Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zářivka 2x 18w rust hps 400w rust a kvet
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zářivka 2x 18w rust hps 400w rust a kvet Příspěvek č. 1

Zdar grovers sem to tady tak procital az sem se rozhod ze taky neco skusim nez prijde leto mam doma zarivky koupil sem nejaky semena ty zarivky mam ve skrini asi 75x50x130 tam je chci nejakej cas nechat rust a pak je soupnout do stanu 120*120*180 pod 400w kdyz to vyjde tak pristi kolo poridim 600w hnojiva skusim ty grow star gold ec metr nemam ale snad se bez nej obejdu? a k tomu top max od bio bizz

osazenstvo male skrime: 4x Northern lights MOC 4x Pineapple chunk BF
3x orange bud disel GSseeds 2x WW GSseeds 1x northern lights x ak-47 Gs seeds do velke pujde jen 10 slecen zbyle damy venuju nebo este uvidim jsem zacatecnik v indoru takze beru vsechny rady. a prosim o schovivavost

Naposledy upravil 24-11-2011 v 00:13 AM

Old Post 17-11-2011 v 23:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

jedno seminko od barneys melo 2 klicky vim divny ale tet jsem zjistil ze normalne vylezly nad zem dve rostlinky takze z jednoho seminkla 2 kytky? co to je? uz se vam to nikdy stalo?? dnes budu vetsinu ´´podsazovat´´ kuli stabilite a aby zacinaly patra bliz u zeme mam je prozatim v pruhlednych kelimcich samozrejme jsem udelal otvor na vodu a vzduch lepe se mi tak sleduje vlhkost substratu a korenovy system kytek zatim se mi nejlepe jevi ten northern lights netahne se tolik na horu a ma vetsi listky nez ostatni krom bily wdovy ta je ale asi o pet dni starsi zalivam zatim obyc vodou s PH kolem 6,4 hnojit chci zacit tak az se utvori 3 patro tak druhy tyden rustu nebo mam zacit pozdeji? ci hned? jo a da se zjistit EC bez EC metru?? nejakym testem levnejsim? kdybych ho mel dal bych jim hned 0,4EC ale bez nej se bojim abych je nespalil ci tak neco dik za rady ohledne hnojeni venku davam vetsinou jen kristalon na rust a pak neco lepsiho na kvet sle in to chci jet jak se to ma jde mi nejvic o chut a pak o kvalitu az potom je kvantita

Old Post 18-11-2011 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

teplota noc 23-20 den 23-27 vlhkost den 50-60% noc pres 70% jinak planuju tak metrovy kericky u nekterych jedincu ozkusam FIM zbytek zastriham klasicky ty wwčka meli prvni listy trochu zlute ale uz je to cajk na tech novejch je mozny ze je to tim ze byly puvodne v predhnojeny pude? dik foto dodam jen co prijde fotak z reklamace peace

Old Post 18-11-2011 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

koukam ze sem tu nikde nerek ze mi z jednoho seed vyrostly 2 kytky (sem se divil ze mi nikdo neporadil...) jsou to ty pineapply obaoljsou o dost slabsi nez sestry rozsadil jsem je a doufam ze sestry dotahnou a ze nebudou nejky mutantni co myslite?? sosnu sem pak nejak foto, alespon z vebcy\ zatim peace

Edit
tak rek no... a asi nebudou stat za to jsou dost prtavy nejak moc nerostou.... do ds se nejspis nedostanou hold je Ak x Nl (krom WW se mi od GS zatim jiny strain jevi celkem jako shit.) zatim to vypada ze do ds pujde :4x NL, 2 WW, 2x Pineapple,
1 AKxNL, 1x orange bud disel

Naposledy upravil 24-11-2011 v 01:32 AM

Old Post 19-11-2011 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5





1 foto 4x pineaple ty v pravo jsou obe z 1 seeds(vpredu) 2x ww a 1 nlx ak-47
2 fot 4x nl moc(vpredu) 4 orange bud disel
celkovy nahled. krom vdovy ak x nl vse stejne stare +- 1 den v pripade zajmu muzu skusit lepsi foto ale myslim ze zatim to nema cenu peace

Naposledy upravil 19-11-2011 v 11:04 AM

Old Post 19-11-2011 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Dnes sestavena a zprovoznena nova velka skrin (DS120) kytky sem zatim nechal kde sou asi tak na tyden az dva tam este budou. velkou skrin necham bezet rozsvicenou 18 hodin pak 6 potme a zjistim klima pak to samy udelam 12/12 a budu resit nedostatky a vychytavat detajly kytky pak prijdou rovnou do nejlepsich podminek co jim dokazu vytvorit

Old Post 20-11-2011 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

tak uz tu mam prvni problem ve dne nam primo pod zarovkou tak 35cm 30C coz je v poho ale uz po hodine tmy mam 15C!! odtah musi jet nonstop ze? pritah mam vetrak ale nezapojuji ho roztociho podtlak od odtahu kdyz ho zapnu box se nafoukne... ale co stou teplotou?? odtah vypnot nesmim?? pritah je pasivni regulator otacek nemam, teplota okoli tak 17C prosim pomoc!!!

Old Post 20-11-2011 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 8

Zdarek. Tenhle problem resim ted taky. Zatim jsem to poresil tak, ze sem prendal kytku z hliny do bublaku s akvarijnim topitkem nastavenym na 24°C. Aspon "nohy" maj pres noc v teple.
Nechce se mi topit nejakym primotopem. Sezere to kvantum. No uvidime, jak se to vyvine.
Peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 20-11-2011 v 21:40 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

jj to uz sem tu nikde cetl ale tohle reseni je pro me nerealny chtel jsem skusit vyhrevnou podlozku ale cet sem ze 25w vypali po hodce diru do polisterenu a co mi asi udela ze dnem boxu... topeni zere vic jak celej box to je pro me taky kravina. nejaky dalsi rady?? diky vsem a taky jsem este vydel nejakej system ze propojis odtah a pritah ale to taky nechci kuli stratam tlaku takze fakt nevim no este sem cetl o zarovce ve sklenici spiskem mate nokdo zkusenost? nebo nejaky napady?

Naposledy upravil 21-11-2011 v 02:41 AM

Old Post 20-11-2011 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

tu podložku tam klidně dej, když tak ji polož na sklo, jestli se bojíš že to něco udělá..
a nějaký regulátor otáček, teploty je nutnost pro správnou optimalizaci teplot..

Old Post 21-11-2011 v 02:50 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

to asi je, ja byl najivni a myslel ze to posteluju pritahem zatim dam zarovku do pisku pak vdyztak podlozku vydrzim do leta uvidim jestli zvladnu klima a vdyztak poridim kvalitnejsi odtah z regulaci. jo a taky sesteluju aby svitilo tak od 17:00 do 11:00 a od 17 do 5 jinak dik za rady at to roste

Old Post 21-11-2011 v 03:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od reverend
to asi je, ja byl najivni a myslel ze to posteluju pritahem zatim dam zarovku do pisku pak vdyztak podlozku vydrzim do leta uvidim jestli zvladnu klima a vdyztak poridim kvalitnejsi odtah z regulaci. jo a taky sesteluju aby svitilo tak od 17:00 do 11:00 a od 17 do 5 jinak dik za rady at to roste

Ahoj reverende.
Mohl bys pls zmerit, o kolik ti ta zarovka potom zvedne teplotu? Premejslim, kam ji nejlip umistit. Pritah asi tipuju.
At je holkam teplo, zdar djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 21-11-2011 v 06:53 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

primo pod lampou tak 30 cm je kolem 29C a kdyz ji povesim az na horu tak dole kolem 22C asi po 5 hodinach uz nestoupa vedle je tet tak 14,5 takze strasne rychle klesa kdyz zhasnu odtah non stop este skusim jak to klesa bez odtahu ale testuju to tet tak pocitam ze kdyz to dam pres den o neco se to zlepsi jinak box a odtah: 120*120*180 pod 400hps http://www.growshop.cz/katalog/deta...150;-d1--154-mm + filtr potrubi tak 70cm s filtrem pres metr

Old Post 21-11-2011 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 14

ten VKO shit tam nedávej, levně koupíš, ale dvakrát zaplatíš a s pachovím filtrem se tobude taky kdoví jak prát...
rači si v bazaru kup nějaký RUCK..

Old Post 21-11-2011 v 18:57 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

ja uz ho tam mam a nemam love ty budou az po novym roce (vanoce a tak) jednu rundu to snad zvladne ne? no nic jinyho mi nezbiva a jak je to s hlucnosti u tech ruck? diky a jaky bys mi prosimte doporucil na tu skrin ten ruck? filtr mam : https://www.growgarden.cz/pachovy-f...-zivotnost.html ten je v poho?? diky

Old Post 21-11-2011 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 16

tak jo, když bude teď ta zima, tak to jedno kolo to zvládne..
jinak na začátku píšeš, že příští kolo dáš šestistovku a v tompřípadě ti doporučím https://www.growgarden.cz/typu-ufo-...l-680-m3-h.html ,když ho stáhneš regulátorem, tak nebude moc hlučet a budeš mít vždycky rezervu..

Old Post 21-11-2011 v 20:35 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7326660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív