Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jimmyho šestikoule
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Obecné Jimmyho šestikoule Příspěvek č. 1






Zdravím Vás, kamarádi zahradníci.

Po X kolech odjetých pod 150W a 250W se mi naskytla příležitost pořídit něco většího. Je to už nějaká doba, co jsem tady něco postnul a tak, přesto, že tohle není nějak perspektivní grow budu sem házet sem tam fotky, aby bylo alespoň na něco koukat.

Do tohodle dredu budu postupně vkládat fotografie, zachycující životy obyvatelů šestikoulového boxu.

Něco o boxu a vybavení;


DarkRoom 100x100x200

Předřadník GIB, výbojka Philips SON-T-PIA 600W

Stínidlo Waveflector medium

Odtahový větrák VK 365m3/h

Uhlíkový filtr Home Edition 420m3/h

2x-4x klipsňáky na ofuk dle potřeby

Květníky 3.5l 9ks Tak malé jsou proto, že kytky měly být původně v menším boxu, viz příběh

Médium hlína, BioBizz Light Mix

Hnojky; Jsem ortogoxní Plagronář, takže tu máme Alga Grow,Alga Bloom, PK 13-14, Repro Forte a Enzymes. Někdy v budoucnu k tomu přibude ještě Green Sensation, ale teď na to nejsou finance.

A teď příběh současných obyvatelek; Jsou to Shiva Shanti 2 od zdejšího člena. Původně rostly pod 250W HPS, ale po přepnutí, kdy měly výšku cca 15cm to rostlo. Poté se dostavily potíže se spínacími hodinami, výsledkem byly 3 dny nonstop světla. Parádní šok a stres, kytky nabíraly výšku a rostly... když se začaly vrcholky opravdu děsivě přibližovat výbojce nezbývalo, než vypnout lampu. Aby nebylo stresu málo, přidal jsem jim teda 3 dny nonstop tmy Tahalo se to jaxvině, kytky v boxu vysokém 120cm byly vysoké asi 130, nebylo jiné východisko, než koupit větší box Takže se přesunuly pod šestikouli, po velkých stresech a asi 20 dnech pod 250W. Uvidíme, co nakonec holky ukážou. Dnes fota z 42 dnu květu.

Naposledy upravil Jimmy 21-12-2011 v 16:42 PM

Old Post 20-12-2011 v 17:51 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Máš tam pekné rakety. Ako vysoko od vrcholkov držíš 600W HPS? Inak super výbojka, mne sa ju nepodarilo zohnať, keď som zháňal.

A prečo si ortodoxný Plagronár? Iné hnojivá sa ti neosvedčili? Substrát od Plagronu nepoužívaš? k+ posielam

Marihuana je dar.

Old Post 21-12-2011 v 10:28 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 3

Servus bratře Výbojka je tak 15-30 čísel od vrcholků, záleží na výšce kytky. Jinak to zkouším tak, že tam dám ruku a když to pálí více než sluníčko v létě tak to dávám výš. Plus ofuky jedou především na výbojku, aby od ní odháněly teplo. Plagron především proto, že jsem s ním začal a osvědčil se. Pak už jsem neměl náladu zkoušet další značky, takže dokupuju všechno od plagronu. Jinak si myslím, že ty hnojky jsou vesměs stejný humus A substrát mám buď ten lightmix od biobizz, nebo growmix od plagronu. Záleží na tom, co zrovna mají v místním growshopu.

Old Post 21-12-2011 v 16:22 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 4

čus...nevim jestli se mi to nezdá...ale ta shiva na třetí fotce vpravo nejblíž k foťáku bude asi krapet přesvícená...přesně tohle se mi stalo u některejch palic moc blízko u výbojky...jinak pěkný hovádka...naštěstí už vejš nepojedou

Old Post 24-12-2011 v 20:30 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

56 12/12 Příspěvek č. 5




Už jenom střídání zálivky voda - enzym, od zítřka jen voda. Nechám tomu 65 dní, dozrává to hezky pomalu odspodu a časově to tak vychází, navíc aby to co nejvíc dohnalo resty z pod 250W a stresy.

Naposledy upravil Jimmy 03-01-2012 v 10:52 AM

Old Post 02-01-2012 v 19:37 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Kosa Příspěvek č. 6





Tak po 65 dnech na květu přišla kosa. Tolik stříhání nepamatuju... kytky jsem posledních 5 dní vůbec nezalíval, takže dost seschly ještě před zkosením, sušit se to bude rychle. V tomto kole bylo mnoho chyb, nemluvě o tom, že kytky byly prvních 25 dnů pod 250W sodou, plus stresy, hotspoty, takže jsem rád, že to dopadlo, jak to dopadlo.

Teď už odpočívají v Sovngardu. Jsem dost zvědav na gramáž, ale nečekám nic velkého. Ozvu se po dosušení.





Edit; Nakonec z toho vylezlo 347g. Čekal jsem podobnou gramáž. V tomhle kole byla spousta chyb, navíc třetina květu odjela pod 250W sodou. Další kolo bude lepší Jinak materiál je to smrtící, se skvělou ovocnou vůní.

Naposledy upravil Jimmy 18-01-2012 v 06:09 AM

Old Post 14-01-2012 v 07:16 AM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4696740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív