Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » auto jaro 2012 mňamky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

auto jaro 2012 mňamky Příspěvek č. 1




Ahoj all
naši prodejci se tak trochu předhání co za další modely nabídnou ať už známé nebo úplné novinky a tak jsem neodolal a na příští rok něco koupil snad to nebude fiasko
S kolegou krom auto polar light a autoblueberry s auto northern light ještě zavítáme do divokých vod pro některé známých odrůd .
bude to trojboj - venek - skleník - balkon po semínku
***********************************************************
toliko k fotkám 1,2,3:

Afghan Kush ryder

*Výrobce: WORLD OF SEEDS

Fenotyp: převážně indika; Afgan Kush/Rudelaris

Doba dozrávání: 45-55 dnů

Produkce: 250-350 gr/m indoor, 25-35 gr/rostl. outdoor

Výška: 40 – 80 cm

Tento 100% indika hybrid se okamžitě stal favoritem mnohých pěstitelů po celém světě a to především díky snadnému pěstování, hašišové chuti a silnému omamnému až narkotickému účinku.


***********************************************************
foto: 4,5
Thunder Bloody Mary

* Výrobce: Samsara Seeds

Gentoyp: Hybrid White Dwarf x Mazar; převažuje indika

Výška: 35-60 cm

Doba dozrávání: 9 týdnů indoor/outdoor

Výtěžek: 40-70 gr/rostl. indoor/outdoor

Fotoperioda: 20/4 od vyklíčení

Mazar, sám o sobě, má velmi krátkou dobu pěstování, křížením White Dwarf a Mazara, samonakvétání je ještě rychlejší přičemž si zachovává nejlepší vlastností jedné z našich nejlepších matek Mazara. Bloody Mary Thunder je jasným důkazem, že příroda nás nikdy nepřestane překvapovat různými excelentními automaty. Růstová fáze trvá přibližně 12 dní, po ní nastupuje rychlá fáze květu. Ke sklizni bude připravena 62 dní po zaklíčení semínka - přitom si stále zachovává typickou vůni i chuť Afganisatnu. Pěstováno indoor s fotoperiodou 20/4 a v odpovídajícím květníku pro správný růst kořenů, můžete očekávat výnos překračující 45 gr na kytku - venku je možné dosáhnout i přes 75 gr.

Old Post 15-10-2011 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



Thunder Bloody Mary

Old Post 15-10-2011 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guano
Stálý Člen

Karma uživatele Guano - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

Big bang auto od Green House Seeds muj prvni auto tak uvidim jak 2012 dopadne

http://guaninho.rajce.idnes.cz/celer/#P1010245.jpg

Old Post 05-01-2012 v 08:50 AM
Guano je offline   Profil uživatele Guano   Find more posts by Guano   Foto galerie člena Guano   Click here to Send Guano a Private Message   Add Guano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

Thuder Bloody Mary mám taky sem zvědavej co z toho vyleze.GoodLuck :-D

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 14-01-2012 v 19:41 PM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guano
Stálý Člen

Karma uživatele Guano - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

thunder bloody mary mi někdy vyfouk v konopne aukci... ale mam Flash Babylon

http://guaninho.rajce.idnes.cz/celer/#P1010245.jpg

Old Post 15-01-2012 v 06:45 AM
Guano je offline   Profil uživatele Guano   Find more posts by Guano   Foto galerie člena Guano   Click here to Send Guano a Private Message   Add Guano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

To vousac:
Čus! Už's jel ten auto northern light?
Na growking.cz maj 5 semen za pouhýh 320 korun, se mi to zdá nějaký podezdřele levný.

Old Post 15-01-2012 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Mno ono těch semen je tam víc druhů a docela lákavé ceny upřímně Fair Seeds
neznám tuto seedbanku i když letos mám od ní koupeno klasiku Northern lihts taky mě zlákala cena, ale jinak
tuto odrůdu nakupuji od piramidseeds a bez problémů.

Old Post 15-01-2012 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od vousac
Mno ono těch semen je tam víc druhů a docela lákavé ceny upřímně Fair Seeds
neznám tuto seedbanku i když letos mám od ní koupeno klasiku Northern lihts taky mě zlákala cena, ale jinak
tuto odrůdu nakupuji od piramidseeds a bez problémů.

Díky za info.
To asi risknu a koupim to.

Old Post 15-01-2012 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9



Takže další přírustek co letos půjde do země :-)

Jedná se o klasiku Afghan kush a automatku Pakistan Ryder

Old Post 24-01-2012 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10




Takže zlatá aukce na semenakonopi.cz mi přiklepla tyhle miláčky
jako klasika ne moc vysoká ale zase kvalitní křížené pheno no to člověk mlaská už teď!

Old Post 10-02-2012 v 10:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlindFany
Stálý Člen

Karma uživatele BlindFany - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 11

Tiež tento rok plánujem venek s celkom širokou škálou automatou. Máš s pestovaním automatov vonku nejaké skúsenosti ? Kedy dať klíčiť, kedy vysadiť vonku a či kvitnú na čas. chcel by som to spraviť aspon 2 krát za túto sezónu preto by som rád vedel či má niekto s automatmi pri outdoore už skúsenosti.

When u smoke the herbs, it reveals you to yourself

Old Post 20-02-2012 v 14:27 PM
BlindFany je offline   Profil uživatele BlindFany   Find more posts by BlindFany   Foto galerie člena BlindFany   Click here to Send BlindFany a Private Message   Add BlindFany to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BlindFany! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Mno existuje na to tady několik názorů kdy sadit a kdy pěstovat a jak pěstovat.
Moje osobní zkušenosti:
Co první půjde bude skleník počítám konec unora/začátek března.
Co půjde na jižní stranu před skleník ven a bude prvních 14 dní pod petlahvema(mikroklima)
tak nejdřív ven půjde automat kolem březen/duben vše tak aby venku bylo minimálně 15 stupňů ony ty petky (mám zastřihlé 5l kanystry s otvorama pro větrání) pomohou aby to rostlo.
Nevadí to naklíčit mezi mokrými vatovými tampony(kolečka) při pokojové teplotě ale ne míň jak 20 stupňů!(voda je venkovní napršená )
dávám si to předpěst jako rajčata a pak to přesadím do kvalitního domácího kompostu(automatky milují kvalitní hlínu/kompost pozor neplést s hlínou promíchanou hnojkama) někdo tvrdí že je to stres přesazovat ale nic takového jsem nepozoroval.
Kompost má tolik živin že se během růstu nehnojí(když už chcete tak maximálně bio hnojivem po 14 dnech v zemi)
ale za to jakmile to začné kvést tomu dávám pravidelně zálivku s přídavkem boosteru na květ.
Stíhám 2x sadit za sezonu.
Pokud do květináče je pro mě minimum 6litrů květník , zálivku opatrně hlavně nepřelívat.
Pokud jde o délku pěstování tak z jara počítáme plus 1-2 týdny navíc,ale je to podle genetiky některé dojedou tak jak je psáno.

Old Post 20-02-2012 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od microft
sory za OT, ale už si zase ulítnul s těmi zkušenostmi, žádné s AF ve skleníku nemáš, nezapomeň...

Ty si prostě píšeš, co si myslíš, že je podle tebe správně, ale pouze jako teoretický koncept bez ověření v praxi (to že ti shnila skoro půlka největší kytky VENKU ve vedrech v létě při tvém (jediném?) pěstu AF považuji za opravdu skvělou praxi a teoretickou základnu pro to dávat rady, kdy a jak pěstovat AF ve skleníku..).

Počítáš vůbec s vlhkostí a s náchylností AF při svých "rebelských" radách? Ve skleníku umí být pořádně vlhko i v létě pro tvoje info, rozhodně vlhčeji než VENKU, kde ti to hnilo i v létě.... Pěkně vaříš z vody, prosím nepiš už, že to je z tvých zkušeností, mě to fakt vytáčí takový machry a nepravdy.. Ostatní by si měli projít thready s AF radši, tam to je jasný, kdy a jak AF pěstovat... Pak smažu, konstruktivní kritika by se ti tady asi nelíbila..


Jestly se nepletu, tak jednou mu zhnilo, když to měl v tašce ( tuším 1 pěst ) a druhý při špatném větrání a to už jak sušil ..
Co sem koukal, tak af měl pěkné a zdravé, takže se o ně staral dobře .. a jak sem se koukal zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57659 tak i rustem i stavbou jesou na AF hezké .. Osobně bych do skleníku je nedaval, at se pěkně smaží na sluníčku, at nemáš zbytečné problémy s vlhkostí (hlavně ráno a jak se zapaří) , AF sem ve skelníku neměl, tak asi bych řekl že budou řidší než normálně venku

Old Post 01-03-2012 v 09:17 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od microft
sory za OT, ale už si zase ulítnul s těmi zkušenostmi, žádné s AF ve skleníku nemáš, nezapomeň...

Ty si prostě píšeš, co si myslíš, že je podle tebe správně, ale pouze jako teoretický koncept bez ověření v praxi (to že ti shnila skoro půlka největší kytky VENKU ve vedrech v létě při tvém (jediném?) pěstu AF považuji za opravdu skvělou praxi a teoretickou základnu pro to dávat rady, kdy a jak pěstovat AF ve skleníku..).

Počítáš vůbec s vlhkostí a s náchylností AF při svých "rebelských" radách? Ve skleníku umí být pořádně vlhko i v létě pro tvoje info, rozhodně vlhčeji než VENKU, kde ti to hnilo i v létě.... Pěkně vaříš z vody, prosím nepiš už, že to je z tvých zkušeností, mě to fakt vytáčí takový machry a nepravdy.. Ostatní by si měli projít thready s AF radši, tam to je jasný, kdy a jak AF pěstovat... Pak smažu, konstruktivní kritika by se ti tady asi nelíbila..


Poslouchej na tvůj názor nejsem vůbec zvědavý a nehodlám se tu hádat!
Tvůj názor na skleník je jedna věc a mé zkušenosti druhá ,jo ono tě sere že má někdo výsledky a skleník už jsem zkoušel ale takovým naivním lidem přeci nebudu vysvětlovat že jejich návod je p.čovina!
Ostatní se podívají na fotky a na to jak to roste a už vůbec je nezajímají tvoje kecy.
Stejní chytrolíni mě taky říkaly že to od března hovno poroste a měl jsem výnos jak v létě takže jsi jen další z řady hrdinů a ANO pro takové jako ty jsem machr a vejtaha a to je v pořádku,pěstuju si automaty podle sebe a mám výsledky což tebe evidentně sere. PEACE

ps: příště se přestaň navážet do lidí kteří si to tu dokládají fotkama a netahají si to z nosu hrdino.

Old Post 01-03-2012 v 11:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Pokud to nebereš osobně tak se přestaň do mě navážet.

ps: Já nic osobně neberu jen pouze reaguji na tebe.

jinak AF jedu 3 roky - balkon,skleník,zahrádka poctivě od jara 2x sezonu vadí ti to?,
asi ano jinak bys tu nevyšiloval.

Old Post 01-03-2012 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

To sis spletl sekci tady jde o AF ve skleníku ne o klasiku.

Old Post 01-03-2012 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3265760 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív