Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stressss
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Obecné Stressss Příspěvek č. 1

Vážení a milí přátelé pěstitelé konopí. Ve svých rozvahách jsem narazil na problém stresování našich kytiček. Jelikož nejsem ani omylem botanik, nevím téměř nic o projevech stresu na rostlinách. Proto bych byl vděčný za každý příspěvek, který mi ukáže, jak stresovat a co to na kitičkách bude provádět.

S vřelými díky Váš Péťa

Old Post 26-02-2003 v 09:36 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 2

Velice... co pravím převelice ti děkuji za vyčerpávající odpověď. Zahrnul jsi tam opravdu všechno a je to velice trefné... Abych uvedl věci na pravou míru... Nejsem otcem malého Péti pěstitele ) A myslel jsem stresy s následky pozitivními pro vývoj a kvalitu suroviny.
Takže z příspěvku vybírám světlo... to bych snad mohl použít...

Enjoy high life...

Old Post 27-02-2003 v 08:51 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3

Krásný den přeji. Děkuji za informace. Asi budu experimentovat s metodou zatmívání. Ovšem můj problém je v tom, že mám v bubleru (a skříni) vícero odrůd s různou délkou květu, což by asi nemuselo být dobré... No zkusím ještě nastudovat tyto specifikace u jednotlivých odrůd a uvidím. Každopádně děkuji

Old Post 28-02-2003 v 07:32 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 4

Jo samozřejmě k+

Old Post 28-02-2003 v 08:26 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

14 dni ve tme... Příspěvek č. 5

Ja muzu pridat k ty 14-ti denni tme:

Protoze jsem to cetl a pripadlo mi to jako zajimavej napad, vyzkousel jsem, i kdyz jsem nepestoval Wdovu. Nechal jsem to ve tme takovejch 10dni a kytky fuckt zbelaly (orosily se) a palice mirne ztvrdly. Takze ja bych to doporucil aspon vyzkouset.

A modely jsem mel pro me uz klasicke - Mazar, Orig. Blueberry, Power Plant, vse od Dutch Passion.

We be doing whatever we want

Old Post 28-02-2003 v 10:02 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

Stress jeans!

Za stres by sa mohlo povazovat aj lamanie vetviciek a podobne fyzicke zasahy, ktore maju blahodarny ucinok na rastliny. No nie ?

Old Post 28-02-2003 v 21:10 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

0/24 Příspěvek č. 7

k 0/24 v posledním týdnu:
souhlasím s HighLand, provozoval sem jak na indice (K2,K2+HashPlant) tak na sativě (skunk#1) a pryskyřice opravdu přybylo. Listy poněkud zesvětlaly (lepší chuť kuřiva). Vzhledem k tomu že mě nechání na 0/24 NIC nestálo a zjískal sem nové volné místo (kytky sem dal ven z pěstírny), tak provozuji s výhodou dál

Old Post 03-03-2003 v 08:47 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

yessss Příspěvek č. 8

Jak pise MUT - taky jsem kyti hodil dorust nekam do jiny skrine, ktera tomu ani nebyla zvlast uzpusobena a ziskal rychleji misto na novou sklizen. Jen bych doporucil moc nezalivat, v te tme to samozrejme pomaleji vysycha (puda).

Old Post 03-03-2003 v 12:25 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nobody
Nový Člen

Karma uživatele Nobody - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

k tomu zakrivani cim dyl jsou po tme tim vic vyroby priskyrice na obranu pripadnych semen (doufam ze je tam nemate to dokaze nasrat...) dalsi dulezity faktor je ze se zacina rozpadat chlorofil uz za ziva kvetiny svetlaji a sladnou...

Vyrazne pozitivny stres jsou zmeny teplot ve dne teplo (asimilace) v noci chlad (disimilace) v noci to muze padat klidne o 15C 10 C je naprosto v pohode (pozor jen pokud nemate klony zvykli na nisi teploty) Dalsi dulezity faktor je ze pokud teplota stoupne na 30C kratkodobe 0.5-1.5 hodiny tak vyrazne stopne efektivita dychani (a tim cela fotosinteza pokud je kvalitni system tak vas rustem limituje co2) ale pote je treba aby klesla zpet alespon na 25C. Jinak kytky dostanou asmatickej zachvat - standartni problemy z vysokou teplotou..... Staci si poridit programovatelnej termostat....

Zdar a silu

Old Post 03-03-2003 v 22:38 PM
Nobody je offline   Profil uživatele Nobody   Find more posts by Nobody   Foto galerie člena Nobody   Click here to Send Nobody a Private Message   Add Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 10

2 vevejka - nemyslel som konkretne len zastipovani, ale aj krutenie stonky alebo vkladanie klinov, hrebikov atd...

Old Post 04-03-2003 v 20:50 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nobody
Nový Člen

Karma uživatele Nobody - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

Vevejka nedosahnej v rychlejsi sklizne jen kvalitnejsi a vetsi o kolik se problematicky srovnava...

Tim ze zvysis tymto zpusobem rychlost dychani nemuzes dosahnout rychlejsi sklizne protoze ta je dana genetikou a jak tomu svitis.... ty totis mas i pokud dychas rychleji ve vzduchu max 300 bpm co2


K tomu CO2 nejednodusi je mlzit syfonem ...(pozor na PH co2 zasadne mneni)
Co se tyka toho co2 v plynu jsou 2 zakladni zpusoby davkovani
1. rizena hladina co2
2. na 30-45 minut nasitis sklenik pestitnu na 1000-2000 bbpm kytka se zacina dusit ne driv nez za 1 hodinu

Old Post 08-03-2003 v 14:04 PM
Nobody je offline   Profil uživatele Nobody   Find more posts by Nobody   Foto galerie člena Nobody   Click here to Send Nobody a Private Message   Add Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 12

Co se stane s kytkama va slkepa tak 3m na 1m kdyz vetram jan 1 dene jdyz tam jdu

Old Post 09-03-2003 v 15:42 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 13

tak bez vetrania to bude stat za prd, mozem dolozit

Old Post 10-03-2003 v 21:44 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 14

vevejkao vcereska jsem tamnemel nainstalovany vetrani jako ven odsavania na pritah.Ma pritah jsem dal s komplu a na odvot veci vetrak na 220v.A Pak PRED DVOma dnema jsem presadil kYtkY Z hlinY do hYdroponie a delami to takovi na novych listech cernz tecky a stary listy zloutnou a tz tecky jsou pak hnedY nevim cim to je jestli to je plisen nebo co.Nevedel bys cim to je.Nevïpadaj moc dobre bojim se Ze moc dloho takhle nevidzi

Old Post 11-03-2003 v 18:50 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 15

Je to jen napad, ale zkus zkontrolovat pH (to se muze dost rychle a vyrazne menit) a ziviny (podle tech tecek by mohlo jit i o nakou nekrozu podminenou nevyvazenosti zivin), ale se zasahama to neprehanej - co kytky nezabije, to je prece posili.

Old Post 12-03-2003 v 10:51 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 16

vevejka:nevim jak bykli stary kdyz jsem je dostal ale ja jsem je mel v hline tak 14 dni a pak jsem je dal do toho hydra.Ja mam hnojivo AH a dal jsem 1/3 a stoho jeste tak votrochu vic nez pulku.Ja nemam meric EC tak nevim jak se to pohibuje a PH merim pairkem a to je taky nepresny.No uz je tam mam 5 dni a zatim se drzi a od vcereska se to uz tak nak ustalilo a uz se to nesiri.Postrikal jsem to proti plisnim a snizil jsem ec tak uz to snad bude v pohode.Prosimte nevis jak dlouho to trva nez zacne kytka rust v bubbleru rust od presazeni?Dik za Pomoc

Old Post 12-03-2003 v 17:47 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5763540 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív