Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Větrání v oblasti světla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sodik250W
Nový Člen

Karma uživatele sodik250W - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 16 

Obecné Větrání v oblasti světla Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele této svaté rostliny. Řeším takovou věc: Je lepší mít u světla přívod vzduchu,nebo odtah? Jde to totiž o to, že když tam je odtah, tak kolem výbojky se více kondenzují vodní páry a v nich soli a může to způsobit prasknutí výbojky.Máte s tím někdo nějaký zkušenosti??

Old Post 01-03-2003 v 13:16 PM
sodik250W je offline   Profil uživatele sodik250W   Find more posts by sodik250W   Foto galerie člena sodik250W     Add sodik250W to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 2

v létě odvod, v zimě přívod. Kondezace nastává na nejchladnější ploše, a to výbojka asi nebude

Old Post 01-03-2003 v 22:35 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moory
Nový Člen

Karma uživatele Moory - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 3

Jak by mohlo sani ze skrine (netesnostma kolem skla) kde je kolem 25°C orosit treba i jen plech kterej ma tak 40°?
Neprudim...jen to nechapu...

....říká se štěstí začátečníka...

Old Post 02-03-2003 v 21:22 PM
Moory je offline   Profil uživatele Moory   Find more posts by Moory   Foto galerie člena Moory   Click here to Send Moory a Private Message   Add Moory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 4

Mám ve skříni o ploše 90 x 180 cm 2x250 W a žádné odvětrání, jen ventilátor co tam honí vzduch kolem dokola.
O čem se tu mluví?

nemo

Old Post 04-03-2003 v 01:02 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobo
Nový Člen

Karma uživatele bobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

Ja mam sodik odizolovan uplne a v pestebnim prostoru nasavam i vyfukuju dole... To to zapojeni mi drzi nadherne vlhkost, neni problem udelat az 88%... Take tam mam samo cirkulacni vetracek...

Old Post 04-03-2003 v 16:06 PM
bobo je offline   Profil uživatele bobo   Find more posts by bobo   Foto galerie člena bobo   Click here to Send bobo a Private Message   Add bobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 6

bobo, jak to máš odizolovaný?

Old Post 05-03-2003 v 13:15 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodik250W
Nový Člen

Karma uživatele sodik250W - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

Lidicky trosku blbe sem se vyjadril. Presne receno jde o to, ze na vybojce se odparuje voda a zustavaji na ni uchyceny soli a pokud u vybojky budu mit odtah tak podle me hrozi ze praskne, nebo se mylim??

Old Post 09-03-2003 v 12:16 PM
sodik250W je offline   Profil uživatele sodik250W   Find more posts by sodik250W   Foto galerie člena sodik250W     Add sodik250W to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 8

jestli jsou tam zkondenzované kapičky, tak je to prakticky destilovaná voda, v té žádné soli nejsou

osobně jsem se ale s kapičkami na výbojce nesetkal, leda že bys na výbojku nějakou vodu našplíchal

Old Post 09-03-2003 v 21:50 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifeq
Nový Člen

Karma uživatele mifeq - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

No tak jak to je stou vodou nebo solí???????????- či vodou se solí?

Old Post 09-03-2003 v 22:25 PM
mifeq je offline   Profil uživatele mifeq   Find more posts by mifeq   Foto galerie člena mifeq   Click here to Send mifeq a Private Message   Add mifeq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 10

jo,jo, copak jste nedělali pokusy s krystalama soli někdy už v 1.třídě???

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 11-03-2003 v 10:59 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2004 - Větrání v době květu - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7267420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív