Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 25xCritical+,600w kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 81


a

Old Post 20-02-2012 v 21:35 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 82


nedělní foto před posledni 24hodinovou tmou

Old Post 21-02-2012 v 09:23 AM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 83


poslednich 13ks se slunilo jeste vcera dnes padli pod kosu

Old Post 21-02-2012 v 09:44 AM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 84

moc pěkný su pak zvědav na to porvanání zástřih vs centrál Káčko ti letí

Old Post 21-02-2012 v 10:27 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 85

Ahoj, taky mám Critical, od koho máš řízky?Já tet kytky proplachuju přez týden a krásně dozrávaj a na několika listech na všech kytkách mi začínaj fialovět listy...dělalo ti to taky?Já jen že jsem to viděl jen na blubery....dík

Old Post 23-02-2012 v 12:34 PM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 86

hele nedělalo je mozne ze to muze byt z nizkych teplot v noci,vzhledem k tomu že jsem jel biobizz proplachnul jsem to jednou a pak uz jen nechal vyschnout.mel jsem klacky od Apfela.jsem s cr+ max spokojenej,příští kolo ho chci zkusit od semene.

Old Post 23-02-2012 v 22:53 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 87



Ahoj, moc pěkné, myslím že zástřih je lepší teď ho jedu taky pod šestikylem a mám s jeho tvarováním moc dobré zkušenosti. Jinak nikdy mi u něj listy nezfialověli a neslyšel jsem u nikoho ze známích že by se stalo. Přikládám fotečku toho svého, jsou ještě mladé, ale už se maj docela k světu .) Dvanáct kytek pod 600W průměrně šest větví na kytku.

Naposledy upravil Piep town 26-02-2012 v 17:05 PM

Old Post 26-02-2012 v 16:39 PM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 88

chlapci suche už je to nejakou dobu,rozdíl mezi zastříhnutyma a centralama nebyl skoro zadny jen na nekterych zastrih. jedincich treba o 2g vic,ale co je dulezitejsi je vzhled,central sice hezky,ale neni nad to kdyz mas 6vrcholu stejnych.
zaver: bylo toho neco pres 500g nejak extreme jsem to nevazil,dcl dost uz vykouril a musim rict ze jsem dlouho nic takoveho nekouril.super stav,super chut,super model,vetsina byla hezke sisky,minima spodku tak do 10g.
Pomalu přípravuju další kolo počkám na klacky a pojedu v tom samem kokosu dnes jsem ho prohnal troubou,asi nejspis poridim Ionizator,zapojime co2(kvasinky) a zacnu kombinovat jen to nejlepsi od bizzu coz je podle me rootjuice,bioheaven a grow slozka s pripravky od Canny,ktera ma celkem sukezni odezvu,dobre drzi stabilni Ph,tak uvidime co se bude dit,kazdopadne diky za K+ a zatim pic

Old Post 29-02-2012 v 16:26 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 89

Právě ten zástřich centrálu je nejvíc vychytávka, když to fakt umíš,nemáš gram spodku. všechny palice jsou stejně velké.

Old Post 01-03-2012 v 18:19 PM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od Piep town
Právě ten zástřich centrálu je nejvíc vychytávka, když to fakt umíš,nemáš gram spodku. všechny palice jsou stejně velké.


dyť ani nemusíš stříhat stačí half-moons nebo to ohejbat

Old Post 01-03-2012 v 18:31 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 91

To jo, ale mě se u něj stává vždycky že má miliony větví, ale takhle to dělám i s jinými,mám raději když maj dostatek světla a všechny palice jsou stejně velké, nehledě na to že mi přijde že výnosi jsou větší, proto vždycky nechám tak pět šest větví a ty pak naohýbám půlměsíci. Prostor je ideálně vyplněný

Old Post 02-03-2012 v 07:36 AM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmamon
Stálý Člen

Karma uživatele mmamon - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 92

)

Naposledy upravil mmamon 21-06-2013 v 01:14 AM

Old Post 03-03-2012 v 13:50 PM
mmamon je offline   Profil uživatele mmamon   Find more posts by mmamon   Foto galerie člena mmamon   Click here to Send mmamon a Private Message   Add mmamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 93

Zdarec,
chtěl bych jen doplnit že jsem měl tu možnost ozkoušet jak Critical+ od Dinafemu tak i origo Critical od Advanced seeds a jednoznačně můžu říct že origo je ve všem lepší (vzhled, vitálnost, chuť, vůně, stav...) takže jesli budeš mít možnost zkusit origo tak do toho určitě jdi!!!


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 26-07-2012 v 09:54 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 94



14/12/12 ec.1.6 - 1.8. Ph.5.8 - 6.0
.wtf chlapi?já myslím že fosfor a draslik málo, zvýšit ec?

Old Post 14-08-2012 v 09:41 AM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2020 - critical 600w - 3 odpovědí
14-06-2019 - 9x Critical+ 400w sodik - 19 odpovědí
09-09-2015 - Critical v kokosu - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8955780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív