Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 2x 600W do 1+1??!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 81

ja mam byt 2+kk,elektricky topeni,mesicne platim 1700 zalohy...
a myslim ze jedno kolo 2x600(se vsim vsudy) vyjde by voko pri sazbe D45 (20 hodin nocni 4h denni proud) na 3500kc : 3 mesice pestu = 1160kc mesicne navyc ale nejedes celej rok
takze si toho nikdo nikdy nevsimne. doplatis a jedes znovu. Jak bylo psano HLUK-SMRAD-A DRZET TLAMU a neni co resit a muzem se pardne zhulit jak tasky.

Old Post 15-02-2012 v 11:30 AM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
broda
Nový Člen

Karma uživatele broda - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 82

ja bych do 1+1 2x 600w nesel, ale ted chci jit do 3+1 a i tak mam strach, ze to bude videt, kdyz budu svitit 12hod. 2x 600w a pak to bude zase vypnuty na 12hod., nebude to napadny???

Old Post 26-02-2012 v 10:15 AM
broda je offline   Profil uživatele broda   Find more posts by broda   Foto galerie člena broda   Click here to Send broda a Private Message   Add broda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeCooperlll
Nový Člen

Karma uživatele LeeCooperlll - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 83

Uvědomte si že 1-2 litry za elektřinu je běžný výdaj normálních lidí,tak ale je mezi námi hromada lidí co na to nehledí taková lepší rodinka kde oba manželé vydělávají a každý má 20-25 tisíc a byt plný elektroniky (mička,sušička a třeba 2 megatelevize,počítače atd. )mají ty zálohy trochu někde jinde a za druhé ten váš elektoměr je jenom jeden z miliónu co mají energetiky v seznamu tak to prostě neřeším,pokud neplatíte v nájmu aj elektřinu kde by do toho mohl případně šťourat pronajímatel,tak v klidu ... pokud platíte tak to nikoho nezajímá co tam máte a krom toho aj kdyby jste měli 4x600W a garsonku plnou kytek a máte to poprvé tak víc jak podmínku nedostanete.

Old Post 27-02-2012 v 12:58 PM
LeeCooperlll je offline   Profil uživatele LeeCooperlll   Find more posts by LeeCooperlll   Foto galerie člena LeeCooperlll   Click here to Send LeeCooperlll a Private Message   Add LeeCooperlll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Re: 2x 600W do 1+1??! Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od Missheling
Zdravim Growers zajimalo by me co si myslite o byte 1+1 ve kterym pojede jenom 2*600w + ostatni veci na grow. Je to realny nebo si mam jit rovnou sednout na postel...?


to mě dost rozesmálo... myslíš si že je to realné ?
taky mě roztrhalo, že dáváš přednost boxu pred ledničkou a věcma k životu potřebným palec hore !

Old Post 28-02-2012 v 11:38 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deniss
Nový Člen

Karma uživatele deniss - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 85

No upřímně,vaše počty záloh moc nechápu.Já jedu 2*400 květ a 400 růst+120(mámy)+ofuky,vent. a topení.Platil jsem původně 1000kč/měs. a zvedli to po 3/4 roce na 4500kc.A to mám tarif na boiler a svitim z 65% na levnější.Počítal jsem to a bohužel to vychází +/- správně.Takže mi to dělá měsíčně cca 3500.Drahá sazba 5.20kč/hod levná 1.90/hod.Tak mi ty vaše počty nějak nevycházej

Co se na GROWER.cz naučíš,v boxu jako když najdeš:-D
Takže HLEDAT a blbě se NEPTAT!Doufám,že sám dodržuju:-)

Old Post 09-03-2012 v 22:01 PM
deniss je offline   Profil uživatele deniss   Find more posts by deniss   Foto galerie člena deniss   Click here to Send deniss a Private Message   Add deniss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od deniss
No upřímně,vaše počty záloh moc nechápu.Já jedu 2*400 květ a 400 růst+120(mámy)+ofuky,vent. a topení.Platil jsem původně 1000kč/měs. a zvedli to po 3/4 roce na 4500kc.A to mám tarif na boiler a svitim z 65% na levnější.Počítal jsem to a bohužel to vychází +/- správně.Takže mi to dělá měsíčně cca 3500.Drahá sazba 5.20kč/hod levná 1.90/hod.Tak mi ty vaše počty nějak nevycházej



napadaj me 2 moznosti,takovou spotrebu mas kvuli topení protoze u topení 2KW není problem, nebo si zkontroluj jestli na tebe neni napichlej soused :-D

Old Post 13-03-2012 v 12:41 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 87

mali sme v byte akumulacky a dohromady zrali okolo 5 KW takze podla mna 2x600 problem urcite nebude, PRE vidi narast o par tisic KWh tak sisi mohol kupit elektricke topenie alebo klimatizaciu, ktora ma v priemere tiez 2-3 KW, a nebudu predsa posielat zelenich ku kazdemu kto si zmeni topenie ci kupi klimu

Old Post 30-03-2012 v 18:09 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 88

když budeš platit za energie, tak se nikdo nebude ptat na co tu energii mas. Jim jde o vydelek a nezajimaji se proc se spotreba zvysila. Pak uz je to jen o odvaze pestitele kolik si tam da lamp treba 3 litry. Proc ne? Pestovani zdar

Old Post 30-03-2012 v 18:33 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

Jestli se mohu přidat mám v osobním vlastnictví 3+1 a mám 400W + 200W LED i tak mám strach 2x 600W se ti na 1+1 rozhodně na el projeví, tak, že to elektrikář každopádně nahlásí PČR jsou to strašní šmejdi na tohle bacha většinu pěstitelů vyhmátnou jen na základě velkého odběru el. na ten danej prostor hodil bych tam 400W pod tím se ti bude pěstovat náramě

Old Post 27-04-2012 v 05:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od micros
když budeš platit za energie, tak se nikdo nebude ptat na co tu energii mas. Jim jde o vydelek a nezajimaji se proc se spotreba zvysila. Pak uz je to jen o odvaze pestitele kolik si tam da lamp treba 3 litry. Proc ne? Pestovani zdar



V tomhle tě můžu ujistit že nemáš pravdu většinu pěstitelů vyhmátli právě na základě velkého množství odběru energie. Já bych to tak nepřeháněl 2x600W je dost na 1+1 až příliš.

Old Post 27-04-2012 v 05:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od deniss
No upřímně,vaše počty záloh moc nechápu.Já jedu 2*400 květ a 400 růst+120(mámy)+ofuky,vent. a topení.Platil jsem původně 1000kč/měs. a zvedli to po 3/4 roce na 4500kc.A to mám tarif na boiler a svitim z 65% na levnější.Počítal jsem to a bohužel to vychází +/- správně.Takže mi to dělá měsíčně cca 3500.Drahá sazba 5.20kč/hod levná 1.90/hod.Tak mi ty vaše počty nějak nevycházej




Tak to celkem čumím.Jak sem psal mám 3+1 moje záloha byla 1800/měs a po roce co sem upravil osvětlení ze 150Wsody 125w uspo. a 200w uspo. na 400w sodium a 200W led, tak po roce mi zálohy změnšili na 1400/měs

Old Post 27-04-2012 v 05:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Pastor



V tomhle tě můžu ujistit že nemáš pravdu většinu pěstitelů vyhmátli právě na základě velkého množství odběru energie. Já bych to tak nepřeháněl 2x600W je dost na 1+1 až příliš.


trochu poopravim -> vetsinu pestitelu vyhmatli na zaklade cerneho odberu el. energie, popr. udani.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 27-04-2012 v 08:47 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


trochu poopravim -> vetsinu pestitelu vyhmatli na zaklade cerneho odberu el. energie, popr. udani.




Samozřejmě že tyhle situace jsou nejčastější to sem trošku přitáhnul za vlasy.Mám osobní zkušenost s tim, že mě někdo prásknul.Ale už jsem slyšel o několika případek co se týče většího odběru elektřiny v malých bytech či prostorách.

Old Post 27-04-2012 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 94

já sám mám doma 2x600W v bytě 1+1 (40m2) řešeno jedním odtahem z obou boxů , až na trochu vyšší teplotu sem v pohodě

Old Post 28-04-2012 v 14:32 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 95

Donedavna jsem mel v byte 2+0 taky 2x600w a nebyl s nicim zadny problem. Pravda prisel mi 11000kc nedoplatek ale nikdo me nijak nehrotil.Znam osobne par lidi od CEZu a pokud platis (nekrades!!!) je jim uplne jedno jakej mas odber!!!

Old Post 12-09-2012 v 08:32 AM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 96

Když to budeš mít v pronájmu tak si raději přepiš elektřinu na sebe.......pač když to de přes majitele tak to divný musí bejt.Byt kde se po dobu x let platila měsíčně tisícofka a ted třeba pětka je pak člověk nenápadnej jak moucha na hovně.

Old Post 12-09-2012 v 09:42 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2019 - 600w do 150x150? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5570130 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív