Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Otočný Vertikál pro 40-80 Rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

Ták lidi za ten měsíc a půl se toho spousto událo. Spojil se semnou jeden místní člen říkejme mu pan (X) a projevil zájem o tento můj výtvor požádal mě o zdržení při vkládání detailů systému .
Odkoupil ode mě všechny výkresy a flešku s projektem za malou provizi Dokumenty zaslal pár firmám a prototyp bude na světě za 2 měsíce.
Domluvil jsem se z Panem X že nadále budu informovat o systému na groweru ja kvůli krytí pana X aby ho nikdo skrz to neobtěžoval. tak uvidíme jak to vše dopadne.. mám slíbený 1 prototyp k otestování a zadarmo tak držte palce.
Zatím se mějte hned jak budu něco vědět napíšu to na Grower pěstu zdar

Old Post 09-03-2013 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
Ták lidi za ten měsíc a půl se toho spousto událo. Spojil se semnou jeden místní člen říkejme mu pan (X) a projevil zájem o tento můj výtvor požádal mě o zdržení při vkládání detailů systému .
Odkoupil ode mě všechny výkresy a flešku s projektem za malou provizi Dokumenty zaslal pár firmám a prototyp bude na světě za 2 měsíce.
Domluvil jsem se z Panem X že nadále budu informovat o systému na groweru ja kvůli krytí pana X aby ho nikdo skrz to neobtěžoval. tak uvidíme jak to vše dopadne.. mám slíbený 1 prototyp k otestování a zadarmo tak držte palce.
Zatím se mějte hned jak budu něco vědět napíšu to na Grower pěstu zdar

takj to jsem zvědavej ten pan x velkotovárník asi upadl z višně ale to je muj osobní názor tak jako že celej tenhle projekt je na piču . .sorry . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 09-03-2013 v 15:25 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

v pohodě je to tvůj názor.. samozřejmě něco poupravil ale základ zustal stejný... v prvním prototypu z odpadních trubek pod 1x 400W a 96 rostlinách jsme měli 5g na kitku.. tak si myslím že účel to splnilo..

Old Post 09-03-2013 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 84

ahoj, bylo by foto prototypu a průběhu pěstu ?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 09-03-2013 v 15:39 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

Hej nemám o vše jsem přišel.. aby sis nemyslel že kecám psal jsem to v jiném threadu před pár dny http://grower.cz/forum/showthread.p...271#post1076271 nevím proč ale za 3roky sem měl už 2x recavery. počítač se smazal a přenastavil do továrního nastavení. dnes jsem si notebook vyzvedl od kámoše ze servisu... jelikož se nechtěl nainstalovat windows.... mrknu po fleškách ještě ...

Old Post 09-03-2013 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 86

Pane hafo fandim,tesil jsem se jak to rozjedes..nicmene jeste pred mesicem a 9 dny jsi resil velikost nadrze a najednou uz mate 5g na "Kitku"...nic ve zlym,ale zni to jako by jste do toho zakomponovali stroj casu...coz by bylo taky dobry..ale jak jste to dokazali??Jestli to neni tajny..

Old Post 09-03-2013 v 15:58 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Těch 5g kitka bylo v trochu jiném systému než je zde ale měl kněmu velmi blízko. udělali jsme ho před pár lety z tohoto http://www.fortel-katalog.cz/venkov...y-4-patrovy.htm

edit: zalívalo se to ručně a nebylo to na rámu ale na obič dřevěných podložkách co se otáčely na motorcích z gramofónu bylo to dost na piču proto jsem začal tento thread a chtěl to udělat uplně jinak...



Takže až bude něco nového dám vědět... zatím čus pádím se psem kdyby něco PM

Naposledy upravil 09-03-2013 v 16:41 PM

Old Post 09-03-2013 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 88

Aha..jasny,ty plastovy patrovy kvetnaky si o to uplne rikaji..taky jsem se na ne nejednou dival u nas na zahrade..kazdopadne dej vedet az se to zase nekam pohne...a hodne zadaru..ono je lehci fakovat, nez xkusit neco novyho..good luck!

Old Post 09-03-2013 v 17:56 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 89

Abaddone,omezenost a senilita jistých členů je zde na G. tradiční..
Jen tak dál,fandíme ti..
Znáš to,kdo nic nedělá tak ten nic nezkazí a jen hloupě kecá..
480g ve zkušebním prototypu je pod 400W kurva nadprůměrnej výsledek..

Old Post 10-03-2013 v 14:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 90

Vypadá to dobře! Pěkná promyšlená práce a šikovnost. Fandím, palec nahoru!!
Škoda jen že to bude sériovka i když mini a proto drahá!! Tipl bych tak 40 od pana X na prodej pro konečného spotebitele.
Ale zase zajímavý nápad pro šikovné ruce!! Těším se na zkušební kolo v prototypu. Doufám že tady bude?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 11-03-2013 v 13:25 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 91

no tyhle investice...nápad moc dobrej...místo 4 lamp "jedna s pojezdem ve vertikálním provedení"

u pojezdů je asi dost důležitá rychlost - Eda už o tom někde myslim psal...

Old Post 11-03-2013 v 13:47 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 92

:zas nejdou mazat příspěvky:

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 12-03-2013 v 23:17 PM

Old Post 11-03-2013 v 16:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 93


Hele v pohodě, jako taky jsem zvědav na konečnou cenu. Jsem nevěděl, že sem chodí i páni továrníci
Mohl bys třeba do prvního příspěvku hodit nějaké shrnuté info o celém systémku? Třeba výkon motorků co stačí na otáčení.
Jak tu psal travodlak, nebylo by špatné hodit tu výbojku na vertikal pojezd.
ps: http://www.youtube.com/watch?v=TbO7wnXHTGo něco podobného, oni tam ale tlačí aero
a ted jsem našel obrázek to je imho hodně podobné. Svítí i z boku?
http://www.greendiamondaerosystem.com/73-advantage

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 11-03-2013 v 16:33 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 94

tak abych byl hnidopich jako EDA . .tak jestli tam fakt bylo 480g myslím že by se tím už davno pochulubil podle mě jestli tam bylo 300 to je moc další věěc kdo by se chtěl jebat z 95 klonama pod 400 kilem ? ja teda ne a ve finále bych si tipnul že pri 96 kytkách se bude atakovat stejnej výsledek i pri normálním sea of green . .i když tomu moc nevěřím . (tomu vysledku

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-03-2013 v 17:12 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od travodlak
no tyhle investice...nápad moc dobrej...místo 4 lamp "jedna s pojezdem ve vertikálním provedení"

u pojezdů je asi dost důležitá rychlost - Eda už o tom někde myslim psal...


Pojezdem kytky obíráš o část efektivního světla,u vertikálního pojezdu by se jistě zlepšily spodky,ale zas budou slabší vršky,tak nevím,jestli by to ve finále něčemu pomohlo..

Naposledy upravil EDA45 12-03-2013 v 16:31 PM

Old Post 12-03-2013 v 16:17 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 96

ale né...sem myslel jako že tenhle systém je v podstatě vertikal s pojezdem...akorát se nehejbe lampa

a ta rychlost otáčení(pojezdu) bude asi dost důležitá

Old Post 12-03-2013 v 18:42 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8438760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív