Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Big Bud 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Organika Big Bud 400W,Critical Mass 600W Příspěvek č. 1

Ahoj zdravím všechny grovery už dlouho si tady čtu všemožné odkazi a teď jsem se rozhodl že bych vám mohl taky ukázat něco ze své zahrádky.

Tak mám homebox 1x1x1.8
V růstu používám úsporku Elektrox 250W
Květ 600W philips son-t pia plus
Elektronický předřadník Lumantek s regulací osvitu 600W
Stínidlo prima klima sputnik 125mm
Ventilátor tts 330/380m³ s pacháčem prima klima 240m³ ten jsem musel použít protože nám auto v pr... a nemůžu zajet pro nový 450m³
Vtom to boxu je jedna kitka Big Bud od Mr. Nice

Hnojivo:
Bionova Nutrinova A+B
BIOROOOT
X.CEL
TML
BN-ZYN vše od BIONOVA
VITRASOL
K20
Substrát Plagron Batmix

Naposledy upravil KLENY 19-02-2012 v 19:32 PM

Old Post 05-01-2012 v 13:03 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 2

foto

Old Post 05-01-2012 v 13:15 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 3


Akorát teda nevím proč tam nejsou ty fotky a jsou v galerii???

Old Post 05-01-2012 v 13:22 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 4

No tak teď jsem zrovna v druhém týdnu květu tato kytka už jednou úrodu dala a to pod 400W a to 100g suchého matroše a takhle vypadá po půl roce obnovení.

Hnojivo dostáva teď v poměru ml\10L:

NUTRINOVA 40ml A i B
X-CEL 7.5ml
BN-ZYN 3ml
TML 5ml

Samotná zálivka je pak zhruba 3.5L

Naposledy upravil KLENY 07-01-2012 v 10:54 AM

Old Post 05-01-2012 v 13:33 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 5



Vlhkost mám teď kolem 70% ve dne a přes noc tak 85%
Teplota je ve dne 22.5 a v noci 18 teď byla i 16 jinak je teplota kolem 26 a vlhkost kolem 50% to vše proto že jsem chytl svilušky a čekám na NEEM OIL od G.E.T které mě přinde dnes.

Old Post 05-01-2012 v 13:37 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 6

ajaj, to je zlé, jako první pomoc doporučuju odvar z tabáku, hrst na litr vody a do vychladlýho pak lžíci jaru a lžíci rostlinýho oleje, aplikovat postřikem, po ostříhání napadenejch listů...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 05-01-2012 v 16:28 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

zdarec, nepremyslel si jich tam dat tech kytek vic?) nebo proc tam mas jen jednu? )

Old Post 05-01-2012 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerflower
Nový Člen

Karma uživatele powerflower - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 8

pic, já ti doporučuju koupit spruzit, je to bio a fakt zazračně to funguje:-) nejen na svilušky, stojí asi 350kč , ale co bychom pro ně neudělali:-)....

Old Post 05-01-2012 v 17:01 PM
powerflower je offline   Profil uživatele powerflower   Find more posts by powerflower   Foto galerie člena powerflower   Click here to Send powerflower a Private Message   Add powerflower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 9

Dnes mě konečně přišel NEEM OIL a ec metr a jak jsem zjistil tak budu muset upravit poměr hnojiv proto že mám ec zálivky 2.6mms.Tak uvidíme jak se zadaří v boji proti sviluškám.

Old Post 05-01-2012 v 17:04 PM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Čau!
To máš v růstový fázi ještě?
Já bych zkusil nějakou chemku ze zahradnictví, ten Neem oil je fajn, ale na sto pro mi nikdy nefungoval používal jsem ho jen když jsem to měl v poslední fázi květu něčim napadený.

Naposledy upravil 05-01-2012 v 17:34 PM

Old Post 05-01-2012 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11

a to mas substrat od plagronu :/ hruza ..a ja ze se ti tohle muze stat jen se zahradnickym običejnym co sem mel ja http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3 ... http://www.zbozi.cz/?q=omite%2030w&typ=nabidky&r=tab omite 30 w tohle neni spatny ,a docela levny

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 06-01-2012 v 15:35 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od KLENY
Akorát teda nevím proč tam nejsou ty fotky a jsou v galerii???


Máš to moc zajímavě prostříhaný !

Old Post 06-01-2012 v 16:45 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 13

Tak úspěšně postříkáno NEEM OIL a kytka po dvou se zdá být pez těch potvor čož je naprosto skvělé.
Přihodím nějaké to foto a pak doplním všechný údaje.

Old Post 07-01-2012 v 09:04 AM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 14

Tak kytku jsem ostříkal proudem vody ve vaně docela fuška to protáhnout barákem mezi futrama zas budu muset poupravovat a postahovat větve no prostě co bych neudělal pro tuhle rostklinu.No a jak jsem druhý den dostal NEEM OIL tak jsem to hned postříkal a po dvou dnech to vypadá že je vše mrtvé ještě se uvidí no!!!!

Jo k tomu NEEM OIL je tam psaný žě se to nemá aplikovat 5 týdnú před sklizní jinak by neem oil mohl zanechat hořkou pachuť a já jsem 1 den v 3 týdnu květu zrovna dnes a stříkal jsem na konci druhého.

Old Post 07-01-2012 v 09:22 AM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od Exceptional


Máš to moc zajímavě prostříhaný !



Jo dík taky to dalo spoustu práce!!!

Old Post 07-01-2012 v 09:33 AM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLENY
Stálý Člen

Karma uživatele KLENY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 16



citace:
Původní příspěvek od Vo1um3
zdarec, nepremyslel si jich tam dat tech kytek vic?) nebo proc tam mas jen jednu? )



No uvidím nožná tam přidám s mého druhého boxu Critikal Mass ale zas na druhou stranu když všechný větva vrátím do púvodního tvaaru jak byly než jsem kytku osprchoval proudem vody abych aspon trochu odstranil svilušky tak rostlina bude zabírat dobrých 85x85cm určitě tak že pro ostatní rostliny nebude moc místa!!

Naposledy upravil KLENY 07-01-2012 v 16:59 PM

Old Post 07-01-2012 v 09:40 AM
KLENY je offline   Profil uživatele KLENY   Find more posts by KLENY   Foto galerie člena KLENY   Click here to Send KLENY a Private Message   Add KLENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7913090 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív