Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Pohodička Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc II. Příspěvek č. 1

Od mého prvopočátečního pěstění v dubnu 2009 až po nějaké přiměřené výsledky do prosince 2011 se moje vlákno rozrůstalo až po dnešní příspěvek s číslem 313 – tak si myslím, že toho bylo dost jak z mojí strany, tak ze strany vás ostatních, kteří jste mi svými příspěvky dopomohli dosáhnout dnešních výsledků – VŠEM DÍK.

Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
http://grower.cz/forum/showthread.p...445#post1004445

Založil jsem nový příspěvek zde s názvem Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc II. , aby se to nepletlo.Postupně hodlám dávat foto dle návaznasti a opět budu rád všem radám a připomínkám.

Pro zájemce o léčivé účinky konopí jsem vložil něco zde :

Fórum » Léčitelství » Čaj s konopím aneb Důchodce a kytičky

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60582

-je to o čaji legálně již prodávaného v českých lékárnách s cenou cca 100.- Kč a je určený jako podpůrná léčba a taky hlavně jako prevence před takovými nemocemi jako rakovina,cukrovka,ledviny,zažívání nebo vysoký krevní tlak.
Více si můžete přečíst ve vědecká studii - informační služba pro čaj EUFORIE s konopím a dalších zdrojů.Čaj s konopím se používá také dlouhodobě v čínském léčitelství.

mimacka

Old Post 10-12-2011 v 13:38 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 2


Při mojí návštěve přítele ve Španělsku jsem dostal nějaké naklíčené semínka, které si přítel chystal pro svoji sadbu.
18.11.2011 - mám pár semínek KAYA 47 křížené s něčím co poletovalo vzduchem a starost jak je včas a v pohodě dopravit domů do CZ.

mimacka

Old Post 10-12-2011 v 13:43 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 3


24.11.2011 - jak je patrné na prvním obr., tak semínka jsou naklíčená a tak jsem je musel alespoň provizorně na přepravu zasadit do tradiční červené španělské hlíny.

mimacka

Old Post 10-12-2011 v 13:46 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 4


27.11.2011 - semínka jsou nějak moc bojovné, rostou přímo před očima a tak další řešení problému co s tím musí být rychle vyřešeno.
Za kytkama je obal konopného čaje EUFORIA, legálne již prodávaného v lékárnách.

mimacka

Old Post 10-12-2011 v 13:52 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 5


2.12.2011 - rychlé řešení bylo postavit kytkám domeček.

skříň šířky 80cm , výška 60cm , hloubka 40cm

V dnešní době není problém něco objednat na dobírku , pro každého solidního obchodníka je i malý kšef kšeftem a jelikož poštovné hradím já jako zákazník , tak není problém objednat jednotlivé komponenty odkudkoliv.
Já si našel vše tady a pro jistotu jsem zavolal na kontaktní telefon.Od zvednutí telefonu přes domluvu adresy a sortimentu komponentů až po zaplacení dobírky uběhlo směšných 48 hodin !

http://www.kupzarovky.cz/linearni-a...?page=3&sort=1a

2x Philips lineární MASTER TL-D 18W / 865 G13
světlo 6500K , 1300 lm , 60 cm , Cena vč. DPH: 71,0 Kč
2x Philips lineární MASTER TL-D 18W / 827 G13
světlo 2700K , 1350 lm , 60 cm , Cena vč. DPH: 71,0 Kč
nosné těleso bez krytu 2 x 18 W cca 350.- Kč + 2 x startér zářivky 18 W + nějaký metr kabelu ze šuplíkové zásoby
a spínací denní hodiny za cca 120.- Kč.

Ještě jsem nesehnal nic na odraz do bedny,tak jako nouzovka byl alespoň prozatím použitý alobal - nekamenujte moji starou osobu,vyměním příležitostně.

mimacka

Old Post 10-12-2011 v 14:07 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3231740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív