Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Jsem novacek a mam otazku ohledne bezpecnosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Jsem novacek a mam otazku ohledne bezpecnosti Příspěvek č. 1

Zdravím všechny na foru a rád bych se hned na něco zeptal něž začnu psát něco o sobě.
Jak je bezpečné prezentovat zde svou pěstírnu,myslím tím co se týká možnosti dohledání podle providera,nebo IP adresy apod.Ve spojení například s vysokým odběrem energie mám obavy z odhalení.A k tomu ještě bohužel používám veřejnou wifi kterou chytám z hospody od vedle.Sice je zabezpečená,ale heslo řeknou každemu kdo si u nich sedne na pivo . Takže zatím dík za odpovědi.

Old Post 21-01-2012 v 12:17 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

1. pochybuji že hned na poprvé pojedeš např. 600w - takže vysokej odběr nehrozí
2. Nevím proč by te meli hledal přes nákou wifi . neznamená že heslo dají každému že každej vidí co děláš na internetu

Old Post 21-01-2012 v 13:45 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

No jedu 400W takže s příslušenstvím jsem někde na 500W čistého odběru a k tomu jsem často doma a pořád mi jede počítač se zdrojem 450W(Vím že realný odběr asi bude menší,ale k tomu ještě nějaké to světlo,sem tam si pustíme pračku,lednice atd.).Už letos mi přišel nedoplatek,sice mi zvedli zálohy,ale s pěstírnou asi dodavatel el. proudu nepočítal Takže se chystám zalohu ještě zvednout.Spíš mě zarazilo při registraci že mám používat proxy atd.Takže jsem se chtěl zeptat jestli se mám nějak chránit když budu dělat svůj první pestitelský serial?Myslím softwearově.V tomhle se moc nevyznám.Složím si sám PC a nainstaluji co potřebuji,ale toť vše.V dnešní době kdy se prodávají antidetekční reflexní folie apod. bezpečnostní doplňky,tak sám nevím kde hraničí paranoia a logická snaha chránit tajemství svého v dnešní době stále nelegálního počínání(pěstování).

Old Post 21-01-2012 v 14:05 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 4

Proti možnosti odposlechu se připojuj k serveru Grower přes HTTPS http://grower.cz/forum/index.php?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-01-2012 v 17:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

LOL , koho zajimá v dnešni době nejaky čtyřkilo , jedině toho kdo tě bude chtít udat , nikoho jiného , deset let sem davam a nic , jestli sem neco chceš dat tak to sem dej , jinak nedělej vlny a nech si to pro sebe a nezakládej zbytečny téma . Nazdar Hlava

Old Post 22-01-2012 v 02:14 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 6

No zas tak Zbytečný mě to nepříde, jsou tady taky jiný lidi který to to třeba zajímá. Tak bych si odpustil to zbytečně. A Hlavo neber to zase osobně

Old Post 22-01-2012 v 10:33 AM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od coupac
No zas tak Zbytečný mě to nepříde, jsou tady taky jiný lidi který to to třeba zajímá. Tak bych si odpustil to zbytečně. A Hlavo neber to zase osobně


haha, nez aby byla nejaka stara tady na servru je vetsi pravdepodobnost, ze te uda nejaky tvuj kamos, kteremu jsi zrovna nemohl vyhovet ... nejlepsi co muze clovek udelat je nikomu nerikat ze pestuju a tecka.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 22-01-2012 v 15:45 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od coupac
No zas tak Zbytečný mě to nepříde, jsou tady taky jiný lidi který to to třeba zajímá. Tak bych si odpustil to zbytečně. A Hlavo neber to zase osobně


No bude to zajímat akorát dýlery aby je to uklidnilo že to tady nikdo nesleduje , nebo nějakej jinej důvod ??..... to že pěstuješ neni trestny čin , tady je to o pěstování hlavně , to že to někdo usuší tak už je jeho problem , neprodávaš = nemusíš se bát že by si pro tebe přišli .

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer

haha, nez aby byla nejaka štára tady na servru je vetsi pravdepodobnost, ze te uda nejaky tvuj kamos, kteremu jsi zrovna nemohl vyhovet ... nejlepsi co muze clovek udelat je nikomu nerikat ze pestuju a tecka.


Jo přesně jak sem to hned napsal. Jo a vysokej odběr ?? Co to je ?? je to do 2000W , do 3000W do 4000W , do 5000W do 6000W do 7000W ??? do 15000W??? Kolik je velkej odběr , platíš pravidelně , v tom připade nejsi podezrelej ale dobrej zakazník , nic víc , IP se nearchivuje tak zase nevišilujte , bojí se rákos kterej je napichlej načerno a palí 50000W na 5000kytek , ten se má bát co ty s nějakou 400W , fakt LOL , Hlava

Old Post 22-01-2012 v 20:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 9

Zase schýzy z hulení Taky je někdy mám špatně nahulený

edit: sorry za blbý poznámky ale tohle je fakt směšné zvláště když 250w a 400w jsou tu tisíce a o 600 k ani nemluvě

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 22-01-2012 v 21:03 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 10

Tak asi takhle bydlím v paneláku teď zrovna jedu 600W v jedno boxu a 400W v druhym boxu nemám bohužel slapší lampu tak že dohromady tak kolem 1200W platím pravidelně coš si myslím že je dost zásadní věc zapadat do sistému platit pracovat a jedu pod lampou většinou jen v zimně přes léto se to blbě chladí no a dobrý zatím.Jinak jedu jenom 600W těch 400W je jen teď vímečně.

Old Post 23-01-2012 v 13:23 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 11

Co když máš sousedku která má podezření že pěstuješ a vyhrožuje že to nechá prošetřit a takoví keci. Neprodáváš.....
Co by mohli policajti??mužou mě to do finále i prohledat?? Jestli k tomu někdo něco má tak uvítam Dík

Old Post 29-01-2012 v 18:59 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od coupac
Co když máš sousedku která má podezření že pěstuješ a vyhrožuje že to nechá prošetřit a takoví keci. Neprodáváš.....
Co by mohli policajti??mužou mě to do finále i prohledat?? Jestli k tomu někdo něco má tak uvítam Dík



Bych v klidu dopestil, sklidil, pak bych pri dalsi hadce rekl te sousedce at jde do pyce a chcipne na vytok z kundy, zatim uz cely room bude zabalenej a kdekoli uskladnenej(to samy i susina ) a po takoveto urazce je velka pravdepodobnost, ze pani bude spelit pomstu ve forme cajtu, no a cajti na udani, opakuji na prime UDANI snad i musi reagovat, a ano muze to dojit tak daleko, ze prijdou s lejstrem o prohlidce domu. Ale ty co? No ty uz to budes mit davno na haku, jelikoz Co? Budes vyklizenej, a to bych hned obratil, sousedku si odchytil a slusne ji rekl ze za takoveto extempore ji zazalovavas za urazku ci jine poruseni blab bla bla(co ja vim). A at se tedy pripravi Jako ja bych se bavil 100% jak takova svine ani nemuze usnout a v noci ji slysim jak nervozne pochoduje po byte

A jinak,jak se ti povedlo, ze si o tobe sousedi mysli ze pestis? jsi nejak az moc riskoval ne? Dle aktualnich cer.kostek to prisuzuju na logickoanalyticke nedozralosti . Cao IPX

Old Post 29-01-2012 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 13

Nedozrálost to nebude jsem už postarší
a provařilo mě to že mi 2 měsíce decentně prosvítal box na okno. Keci tytu čemu tam svítíš a tak

Old Post 29-01-2012 v 20:52 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5839340 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív