Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Autoflowering vs. Normal
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 17

Zdar vsem.
Jeste jeden aspekt by se dal u AF zminit. Lze na ne svitit treba 20/4 po celou dobu pestu (+lumeny / -prachy za el.). Zatim jsem ale nezkousel, tak nemuzu rict, jak moc to pomuze paldam. Michaelko pohledej, jestli uz to tu nekdo s touhle periodou mastil.
Peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 13-11-2011 v 19:04 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

ja nemyslel ze to in nejde ale spocitej si kolik hodin na to nasvitis a kolik mas na kytce tim padem vetsi investice do semen a ani neudelas klony takze pak zase hned prachy za novy semena u normalu zasadis min semen vyrostou vynosnejsi kytky a este znich nadelas klony na priste nebo je prodas a vrati se ti prachy + usetris na hodinach svetla kdy automat byl za 60 dni a na normal si 20 dni rostl a 60 kvetl tak to furt vyjde levnejc ale kdyz se to nikomu liby tak atsi dela co chce ale myslim ze to puvodne melo bejt spis na out tam kde to nestiha normalne dozrat

Old Post 13-11-2011 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Hele jet In na tom nikdy nevyděláš protože to neděláš pro prachy ale pro hulení jedině pokud dýluješ se něco vrátí.Automatku jedou lidi i in a klidně svítí i 18/6 a stačí to bohatě.A rozhodně to není jen o klonování.

Old Post 13-11-2011 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

nemluvim o zadnem vydelhu jen se snazim rict ze to vyjde dras nez normalne

Old Post 17-11-2011 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariňák
Nový Člen

Karma uživatele Mariňák - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 21

pokud nespěcháš tak normal ne ?

Old Post 17-11-2011 v 23:44 PM
Mariňák je offline   Profil uživatele Mariňák   Find more posts by Mariňák   Foto galerie člena Mariňák   Click here to Send Mariňák a Private Message   Add Mariňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mariňák
pokud nespěcháš tak normal ne ?


V čem je to rychlejší?

Automat ze semínka dejme tomu 70 - 90 dní. Normal z řízku 7 - 21 dní rúst cca 60 dnú květ..

V čem je to rychlejší?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 18-11-2011 v 10:03 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariňák
Nový Člen

Karma uživatele Mariňák - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 23

Já sem myslel že sou automaty rychlejší tak pardon

Old Post 23-11-2011 v 13:31 PM
Mariňák je offline   Profil uživatele Mariňák   Find more posts by Mariňák   Foto galerie člena Mariňák   Click here to Send Mariňák a Private Message   Add Mariňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od marek1308
automat ze semienka 60-70 dni, a este zavisi hlavne od pocasia

Od počasí? V boxu doma? nehul tolik

Old Post 25-11-2011 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od vousac

Začátky automatů jsou ty tam teď už je to pro mnohé kvalitní osivo a bez problémů out/in záleží jak kdo umí.


No nevím, prolejzám to tady na groweru a ne netu dost pravidelně a neviděl jsem jedinej povedenej indoor s automatama...
Imho autoflower jedině na out vlétě, když nechceš čekat do podzimu, nebo seš línej/nechceš jim udělat tmu jinak...
Nahoď odkazy, viděl-li si dobré AF v boxu...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-12-2011 v 12:01 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 26

o tom se ještě diskutuje? dyť je to jen ubohá listnatá ruska..
automaty jsou akorát tak k smíchu a né na pěstování..

Old Post 08-12-2011 v 12:12 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


No nevím, prolejzám to tady na groweru a ne netu dost pravidelně a neviděl jsem jedinej povedenej indoor s automatama...
Imho autoflower jedině na out vlétě, když nechceš čekat do podzimu, nebo seš línej/nechceš jim udělat tmu jinak...
Nahoď odkazy, viděl-li si dobré AF v boxu...

Až je sem někdo dá tak ti je nahodím ,s automatkou jen v létě to je trochu málo já jel jaro,léto, podzim a výnos prakticky stejný, navíc ten automat v malém boxu doma nebude tak rozdílný jako klasika kterou přepínáš dřív ,pokud to nevíš automatka doma umí narůst do velikosti menšího outu.
A automatka se jede venku pro to že je rychlá jak když si to přepneš doma v boxu a jediný rozdíl je ten že přes zimu to jinak než doma nejde.

Old Post 08-12-2011 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od vousac

Až je sem někdo dá tak ti je nahodím ,s automatkou jen v létě to je trochu málo já jel jaro,léto, podzim a výnos prakticky stejný, navíc ten automat v malém boxu doma nebude tak rozdílný jako klasika kterou přepínáš dřív ,pokud to nevíš automatka doma umí narůst do velikosti menšího outu.
A automatka se jede venku pro to že je rychlá jak když si to přepneš doma v boxu a jediný rozdíl je ten že přes zimu to jinak než doma nejde.


Hehe, tak možná to tu není, protože se tím nikdo, kdo to zkoušel v boxu a může porovnat s klasikou, nechce chlubit, že
Jaro ještě chápu, podzim už nikoli, abych pravdu řekl, ještě jsem neviděl automat s pořádnýma palicema...

Automat v malém boxu nebude tak rozdílný oproti klasice kterou přepneš dřív možná tak do druhýho týdne květu, pak už se pomyslné nůžky výnosu budou až do sklizně pomalu ale jistě rozvírat...až skončej v pravém úhlu

Automat se jede venku imho aby si měl co do papírku, než ti dozraje ....
ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 08-12-2011 v 17:24 PM

Old Post 08-12-2011 v 14:02 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Ty si mi vážně srandista , je jasné že automat ve velkém boxu bude mít poloviční výtěžnost je to totiž urychlená genetika a venku na rostlince není problém 120g což u boxu a klasiky to problém mnohdy je ,a rozhodně to není do papírku ale v pohodě na jistou dobu ale jasně pokud dýluješ je to pro tebe nezajímavé.
Jinak jasně pokud nepěstíš automaty těžko se v tom budeš orientovat mno zde si najdi můj Deimos
http://grower.cz/forum/showthread.p...5793#post995793
ať víš jak vypadá pořádný automat.

Old Post 08-12-2011 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od vousac
Ty si mi vážně srandista , je jasné že automat ve velkém boxu bude mít poloviční výtěžnost je to totiž urychlená genetika a venku na rostlince není problém 120g což u boxu a klasiky to problém mnohdy je ,a rozhodně to není do papírku ale v pohodě na jistou dobu ale jasně pokud dýluješ je to pro tebe nezajímavé.
Jinak jasně pokud nepěstíš automaty těžko se v tom budeš orientovat mno zde si najdi můj Deimos
http://grower.cz/forum/showthread.p...5793#post995793
ať víš jak vypadá pořádný automat.


Mno srandista jsem každopádně...ale přijde mi, že v boxu jsi zatím moc neodpěstil, podle toho jak co píšeš, jasně že jsem myslel stejně zaplněný prostor ve chvíli "přepnutí" (ať už automatickou nebo vynucenou) i v tom případě tam budou velké rozdíly...
Dýluju, nedýluju, to jsou keci, každý dýluje minimálně sobě, pro mě AF zajímavé každopádně je...ale zatím je nepěstím, protože mě zatím nepřesvěčili, samozřejme člověk využívá (ať už v jakékoliv činnosti) zkušenosti jiných, tak proto. Plánuju ja ale na jaro na balkón je zkusit, tak uvidím sám, to ale budu potřebovat 20ti litrovej kýbl na jednu, když to má dávat 120g

koukám na tvojí kytku, mno nevypadá zle, to ne, ale 120g na jendé? Kolik jsi měl na ní ty?

Nic ve zlém...peace

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-12-2011 v 14:49 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sata
Nový Člen

Karma uživatele sata - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 31

Automaty jedine ven,Indor jedine normal.
Naco automaty ve skrini kdyz si normaly prepnes presne kdy chces ty a ne kdy chce kytka.konec diszkuze

Old Post 08-12-2011 v 15:16 PM
sata je offline   Profil uživatele sata   Find more posts by sata   Foto galerie člena sata   Click here to Send sata a Private Message   Add sata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Zrovna ta focená měla 102cm a 120g sušeného matroše (pravda něco mi shnilo ale i tak slušné na automatku a to prej není nejvýnosnější odrůda ,ty jsou křížené s Mazarem ty co nejvíc dávají)

Old Post 08-12-2011 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-09-2016 - Autoflowering x Normal seeds - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3292050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív