Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Fáze Měsíce a jejich vliv na rostliny +lunární kalendáře
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 33

myslite ze pusobni mesice na kytky je jenom pres vodu nebo i pres cosi....neco na zpusob horoskopu??

Old Post 28-10-2005 v 23:27 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Lunární kalendář 2006 Příspěvek č. 34


Zdravim, koukala jsem že už tu byl lunární kalendář 2004 i 2005 tak jsem se rozhodla i já přidat svou trošku
Je přeloženej z http://www.bushdoctor.at/htm/mondFS.htm momentálně jen na únor, jak bude k dispozici další dám ho sem. Líbí se mi že je upravenej přímo na MJ a jsem zvědavá jak bude fungovat, já ho objevila před pár dny tak zatim taky nevím ale určo se budu snažit dodržovat, chce si to jen dobře naplánovat dopředu, ale myslim že rostlinky se odvděčej.
omlouvám se za sníženou kvalitu obrázku, zatim jsem nedokázala dosáhnout lepšího výsledku

Naposledy upravil wilda 16-02-2006 v 00:30 AM

Old Post 15-02-2006 v 23:25 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 35




tak tady je březnovej, bude to vždycky asi pár dní trvat, oni ho neuveřejňujou hned prvního a taky ten čas na překlad pokud má někdo zájem o formát v excelu pošlete mi PM s mailem.
uff já se tady snažim vylepšit kvalitu přes různý prgrmy a teprv teď jsem zjistila že když na tu fotku klikneš už když je zobrazená v galerii tak ti to nabídne další menu kde je plná velikost a na ní je to vidět ukázkově

máte nějaký dobrý zkušenosti který by potvrzovaly účinnost? já zatím praktikuju od února, takže je brzo soudit, rostlinám se daří velice dobře jenže nevím jestli je to mou neutuchající péčí nebo mocným vlivem měsíce

Naposledy upravil wilda 06-03-2006 v 08:12 AM

Old Post 04-03-2006 v 17:16 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Zkus si kliknout tady http://www.bushdoctor.at/englishWeb/htm/mondFS.htm a ja jako neanglictinar jsem si s tim taky poradil. tak to musi zvladnout kazdej. peez

Old Post 09-05-2006 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=710209

Old Post 03-08-2008 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

jako asi jestli bude čas tak zkusim udělat nějakej testík. jako nevim jestli je někdo úplně slepej ale cožpak ste si nikdy nevšimli že při úplnku sou lidi a zvířata tak jako víc roztěkaný? pozoruju to i na svym psovi i na sobě. třeba když se porádně nažeru v úplnku tak je mi blbě, když v novu taxe cejtim lehčeji

kdo chce, tady je to podrobněji .)
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=710209

Old Post 03-08-2008 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.G
Nový Člen

Karma uživatele Dr.G - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 39

testik netestik ... bohuzel to nema moc velky vyznam pri INDOOR pestovani.... jako takove je pravda ze mesic ovlivnuje zivocisnou cinnost na zemi atd ale za predpokladu ze jsou vystaveny vsem ostatnim extra-vlivum....jako normlani kolobeh zivin,cirkulace vzduchu, jine vune,pyl,povetornostim podminkam a tak podobne...


Kytky cejteji ze je uplnek ale nic nemuzou delat pac zijou uplne jinak.... my jim urucjem kdy a jak a proc ..... jedine co rpozivaji je okolni tlak vzduchu tak bych doporucoval jenom behem deste venku zalyvat kytky vic ale jinak zbytecny kdyz jedes INDOOR

To pak muzem pomalu rikat ze behem zatmeni slunce, kytky rosotu nejrychlejic.

Slunce a mesic maji vliv ale za predpokladu ze je vsechno za svych prirozenych podminek 'in natura'

Dr.G

Old Post 05-08-2008 v 18:14 PM
Dr.G je offline   Profil uživatele Dr.G   Find more posts by Dr.G   Foto galerie člena Dr.G   Click here to Send Dr.G a Private Message   Add Dr.G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

jako při indooru taky platí hodně věcí - ony maj sice jindy den a noc jenže měsíc a jeho vlivy zůstává stejnej i když je máš vevnitř ne

asi si nad tím moc nepřemýšlel o tom indooru, případně mrkni do podpisu tam je to dopodrobna co vše se dá zlepšit či zhoršit s měsícem .)

mě se třeba stalo že když sem poprvý dělal řezy tak docela neúspěch. proto sem změnil podmínky a péči. taky nic. no a zakopanej pes byl hádej kde

Old Post 05-08-2008 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 41

Zasadne sklizim pred uplnkem nez zacina mesic ustupovat a mam nadmiru pozitivni zkusenosti jak s chuti, ucinkem i mnozstvim pryskyrice. Zalezi ale jak vyjde uplnek na konec sklizne. Letos mi to vyšlo naprosto s prehledem skoro u vsech.

Mrzout

Old Post 03-10-2008 v 09:37 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alladyn
Stálý Člen

Karma uživatele alladyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 42

lunár je nutnost,jinak se bijete s neviditelnou mocí přírody,i ve skříni,poradím -mám bohaté zkušenosti nejen s konopím

politics no,money no!!!marihuana si!!!

Old Post 07-10-2008 v 19:22 PM
alladyn je offline   Profil uživatele alladyn   Find more posts by alladyn   Foto galerie člena alladyn   Click here to Send alladyn a Private Message   Add alladyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 43

http://www.calendar.sk/moonphase-cz.php
http://www.slunecnice.cz/sw/lunarni-kalendar/
http://www.volny.cz/lk77/lunar.pdf

..tady nejake odkazy na lunarni kalendar ...

Old Post 09-10-2008 v 14:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

vliv měsice Příspěvek č. 44

Ahoj! S dosti smišenými pocity čtu toto téma,chtěl bych jen dodat
že vlivu měsíce se nevyhne nic na této planetě!Jde taky oto, že při
uplnku je odražené sluneční světlo (od měsíce)POLARIZOVANÉ!!
Je jasně dokázáno že toto polarizované světlo má na FLORU a FAUNU jiný vliv než příme světlo slunce!(voda ozářená polarizovaným světlem má jiné fizykální vlastnosti,než voda ozářená přímým slunečním světlem!) Tyto věci byly a jsou známy lidem po tisíce let! Jen vědci typu pana GRYGARA (předseda klubu sysyfos-popření astrologie a jiných nežádoucích věd) si myslí že vše co nejde změřit ,či zvážit NENÍ! A NEMUŽE EXISTOVAT!

Všem které tato problematika vrtá hlavou a snaží se zuročit starých vědomoti ,doporučuji knihu od RUDOLFA STEINERA "ZEMĚDĚLSKÝ KURZ" vydalo VOTOBIA Olomouc 1998 -Jedná se biodynamické zemědělství (v západníchzemích
je tento zpusob hospodaření znovu velmi propagován pro svou učinnost bez umělých hnojiv a pesticidu!)

ZÁVĚREM: Proto , kdo se chce řídit rytmy měsíce,necht tak činí! Ti jenž tomu nevěří necht tato téma ani nečtou !

Old Post 13-10-2008 v 21:07 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 45

přátelé....podle luny jedu už 3.rokem - i když né všechny kytky. nehledě na to, že v Lunu opravdu věřím, modlím, přávám si, tak podle ní i jedu kytku k mým účelům. Opravdu se chovají jinak, větví se jinak, mají jiný stavy,. dávám ke všem pro ochranu křištály ke stonkům. vždy si přeju at mi ukáže pravou cestu...a každý rok ztratím jednoho přítele/kyni - kterému vypěstuju 1kus. Zbytek mých poznatků sem už nepatří...letos to neudělám.....

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 15-05-2011 v 19:38 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

a co takhle maria thun - výsevní dny

Publikace Výsevní dny je prací přímo Marie Thun a jejího syna Matyáše. Tento kalendář ukazuje polohy slunce a měsíce ve zvěrokruhu, vzájemné souvislosti planet (konjunkce, opozice a podobně), jaký element je aktuálně podporován a to s přesností na celé hodiny (GMT). Každý měsíc přináší popis pohybu planet a jejich zajímavé konstelace, a také doporučení vhodných či nejvhodnějších dnů pro práci například v sadu, se včelami, s biodynamickými přípravky a podobně.

hlavní rozdíl od krásné paní apod. je, že dává důraz na sestupující a vzestupující měsíc, což je něco jinýho než úplněk / nov ... když sme u toho tak zejtra je ideální den na výsev

Old Post 15-05-2011 v 19:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od mettatron
myslite ze pusobni mesice na kytky je jenom pres vodu nebo i pres cosi....neco na zpusob horoskopu??


luna projde všech 12 znamení za 30 - 31dnů. tzn. na každé znamení působí zhruba 2-2,5-3dne. Každé znamení přísluší svému živlu: voda - list, země - kořen, vzduch - květ,oheň - plod. tady už někdo skenoval krásnou paní, tam je více méně vše, co k tomu potřebuješ. kdy se otáčí hlína, kdy se stříhá, sklízí....je to milá a prastará technika. Navíc to "cosi" jsou energie a ty nás provází ať už v to věříte a nebo ne.
Ave J.

Jusr: myslíš marii treben? - to mi k ní nějak nejde. ona hlavně sbírá v určitých fázích bylinky pro léčebné účinky...o měsíci se moc nezmiňuje

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 15-05-2011 v 19:56 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 48

Někdy pozoruju a řídím se podle tohoto(né vždy),už to tu asi někde je ,ale budiš.Je to pěkně přehledné,doporučuju:

http://www.bushdoctor.at/htm/MOND/MOON%2005_2011.htm


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 15-05-2011 v 21:11 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0036560 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív