Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sun pro - cmh, led vs ostatni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Sun pro - cmh, led vs ostatni Příspěvek č. 1

Vzhledem k tomu, že s cz fb skupiny o growingu jsou imho jen o propagaci sunpro a plagronu, chtěl jsem znalt váš názor na tyhle světla. Primárně jejich porovnání se zde ověřenými zdroji světel jako jsou qb bordy od samsung (např. Alucraft, ledideal) nebo cob led vero (alucraft, frynk, ledideal). Případně srovnání cmh vs hps.
Osobně preferuju cob led nebo hps, prijde mi ze sunpro je neco jako mars hydro, který se v pdobnejch fb skupinách taky propaguje dost často, ale tady na fóru je vidět, že objektivně ne ti shit...
Vaše názory?

Old Post 02-05-2021 v 20:23 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 2


Já jedu sunpra. Mám dvě s redcan výbojkou a jsou to (teda za mě) fakt super světla. Je fakt, že jejich propagace je až přehnaná jak si zmínil. Nicméně můžu říct po pěti kolech, že je to paráda a přikoupil jsem si druhý. Jedno mi zvládlo bez problému 120x120 ovšem se dvouma je to jiná písnička. Super je, že to od začátku "dimmuju" ze 180w až po 340. Ve finále je to 680watů a povedlo se mi 800g a zvládne to fakt velké věci. Bohužel nedokážu porovnat s led. Ale s hps ano. Mám ještě 600w HPS a můžu říct. Že hps vytahuju jen na zimu páč to jedno sunpro zvládlo stejnou parádu jako šestikilo. Abych jen nekecal připínám foto. Critical Orange Punche ze semínek od Dutch Passion.

Old Post 04-05-2021 v 09:58 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 3


+ o méně hřeje než hps.

Old Post 04-05-2021 v 10:08 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 4


Sorrko nejde mi to připojit k jednomu příspěvku.

Old Post 04-05-2021 v 10:10 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 5


A poslední :P

Propaguje se to takovým způsobem až to není hezký. Vím a chápu, že to většinu lidí musí "odrazovat" zvlášť když pod tim nejsou tady vidět pořádně odjetý kola. Já sám nejsem žádnej profesionál a označil bych se dá se řícr za amatéra ale to neznamená, že momentálně nevím o čem mluvím vždy i profesionál se stále učí. Každopádně můžu rozhodně s naprostou jistotou říct že toto není ten případ, že by se to dalo přirovnat mars hydro ( aspoň né nám dosti známé staré generaci mars hydro.)
Pro mě je to fakt super světlo. Docela sem to tu vychválil koukám :-D :-D .

Old Post 04-05-2021 v 10:13 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4930850 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív