Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Atami wilma drip systém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Green P
Výborný,to jsem vůbec nečekal
Ok,takže hydroton:
Ještě radu-jestli jsou pro hydroton adekvátní 6,5L květníky?
A jakou dát periodu na konkrétně tenhle zmiňovanej setup?
A jestli bude stačit na 12 kytek čerpadlo o průtoku 650L/h a výtlaku 1,3m?
Jaký je nej hnojivo pro tenhle system?

Nic víc už snad vědět nepotřebuju

Ještě jednou moc díky


Jo 6,5l je ideal, na dno dej netkanou textilii at se ti nesypou kuličky ven. Taky řezany bych dal napřed do velké RW kostky, jak projedou kořeny tak švihnout do květníku s hydrotonem.

To čerpadlo stačit možná bude, ale to ti jistě neřeknu. No a 12x6,5l težko narveš do 90l kalfasu.

Hnojivo bych klidně doporučil jungleindabox, na tenhle system nesmí byt organika.Periodu zálivky začneš třeba na 3 a ve finale se dostaneš klidně na 8. Jednoduše budeš zvedat jejich počet s tím jak budou kytky rust.

Old Post 16-12-2011 v 11:23 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Zdravim, narazil sem na super video, treba nekomu pomuze pri rozhodovani o koupi Atami drip systemu

http://www.youtube.com/watch?v=pChL...feature=related

Old Post 12-01-2012 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 35


Zdravíčko,

tak jsem se pustil do homemade wilmy 8pots
Průser je v tom,že mám čerpadýlko made in china s parametry jak jsem tady už kdysi zmiňoval.
650l/h výtlak 1,3m
Dle fota mám jen krátkou hadici se svazkem 8-mi kapilár,
ale po spuštění fungují jen 4 z nich.
Zkoušel jsem je i různě prohazovat a fungovali,ale vypadá to opravdu na slabé čerpadýlko
Poradíte mi nějaké schopné čerpadlo nebo vaše zkušenosti,abych nekupoval zbytečně něco,co mi zas nebude fungovat?!
Díky

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 28-05-2012 v 08:05 AM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 36


Foto no.2

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 28-05-2012 v 08:07 AM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Green P
Zdravíčko,

tak jsem se pustil do homemade wilmy 8pots
Průser je v tom,že mám čerpadýlko made in china s parametry jak jsem tady už kdysi zmiňoval.
650l/h výtlak 1,3m
Dle fota mám jen krátkou hadici se svazkem 8-mi kapilár,
ale po spuštění fungují jen 4 z nich.
Zkoušel jsem je i různě prohazovat a fungovali,ale vypadá to opravdu na slabé čerpadýlko
Poradíte mi nějaké schopné čerpadlo nebo vaše zkušenosti,abych nekupoval zbytečně něco,co mi zas nebude fungovat?!
Díky


Cokoliv se dá do 14 dnů vrátit, bez udání důvodů. Kup silnejší, pokud nebude stačit jednoduše ho vrátíš a koupiš jiny.

Old Post 28-05-2012 v 12:16 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 38

V jednoduchosti je síla
Ale jinak snad nevadí třeba ta krátká hadice,ne?
Měl sem jí původně přes celej kalfas jako origo Wilma a bylo to ještě snad horší.
Ok,objednávám Atmana AT-305 a i když má stejnej výtlak 1,3m,tak má průtok 1200l/h a snad to bude lepší než ta čínská mr*ka

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 28-05-2012 v 14:18 PM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 39


No sláva-tak se mi to podařilo všechno zprovoznit.
Nové čerpadlo-stejný problém.
Všechno to bylo v tom 8-mi spinu,tak jsem to prohandloval s kámošem,
který si s ním prej poradí
za 3x4spin a 4navíc budou zásobovat 2 velké květníky mimo wilmu.
Další věc-koupil jsem tento filtr a blbec jsem se zapoměl ve spěchu zeptat,
jak má být napojen,jestli to mám na fotce správně,nebo má být obráceně?
Díky za radu
Jinak dokončuji growbox a čeká mě 10x senzi star . . .

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 04-06-2012 v 22:19 PM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 40

pokud se nepletu, tak ten 8mi spin má v sobě tlakové čidlo, které začne pouštět vodu až při talku 0.5 atm, takže bys musel mít čerpadlo s výtlakem min. 5m aby to fungovalo..

Old Post 04-06-2012 v 22:49 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 41

Aha,
no právě že jsem to koumal a koumal s klukama z growshopu
a ani oni to nevěděli a říkali,že jim tohle slabý utáhlo.
No hlavně že to jde,alespoň touto formou.
A ohledně toho filtru nevíš prosím?

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 05-06-2012 v 06:33 AM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mulis
Nový Člen

Karma uživatele Mulis - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 42

vetsinou na tom byva sipka smeru toku

Old Post 05-06-2012 v 06:59 AM
Mulis je offline   Profil uživatele Mulis   Find more posts by Mulis   Foto galerie člena Mulis   Click here to Send Mulis a Private Message   Add Mulis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 43

Aha-toho jsem si nevšim.
Tak já na to ještě hodim oko

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 05-06-2012 v 08:01 AM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Green P
Aha,
no právě že jsem to koumal a koumal s klukama z growshopu
a ani oni to nevěděli a říkali,že jim tohle slabý utáhlo.
No hlavně že to jde,alespoň touto formou.
A ohledně toho filtru nevíš prosím?


V growshopu ví vetšinou hovno. To zapojení přes ten 4spin mi nepřijde zrovna idealní pokud nemáš silny čerpadlo. průtok bude stejnej z horních/ spodních až při tlaku 1atm. Lepší řešení mi přijde napíchat to klasicky seriově za sebou.

Pokud to máš na malej prostor tak ten kalfas o.k jinak bych to hodil na klasickou NFT vanu.

Old Post 05-06-2012 v 09:24 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green P
Nový Člen

Karma uživatele Green P - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 45

Jo-3x4spin za sebou - ne jednotlivě,ale teď už to jde úplně nádherně
A hlavně jsou to klasický kapiláry z kterých to "teče" a nejde to po kapičkách,jako u toho debilního 8mispinu.
Mám to na 1m2 a příjde mi to akorát.
Foto dodám

Plug it, unplug it, don´t straaaain
I love you Mary Jane

Old Post 05-06-2012 v 09:32 AM
Green P je offline   Profil uživatele Green P   Find more posts by Green P   Foto galerie člena Green P   Click here to Send Green P a Private Message   Add Green P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Green P
Jo-3x4spin za sebou - ne jednotlivě,ale teď už to jde úplně nádherně
A hlavně jsou to klasický kapiláry z kterých to "teče" a nejde to po kapičkách,jako u toho debilního 8mispinu.
Mám to na 1m2 a příjde mi to akorát.
Foto dodám


Muzu se zeptat na kolik uz te to asi tak vyslo? Penez i hodin prace?
Sam mam wilmu 8 pot a max spokojenost. Vysla sice na dvojku ale myslim ze to neni zas takovej nater.

Old Post 03-07-2012 v 09:41 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Atami Wilma 4 pot Příspěvek č. 47


Zdravíčko ve spolek

hledal jsem tady nějaké zkušenosti o produktu Atami Wilma


Chci se zeptat zda stím má někdo zkušenosti nebo v tom už i pěstoval ,vyhody,nevyhody i nějaké temá tady na Groweru bych rád viděl .

Děkuji

Peace

Mandala 2012

Sklep

Naposledy upravil Frydrych 18-02-2013 v 16:44 PM

Old Post 18-02-2013 v 16:32 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 48

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60814
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32921

spojeno.

Old Post 18-02-2013 v 18:00 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7085880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív