Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Výběr pěstebního stanu 60x60cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Obecné Výběr pěstebního stanu 60x60cm Příspěvek č. 1

Zdravím vás,

jsem začínající grower a postupně si sestavuju svůj první indoor komplet. Hodně jsem si toho už pročetl a nastudoval, a podle toho i vybral většinu výbavy. Co se mi ale nikde nedaří najít je nějaké srovnání dostupných pěstebních stanů. Mám k dispozici celkem malý prostor, konkrétně těch 60x60cm. Stejně jsem ale našel spoustu různých možností, jako např.
HomeLab/GrowLab
Mammoth Pro
Secret Jardin Hydro Shoot
DiamondBox Silver SL60
..a mohl bych pokračovat

Proto jestli někdo máte s těmito growboxy jakékoliv zkušenosti a dokázali mi poradit, moc bych to ocenil

Ať se daří

Old Post 12-08-2020 v 15:59 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

homebox ambient je dobrej ale priplatis si....
jinak vlastnim asi pet boxu secret jardin(dark room),dobrej pomer cenna/vykon.libi se mi ty jejich novy verze,kde si otvory vyriznes sam tam kde potrebujes.....


a aby byl dost vysokej,to lidi dost podcennujou....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-08-2020 v 16:35 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Jojo na homebox ambient jsem taky koukal, jen mě mrzí že je zvenku bílý, budu určitě volit nějaký míň nápadný
Na Secret Jardin Dark Room kouknu, moc děkuju za tip
Na výšku si pozor dávám, určitě s ním nechci jít pod 160cm

Old Post 13-08-2020 v 13:54 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

Já bych ti Secret Jardin nedoporučil..dřív to byly dost kvalitní stany,ale pak to začaly ojebávat. Hlavně teda zipy,které se mi posraly za cca rok použivání a taky slabé švy,takže se rády trhají...
Nevím jestli už to nějak vyřešily,ale já už bych si SJ nekoupil.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-08-2020 v 09:10 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Aha no a když ne Secret Jardin tak bys volil jaký?

Old Post 16-08-2020 v 10:02 AM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 6

Ambient Top , lepší stan nenajdes..

Old Post 16-08-2020 v 10:24 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Bohužel už se neděla řada evolution, která je zvenku černá a uvnitř je bílá.

Grower sponzor

Old Post 16-08-2020 v 10:36 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od sachymkoj
Aha no a když ne Secret Jardin tak bys volil jaký?

Když jsem si chtěl kupovat nový,tak jsem pokukoval po Mamutovi,ale nakonec jsem sehnal ten starý dobrý SJ,takže ti neporadím,nemám stím zkušenosti. Jen jsem ti chtěl ušetřit vyhozené peníze za SJ.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 16-08-2020 v 10:53 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Re: Výběr pěstebního stanu 60x60cm Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od sachymkoj
Zdravím vás,

jsem začínající grower a postupně si sestavuju svůj první indoor komplet. Hodně jsem si toho už pročetl a nastudoval, a podle toho i vybral většinu výbavy. Co se mi ale nikde nedaří najít je nějaké srovnání dostupných pěstebních stanů. Mám k dispozici celkem malý prostor, konkrétně těch 60x60cm. Stejně jsem ale našel spoustu různých možností, jako např.
HomeLab/GrowLab
Mammoth Pro
Secret Jardin Hydro Shoot
DiamondBox Silver SL60
..a mohl bych pokračovat

Proto jestli někdo máte s těmito growboxy jakékoliv zkušenosti a dokázali mi poradit, moc bych to ocenil

Ať se daří



Zkus se ještě podívat na boxy Green Qube, jsou odolné, mají vysokou nosnost.

Grower sponzor

Old Post 16-08-2020 v 11:45 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sachymkoj
Nový Člen

Karma uživatele sachymkoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

Tak vám všem moc děkuju, vyhrával pro mě ten Secret Jardin, ale když je to teda tak že ubral na kvalitě, tak do něj nakonec nepůjdu. Asi nakonec přece jenom vezmu ten Ambient, přestože jsem do něj kvůli barvě nejdřív jít nechtěl ten Evolution jsem na pár eshopech našel, ale už ne ve velikosti která by mi vyhovovala. A na Green Qube jsem taky koukal, ale s velikostí to samé jako Evolution. Ještě jednou všem moc děkuju za pomoc

Old Post 16-08-2020 v 19:44 PM
sachymkoj je offline   Profil uživatele sachymkoj   Find more posts by sachymkoj   Foto galerie člena sachymkoj   Click here to Send sachymkoj a Private Message   Add sachymkoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 11

hlavne co najvyssii kvoli teplote a osobne som mal dark box teraz mam homebox ambient a nemozem si stazovat

Old Post 24-08-2020 v 19:40 PM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2106190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív