Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » auto jaro 2012 mňamky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17


Takže začíná nová sezona a rozhodl jsem se pro hokus pokus (pro některé)
aběhem března se budou přesouvat do skleníku .
Startovací foto .(4.3.2012)(zaseto 26.2.2012)
Pokud někoho zajímá startovací směs hlíny tak je to substrát na sadbu a řízkování smíchaný s kompostem poměr 1:1 semena šli přímo do hlíny a po 4 dnech už byli vidět jak se derou ven.
To že autoflover by se neměl přesazovat mi nevadí předpěstuju si to jako rajče a pak sadím ven či do květináče a žádný zásek v růstu nepozoruji.

Naposledy upravil 04-03-2012 v 11:59 AM

Old Post 04-03-2012 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 18

no ja sem zasadil včera čtyry semínka jenom sem je pichl do jiffy tak snad to neva......

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 12-03-2012 v 09:22 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 19

doporučil bych dávat autoflowery přímo do finálních květináčů jelikož jakýkoliv stres je strašně zbrdí mám to osvědčené ze svých zkušenosti

Old Post 12-03-2012 v 23:52 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Já ze svých zase předpěstuju a přesazuju a žádný stres nepozoruju protože jsem to zkoušel vedle sebe i přímo do finálních květníků a rozdíl žádný.

Old Post 13-03-2012 v 03:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 21

to vousac:ty to nachavaš v těch květináčích i ve skleníku nebo to tam davaš do země?? já bych to chtěl dát do země s AF zkušenosti nemám letos poprvé tak se radši zeptám než abych to pos....

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-03-2012 v 06:04 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od vousac
Já ze svých zase předpěstuju a přesazuju a žádný stres nepozoruju protože jsem to zkoušel vedle sebe i přímo do finálních květníků a rozdíl žádný.

pokud přesadíš opravdu optrně tak asi v pohodě.Zkoušel jsem sadit přímo do 6,5 květináčů a výsledek se mi zdál o dost lepší než přesazovaný automat, ale mohlo to být phenotypem atd..

Old Post 13-03-2012 v 10:29 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

skleník přímo do díry do země a přihrnu je to hlavně směs kompostu a hlíny,
jinak ano opatrně vyklopím s obsahem který je hlavně sadbový substrát který je vzdušnější a jde do díry kterou nachystám jak ve skleníku tak venku či do květníků které používám minimálně 6litrové pro rostlinku.
V tom sadbovém substrátu je růst kořínků jaksi lepší než přímo v nějaké hlíně ,teda si to myslím proto nepozoruji žádný zásek naopak mají se čile k světu.
Ale jistě jednodušší a pohodlnější je sadit přímo do květníků a finito :-)

Old Post 13-03-2012 v 13:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 24

ja mam květinače 3 litry,medium plagron lightmix 100%terra

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-03-2012 v 15:21 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


dnes nasazeno do skleníku teplota optimálních 20 st. přístí dny hlášeno teplo a automat.otvírač okna nastaven na caa 30st. pohodička vypadají dobře.

Old Post 15-03-2012 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackjack15
Stálý Člen

Karma uživatele Blackjack15 - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 26

Ja idem tento rok prvy grow i ked normal a nie AF .. A nasadil som prve semiacka mozno som trochu odpocil od tohoto threadu pretoze je o AF ale cchem sa spitat myslis ze ti nezamrznu? Pretoze niekedy je este vecer dost nizka teplota.. Myslis ze keby dam ja niekedy v aprili moje sadenice von neblo by to prene stresujuce?

Old Post 17-03-2012 v 20:24 PM
Blackjack15 je offline   Profil uživatele Blackjack15   Find more posts by Blackjack15   Foto galerie člena Blackjack15   Click here to Send Blackjack15 a Private Message   Add Blackjack15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

ve skleníku nezamrznou neboj je tam o dost vyšší teplota jo kdyby byl celodenní mráz je to jiná ale takhle přes noc to nejde ani k nule je tam víc mám odzkoušeno,klasiku bych sadil později tak 5 měsíc nejdřív.

Old Post 18-03-2012 v 05:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 28

For Blackjack15...jak řiká kolega taky bych se toho nebál určitě nezmrznou maximálně porostou pomaleji ale jestli máš normal semena a nechceš z toho mít keře jako hovado tak je dej až tak začátkem 6 měsíce čus

For vousac...zdarec kolego tak koukam že už ses taky nemoh dočkat to je dobře aspoň uvidíme jak to dopadne když sme to dali takhle brzo...tak ať to roste zatim čus D.

Old Post 18-03-2012 v 13:42 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29



Takže jsme ve fázi květu a každou zálivku se dává TOPMAX asi 4ml na litr
první je gnomo co překvapilo růstem
další do dálky
Northern Light
Pakystan Ryder
Blood Mary

Old Post 01-05-2012 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

další várka se chystá na 20.5 před skleník na jižní stranu ,a další do skleníku až první dojede :-)

měl jsem regular fruit spirit a black widow jedou pěkně na balkoně v květináčích tak uvidíme jestli se podaří ženská :-)

Naposledy upravil 21-05-2012 v 09:54 AM

Old Post 01-05-2012 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Další co se derou na svět tu mám
1ks Northern force
3ks Black Jack&Mazar = Magic automat
.....

jinak holky ve skleníku finišují a počítám do 14-20 dnů bude kosa
stále špekuluji udělat kapky proplachovací metodou nebo si nechat do vaporky

Naposledy upravil 27-06-2012 v 09:58 AM

Old Post 21-05-2012 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32





Tak se nám to krátí před námi je asi 7-12 dní do finiše i když blood merry spíš vypadá na rozjezdu květu.

1. Gnomo - vytáhla se na 70cm květy velmi pěkné masivní a vůně přímo psycho!

2. Northern Light auto - ta se nepovedla totálně zakrslý trpaslík sice slušně obsypaný ale díky velikosti už byla i plíseň - nevhodný pro skleník - voní velmi hutně težce je cítit kvalita genetiky

3.Pakystan ryder auto - 70cm,zatím velká neznámá jemná citrusová vůně stavba listů divná na listu jeden i dva lístky opravdu zvláštní gen květy do pupenů jako u gnoma.

4. Thunder blood merry - kříženec mazara s bílím trpaslíkem - velikost caa 60cm
vůně taky solidní ale ne tak silná jako polární záře ,opět divný gen v listech ale jemné květy i když obsypané velmi dobře(díky mazaru)

Naposledy upravil 27-05-2012 v 17:40 PM

Old Post 27-05-2012 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9387160 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív