Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pěstování na půdě - NEED HELP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Atheas
Nový Člen

Karma uživatele Atheas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 19 

Pěstování na půdě - NEED HELP Příspěvek č. 1

nazdárek, potřeboval bych poradit. Přesunul jsem pěstírnu na půdu. Postavil jsem kytkám zahradu, odizoloval polystyrenem, zapojil teplovzdušnej ventilátor, aby holky měly teplo a standardně se o ně starám jako dřív. Přepnul jsem je na 12/12 a najednou....problém je v tom, že nějak nechtěj vůbec růst a hrozně zeslábly. Jsou pod 400W sodíkovejma lampama, větrák je taky celkem slušnej. Hnojím B´cuzzem a dávám jim květovej stimulátor. Přecházej do květu v pohodě, ale jak jsem řekl jsou hrozně slabý a nechce se jim růst. Nevíte náhodou čím by to mohlo bejt ?
Myslíte, že izolace polystyrenem je OK ?
Díky za rady

Naposledy upravil Atheas 26-02-2003 v 14:23 PM

Old Post 26-02-2003 v 14:06 PM
Atheas je offline   Profil uživatele Atheas   Find more posts by Atheas   Foto galerie člena Atheas   Click here to Send Atheas a Private Message   Add Atheas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 2

naivná otázka: máš tam teplomer?

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 26-02-2003 v 17:41 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atheas
Nový Člen

Karma uživatele Atheas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 3

gunman: jasna vec prosimte, maj tam krasnych 20-22...

Old Post 27-02-2003 v 08:11 AM
Atheas je offline   Profil uživatele Atheas   Find more posts by Atheas   Foto galerie člena Atheas   Click here to Send Atheas a Private Message   Add Atheas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 4

Tak to zhrňme: máš to na povale, okolo môže byť nejak tesne nad nulou. Skriňa je zabalená v polystyréne a sú v nej 400W sodíky (množné číslo?), to je dosť brutálny príkon a napriek tomu máš v (celej?) skrini iba 22 celziov, nemôžu tam byť prudké výkyvy teploty? A ešte teplý ventilátor... Odhadoval by som, že pri 400W vôbec taký priestor netreba prikurovať, iba zabezpečiť dobrú cirkuláciu vnútri a termostatom spínať odťah, aby pri stúpnutí teploty nad nejakých 27 stupňov pricucol trochu studeného vzduchu zvonku, ktorý by sa cirkuláciou okamžite premiešal a celoobjemovo znížil teplotu. Najviac by som podozrieval teplotné výkyvy...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 27-02-2003 v 17:27 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atheas
Nový Člen

Karma uživatele Atheas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

gunman: zdá se, že je to vyřešeno. Vypadá to, že voda, kterou jsem zalejval obsahovala hodne soli, ktera obalila koreny a ty pak nemohli dejchat a tahat si živiny. Prolil jsem je a zalejvam jinou vodou...takže uvidíme. Podám info

Old Post 04-03-2003 v 08:45 AM
Atheas je offline   Profil uživatele Atheas   Find more posts by Atheas   Foto galerie člena Atheas   Click here to Send Atheas a Private Message   Add Atheas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-04-2005 - kroucení listů - need help - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9739130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív