-01-2012 v 16:36 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4587530 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív