Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zacatecnik vola POMOOC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Dotaz Zacatecnik vola POMOOC Příspěvek č. 1



Ahoj Lidicci.
Zacal sem pestovat ve spizi cinzovniho bytu velikosti 1x1x2.5 m a asi po mesici se mi behem 2 dni kytii uplne sprasili
Na jedne z nich to vypada tak ze pekny zdravy list pres noc zacne od okraje zloutnout(pasek tak 3 mm) a za zlutym paskem uz uplne uschly hnedy mrtvy nic. No a na Druhe (viz obrazky) zacnou konce mirne svetlat a schnout.Po dotyku ty cerne uschle fleky odpadnou.Listy take maji takovou divnou barvu a na dotyk sou jako by bez stavy.Pestuju v hline + perlit, 400w vybojka a dost kruty vetrani. PLIIIS KDO VI AT PORADI . Uz sem skoro 50% listu pohrbil a jestli to pujde takhle dal tak umrou uplne a ja s nima

Kuca

Old Post 13-02-2003 v 07:33 AM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g_man
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 2

Ahoj, to same mi to delala take, pestuju bubler. Zvys vhlkost, srovnej pH pudy a rekl bych, ze jsi to prehnojil. Hnojiva musis postupne zvysovat fakt od minima... jinak se neboj, kytka se chytne..

Budha 150W H-SCROG
Mobilni pestirna 70W V-SCROG 150W-Bublak-Bubblegum
Tlumic hluku+pachu
Mobilni pestirna 150W V-SCROGNavod na stavbu Mobilniho boxu 100W

Old Post 13-02-2003 v 08:03 AM
g_man je offline   Profil uživatele g_man   Find more posts by g_man   Foto galerie člena g_man   Click here to Send g_man a Private Message   Add g_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 3

Taktiez si myslim, ze by to mohlo byt tym hnojenim. Davky zvisuj naozaj postupne.

Old Post 16-02-2003 v 14:25 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 4

no, ja mam uplně malinké kytičky - a zatím jsem nedával žádné hnojivo - ale dělá mi to úplně to samé - a u té nejlepší a té kyti co rostla nejrychleji - se mi stahly listy a vypadá, že je death. nevím co s tím - přesadil jsem to do new hlíny a zkouším jeslti se chytne. neví někdo čím by to mohlo být?

Old Post 16-02-2003 v 14:35 PM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange bud
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Hosi, mate moc blizko vybojku! Listy se potom krouti a uvadaj.

Old Post 16-02-2003 v 15:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 6

ja to ještě nemám pod výbojkou - jsou to malé kyti. Ale je to možné, že to je PH- protože když mi rostly jak o život - tak PH bylo OK a tekda jak mi ta jedna šla papa - tak jsem změřil PH a byl masakr!!

wes

Old Post 17-02-2003 v 11:01 AM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 7

takže to g_man: na vlhkost bych se vys.... , píše, že pěstuje měsíc, tzn., že už není potřeba tak vysoká vzdušná vlhkost.
to Kuca 1.napiš, v čem pěstuješ a pak se uvidí.
Jako preventivní kroky, ktreýma nic nezkazíš je vynechat hnojení , womrknout jak je to s lampou jak píše Orange Bud - změř teploměrem teplotu u vrchního listu-musí být do 31°C a to je už skoro moc, pokud je to hydro tak změřit EC a Ph , v hlíně zkusit Ph - v destilce rozpusť vzorek a lakmusovejma papírkama z měř Ph roztoku , v akvaristice sotjí Ph test asi 150Kč. Patrně bude púda dost kyselá, pak kytka nepřijímá živiny-opak přehnojení, to bys použil do hlíny polívkovou lžíci mletýho dolomitu na povrch qětináče a postupně zalejváním splachovat ke kořenům,když bude půda zásaditá,tak kyselinu dusičnou , w qětu fosforovou, nebo truchu rašeliny na povrch, u hydra použít Ph+ nebo - který maj v Akvaristice nebo Gshopech. Někdo používá calcium tablety a celaskon , ale newím. Jo a rozhodně stříknou kyti proti parazitům (omite chemka nebo biooil nechemka ale tolik nefachá) a proti plísním , tuším Polyversum-je to nechemka a fachá.

Napiš víc info a uvidí se

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 17-02-2003 v 12:33 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 8

a ještě jedna věc- mohlo by to být spálený wětrem, wětrák by do kytky neměl prát naplno celou dobu, měl by se wotáčet, nebo jet jen mírně, aby se kyti jen pohupovaly.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 17-02-2003 v 12:44 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 9

připojuju se k vevejkovi, mohlo by to být spálený mrazem a takhle vypadaj i kytky přelitý- hnijou kořínky a kytky nepřijímá živiny ,obdobně jako u překyselení

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 18-02-2003 v 09:51 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 10

No dlouho sem tu nebyl a...
Dekuji mooc vsem za rady. Mrazem to nejni pac pres noc svitim.Ta blizkost vybojky je mozna, trochu ju zvednu.teplota je kolem 28 ale merim to digisenzorem zavesenym ve vzduchu.takze nalistech mozna bude vic. No a Ph dnes skusim .
Jinac to od prispevku no1 nehnojim, jen zalevam a je to takovy ani tak ani onak. tak uvidime s tim PH.
Tos caute a AT TO ROSTE A QETE!!!

Kuca

Old Post 20-02-2003 v 12:02 PM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 11


Karma pro psilose za rady a taky kredo se kterym se plne ztotoznuju

Kuca

Old Post 20-02-2003 v 12:07 PM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 12

no měřit to wokolo je na ... , já mám kolem teplotu 24°C a na kytce 29-30°C.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-02-2003 v 12:08 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 13

Aha tak to bude mozna kamen urazu. No hned wecer zjednam naprawu.

Kuca

Old Post 20-02-2003 v 12:14 PM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuca
Nový Člen

Karma uživatele Kuca - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 14

Jo a pestuju v normalnim zahradnickym substratu z baumaxu smichany
s perlitem. Zalivam to vodou z vodovodu ktera je tak mesic odstata.

Kuca

Old Post 20-02-2003 v 12:18 PM
Kuca je offline   Profil uživatele Kuca   Find more posts by Kuca   Foto galerie člena Kuca   Click here to Send Kuca a Private Message   Add Kuca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 15

jestli je to substrat B, tak je tam poměrně dost rašeliny, drochu mletýho dolomitu by neškodilo. Ale až zjistíš PH

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-02-2003 v 12:23 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 16

psilos: Jak ze to meris tu teplotu? To jako, ze se ti ten teplomer dotyka kytky?
Nevim, ja mam tu digi sondu taky jen tak povesenou na urovni vrcholku kytek, primo pod lampou. V lete to ukazovalo teplotu 28-31 a kytky to snesly v pohode.

chobot

Old Post 20-02-2003 v 15:35 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2554890 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív