Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF 3x AutoMazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

AF 3x AutoMaria II Příspěvek č. 1

Zdravím, po delší době jsem se rozhodl něco zasadit, a snad i sklidit protože říjnový očesávači bohužel řádí i u nás. Našel jsem si tedy flek daleko od "civilizace" na kopci kousek od lesíka, už minulé léto jsem si ho vyhlídl a nikoho jsem tam nikdy neviděl, a ani žádne stopy, maximálně po zvěři. Rozhodl jsem se pro AutoMarii II. Na fleku už mám 2 No-name kytky a těm se vcelku vede.
Substrát:
Nejspíš PlagronLight mix s perlitem, nebo pokud
zítra ještě vyberu něco jiného.
Hnojky:
BioBizz Grow - růst, BioBizz Bloom -květ,
BioBizz TopMax - květovej boostr.
Nadále mám dva dotazy, pěstovat přímo v zemi
nebo v květináči či kyblu? A ještě zda přidat
do substrátu cocos pro pro vzdušnění nebo
stačí perlit?.
S pozdravem, mareckin.

Naposledy upravil mareckin 31-05-2012 v 17:18 PM

Old Post 30-05-2012 v 19:25 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 2

nazdar

no ja som objednal automazara od DP a vyklicili vsetky ale mal som problem z rastom

http://grower.cz/forum/showthread.p...220#post1036220

ja to mam out tiez a vykopaval som diery cca 20l a primiesal do zeme ( piesok, perlit , kompost ) a PH 6,2 takze v pohode dufam ze to porastie

peace

Old Post 30-05-2012 v 20:30 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 3

Uvidíme, snad se bude dařit, prodavač my nabídl nějaký nový AutoMazar II generace prej by měl být odolnější no, ale je tam to "prej".

Old Post 30-05-2012 v 22:08 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

automazar 2 tak to nemaju este ani na strankach v Dutch Passion
mozno ma neake vlastne klony a to kde si kupoval tie semena ?

Old Post 30-05-2012 v 22:23 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

Zdar!
Ja jedu tiez od Dutch Passion automazar 3ks a ablueberry 3ks minulí tejden sem dal kličky rovno do zeme a odvtedy som tam este nebyl tak dufam ze aspom 2 sa chytli...
s tym rustom mazara.. snad pojede jak z konvy.. každopadne ked sa bude dať tak foto hneď zavěsim
zatím čus pěstu zdar..ať poroste ten mazňouš

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 31-05-2012 v 05:02 AM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 6

no tak drzimpalce nech ti to vijde z klicenim som nemal fakt problem 2vyklicili do 24h a to jedno co bolo ako keby "postihnute" az za 48h ale vyklicilo ale akurat na tom odpadlo semeno aj z listami a ostala len stonka

a pridaj fotky potom aj blueberry chcem vediet ako to pojde ja som planoval autoblueberry ale mazara som poriesil v akciovej cene za 25e

peace

Old Post 31-05-2012 v 09:46 AM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

no ja kupoval obidva dokopy za 53eur amazar ablueberry

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 31-05-2012 v 11:26 AM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 8

Tak jsem byl v Growu, a čekalo mě nemilé překvapení, Mazar II nedovezli (tak trochu sem s tím počítal), tak jsem si vzal 3 kousky AutoMarie II. Jsem zvědav nic moc jsem o téhle odrůdě nenašel tak se nechám překvapit. Akorát pořád nevím zda v květináčích nebo přímo do země..
Za chvíli pudu na flek tak něco nafotím. S pozdravem, mareckin.

Old Post 31-05-2012 v 17:17 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 9



Fotky z fleku za houštinami

Naposledy upravil mareckin 02-06-2012 v 09:03 AM

Old Post 31-05-2012 v 19:50 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 10

a kde su tie fotky ??

Old Post 01-06-2012 v 11:55 AM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 11

Omlouvám se dlouho jsem sem fotky nedával, technický problém, už tu jsou

Old Post 02-06-2012 v 09:04 AM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 12

Holky už od čtvrtka klíčí, zatím ani jedné nevylezl klíček, tak uvidíme.
Rozhodl jsem se že je po vyklíčení dám do květináče, našel jsem doma 3,5l hranaté, myslím že 15x15x20(5), myslíte že to bude stačit? Nebo mám koupit větší?. Díky , S pozdravem mareckin.

Old Post 02-06-2012 v 09:45 AM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od mareckin
Holky už od čtvrtka klíčí, zatím ani jedné nevylezl klíček, tak uvidíme.
Rozhodl jsem se že je po vyklíčení dám do květináče, našel jsem doma 3,5l hranaté, myslím že 15x15x20(5), myslíte že to bude stačit? Nebo mám koupit větší?. Díky , S pozdravem mareckin.
Osobne bych koupil určitě větší..5l bych volil jako minimum.. sam jsem letos zasadil do 15l a uvidim az to vyroste, jak to bude prorostly.. Uz sem videl, ze AF se podarilo zaplnit i 30l, ale uz nevim co to bylo za odrudu At to roste

Naposledy upravil Scorpion91 02-06-2012 v 12:13 PM

Old Post 02-06-2012 v 10:35 AM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

ked uz to chces dat do prirory nerozmislkal si nad tym ze vykopes jamu das do nej hlinu a nech to rastie volne urcite bude aj vynos vecsi ako v kvetinaci

Old Post 02-06-2012 v 10:45 AM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 15

Podle toho co sem se dočetl, tak je lepší AutoFlowering dát do květináče než přímo do země. To je právě to nad čím uvažuji, jestli přímo do země nebo do květináče.

Old Post 02-06-2012 v 13:21 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 16

ja ich mam v zemi vykopana jama a upravena poda jamy asi 20l a ked jim bude malo tak nech sa stiahnu kam chcu a nech rastu jedna nevihoda co sa mi teraz stala je ze mi to rozril hraboš ale v pohode by bolo vykopat jamy a dat do nich kible aspon 20l

Old Post 02-06-2012 v 13:38 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2047290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív