Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Critical v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Critical v kokosu Příspěvek č. 1






Dobrý den,

Po dlouhé době jsem se opět připojil na grower.cz
a rozhodl jsem se přihodit. Aktualní sadbu.
Osazenstvo je 25 ks Critical, ale nevím jaký
a z matky která má jestli rok či dva což také netuším.
Na růstu byli od 6.8ve skříni s 400w
Květ je od 31.8 s 600w
předtím jako řízky za oknem v plastových pohárcích.
Jak je již uvedeno v předmětu substrát je kokos.
Dále je použito Ufo.
2xXname Ventilator
čerpadlo v Sudu
Topspin https://www.youtube.com/watch?v=Sc-BaXvod30¨
Viz zde http://topspinreflectors.com/cz/
Box 150X150cm značku nevím ale je tam květinka
Hnojky Biobizz: Bio-Grow, Alg-A-Mic, Top-Max Bio Bloom
Advance Hydroponic: 1,2,3, Excellerator
Plagron: Enzymes, mega worm
Canna: PK 13/14

Dale tu máme Ph metr a Ph Buffery

Naposledy upravil Pepiik 03-09-2015 v 18:43 PM

Old Post 03-09-2015 v 12:46 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2





Další fotky
Ph se snažím držet kolem 5.8-6
Teplota při svícení 29+-
tmě 24-25

Vlhkost nevím ale zatím jak je to ještě prvních pár dnů na růstu budu rosit s Algamic.

Naposledy upravil Pepiik 03-09-2015 v 18:56 PM

Old Post 03-09-2015 v 18:26 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3




Fotky ve stanu zkreslují.

Uvidíme ale zatím to nevypadá valně hodně vytáhle a málo se větví.
Ale nic o té genetice nevím, jednou jsem je zastřihl, pak nakolenil a ohnul.

Srovnání s 1 l Bio Grow a malou růži, marockou matou kaktusy.
Květináče jsou myslím 11 l. růže taky a máta 8 ale nevím to jistě.

Primárně se plánuje hnojit Bio bizzem ale nevím jak na tom budu s časem a je možné že sem tam ho nahradí AH protože v sudu vydrží déle. Ale ještě to zvažuji.

Omlouvám se za kvalitu fotek a možná i celkového pěstu.

Naposledy upravil Pepiik 03-09-2015 v 18:59 PM

Old Post 03-09-2015 v 18:33 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Pepiik
Fotky ve stanu zkreslují.

Uvidíme ale zatím to nevypadá valně hodně vytáhle a málo se větví.
Ale nic o té genetice nevím, jednou jsem je zastřihl, pak nakolenil a ohnul.

Srovnání s 1 l Bio Grow a malou růži, marockou matou kaktusy.
Květináče jsou myslím 11 l. růže taky a máta 8 ale nevím to jistě.

Primárně se plánuje hnojit Bio bizzem ale nevím jak na tom budu s časem a je možné že sem tam ho nahradí AH protože v sudu vydrží déle. Ale ještě to zvažuji.

Omlouvám se za kvalitu fotek a možná i celkového pěstu.



A je to aktuální fotka? nebo třeba měsíc stará?

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 03-09-2015 v 20:56 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

aktual
Jsou tam bílé provázky. Je to spíše sativa, která se táhla nahoru tak jsem ji zastřihl a roztáhl. Asi to byla chyba hodně s tím zasekl růst a moc to nezmohutnělo ale čekají je 2 měsíce počítám s tím že ještě dobrých 15 cm porostou.
Teď jsem jim dal vodu, listy jakoby začali postrádat zelenou barvu a jsou tam takové světlejší části na listech. Tak snad jsem to moc nepřehnojil. Po víkendu dám fotku jestli se to nezlepší. V patek dostanou trochu vody sobota nic neděle asi hnojku.

Naposledy upravil Pepiik 04-09-2015 v 00:04 AM

Old Post 03-09-2015 v 23:51 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

pěkný setup, jediná rada rada ze zkušenosti,, nelij tam Advance Hydroponic sračky, cokoliv jiného je lepší, canna COGr, Jungle in da box, plagron coco i hesi..

Old Post 04-09-2015 v 10:59 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Ah by bylo jako nouzovka, když bych jel na delší dobu pryč... BBizz v sudu zraje

Old Post 04-09-2015 v 21:56 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 8

Pekne! Jen mala poznamka, co jsem zjistoval, hnojky pd BioBizz neni dobre nechavat dlouho namichane, je to preci jenon organika, par dni max. a pak se kazi ..

Old Post 05-09-2015 v 11:20 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

jo jo vím, do dneška jsou na vodě. jinak se snažím míchat vždy aktuální hnojku a té se zbavit. Zkoušeli jsme Cannu a myslím že to měl být luke skywalker ( což 100% nebyl protože jsme to jeli snad 70 dnů) a tam byla pálka velká jak 1,5 litrová petka a měla kolem 30 gramů. Ale byla to taková pšenice. Ty pestíky měli stále tendenci přirůstat což ale bylo asi díky blízkosti u světla. Nevím proč ale poslední 2 sklizně na AH se mi stávalo že material sic měl nějakou hustotu ale bylo to spíš hodně pestíku a málo cukru. Předtím nabobtnalá canna. Což Byl Coco něco mix který byl hrozně vodový a vůbec jsem nechápal jak to mizí. Takže zpět k Biobizz u kterého máme ověřenou kvalitu... Jediné co není tak Bioheaven který zvažuji... Dale jsou dobré zkušenosti s atami bloombastic ale nevím jak by to reagovalo a taky to dost poznamená chuť. Nemůžu říci špatným směrem ale prostě poznamená. Minulá sklizeň měla vůni jasmínu.

Old Post 05-09-2015 v 20:28 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10






porostli. Jak jsem jim dával vodu tak jsem ji zapomněl zmenšit PH takže dostali 7 ale nakonec jsem si toho všiml. Ale stejně na listech něco je a jsou divně stáhnuté dolů.
Doufám že to do výšky už moc neporoste ale bojím se opaku. Tak přemýšlím jestli to celé nevytáhnout a nepřeskládat a zas nějak neohnout ale myslím že je to blbost. Polámal bych to a po minulém ohnutí si už našli mezi sebou prostor. Ale chtěl jsem trochu zredukovat spodky. No uvidíme.
Rady se hodí.
Mějte se pěkně a nezapomeňte středa je vlastně konec týdne.

Old Post 09-09-2015 v 13:14 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11





2.F

Old Post 09-09-2015 v 13:15 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

Ahoj, zajimalo by me co rikas na ten Topspin. Vidis tam nejaky markantni rozdil o proti klasickym stinidlum? Jak si s nim spokojenej? Diky

Old Post 09-09-2015 v 22:14 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

Ahoj na tento stan je malý, jinak si myslím že je to super osvětli to i rohy. Jen se to nesmí ohnout ten plech je docela měkký ale kupoval se myslím v roce 2011 nebo 2012 nevím jestli to dokázali ještě odlehčit či zvětšili plochu. Ale nedokážu si představit něco jiného. Na čtvercové home boxy je to skvělé. Na obdélník klasický s cooltube.

Old Post 09-09-2015 v 23:49 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Critical mass - 1 odpovědí
14-08-2012 - 25xCritical+,600w kokos - 104 odpovědí
31-08-2010 - Critical - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9053700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív