Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w CRITIcAL MAsS Bubler porvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 17

Jede to nádherně až sem hodím foto v neděli budete koukat jak to vypadá.... Díky Hlavo, něak si s tím pohraju, ale ten řev :-( co myslíš ten ATMAN HP-8000 bude tižší? a hlavně potřebuju něco výkonějšího než ty co mám, elite 802.... Dnes ráno když jsem šel spát postžíkáno phyt-aminem, probudím se a očividno se jim to líbilo :-))

Old Post 09-09-2011 v 18:50 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 18

Zdarec pánové a dámy :-)) dnes je 10 den a musím to už zaštipnou jedou šíleně ..... co nejdříve nahodím foto....

Old Post 10-09-2011 v 21:13 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 19

11. den, den po zaštípnutí voda dolita, nalito trošku peroxidu voda krásně čistá, upravena na 5,8-6,2 krásně se rozjíždíjou... zítra nafotím snad to stihnu... do 5-6ti dnů 100% musím přepnout... Zatím zdarec a at Vám to roste... :-))

Old Post 11-09-2011 v 22:39 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 20

12. den chtěl jsem to vyfotit, ale nestíhal jsem do práce, takže snad zítra... furt nevím kdy to přepnout... Nechci aby jsem z toho měl 1,5m kytky... zatím mají kolem 30-40 cm... Snad to půjde podle plánu...

Old Post 12-09-2011 v 17:06 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 21

Ja bych to teda hned prepl, ted pri 40cm v bubbleru ti to muze klidne vyletet na 80 cisel, coz je tak akorat.. A mel ses zeptat matkare jak moc to vyleti po prepnuti.

Old Post 12-09-2011 v 17:36 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 22

Matkář je Hlava tak snad mi sem pisne jak s tím... Nechám to asi ještě tak 3-5 dní na růstu zaštípl jsem to tak se to ted košatí... musí to trošku prorůst pak hned přepínám... Už se těším až to bude kvést... Jsem už netrpělivej... :-)))

Old Post 12-09-2011 v 17:47 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 23






13tý den na růstu, docela se to rozjelo a ted je důležité kdy přepnout, nikdy jsem nejel bubler, pouze hlínu. Takže nevím... :-((( v každým případě si myslím že jim 2-3 dny neublíží co myslíte??

Rady, připomínky... děkuji

Old Post 13-09-2011 v 07:17 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 24

Cau, jen bych se chtel zeptat, pouzivas elite 802 (2x150l/hod)..jeden elite a oba vyvody do jedne 50l nadrze? Mozna ti ty kytky nechcou rust rychleji, protoze maji malo vzduchu. Ideal uvadeny je 15l vzduchu na litr vody za hodinu.

At to fici

FLY on the Sky

Old Post 14-09-2011 v 12:12 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 25

nevypadaj nijak extra zle spis naopak kazdopadne vzduchování nebude tim zasadnim problemem... spis EC bude mit nizky. blejskni to jendou za tmy bez sodiku at je videt dobre barva...

Old Post 14-09-2011 v 12:16 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 26

No ja jsem urcite nerekl, ze by vypadaly zle, jen v bubbleru po 13 dnech to byva i vetsi ;-) ..a spis me to zajima, jestli dava tolik vzduchu, co jsem psal a jede to celkem v pohode..pac ani tech korenu nema presprilis a tam mnozstvi hnoje moc nerozhoduje..

FLY on the Sky

Old Post 14-09-2011 v 12:41 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 27

Zdarec na každej mám jeden elite 802... takže mi tu bublají 4 kusy... barvu mají nádhernou zelenou jak má být, žádný žlutý nebo světlý nesmysly, ec je 1,3 a ph 5,9-6,1.... Už to jede dobře furt jsem nevěděl co se děje ale nakonec se to hýbe mají v průměru 35-45cm poslední 2-3 dny se začaly brutálně větvit... takže snad je zažehnáno :-))) v každé nádrži je +- 38 litrů... start jsem posral asi tím že jsem tam nechtěně nasolil 1,4 ec.... to bude asi ten problém...

Kdy mám přepnout?? Nechat ještě tak 2 dny nebo ne?? Fakt jako v bubleru nevim noo...vždy jsem jel hlínu... začaly jet šíleně a jestli takhle pojedou i po přepnutí tak budou mít 100% 100cm...


Díky že mi konečně někdo napsal. ThX

Old Post 14-09-2011 v 17:52 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 28

Foto určitě nahodím... i při tmě... ale až dojdu z worku :-/

Chyba byla ze startu tím ecčkem a hlavně se mi za den zvedlo ph z 6 na nesmyl 7,5 takže to budou asi ty problémy... Další bude asi vlhkost, nestíhám tak to jede jen tak jak to dávám... :-(( vlhkost tam bude tak max 40% a to je kurva málo.... kdyb tam bylo od začátku 80 tak to bude samo s sebou vypadat líp...

Ted už pečlivě hlídám ph i ec a hned to vypadá lépe.... tak nevím no... v každým případě na květ tam půjde ten atman na 4200L/h to je 1000 na každej .... snad se to zlepší a pojede to jak má....

V každám případě jsou nádherný ty fotky co fotím jsou šílenost.... Pokusím se o něaké profi foto ale co člověk udělá s telefonem... :-(((

Rady, připomínky atd. ... jedem do mě to solte... :-))

Old Post 14-09-2011 v 18:04 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 29

Dnes 16tej den, od zítřka přepnu už se krásně rozvětvily tak uvidíme jak si povedou na květu zítra nahodím foto.... Důležitý je i to že začala mizet voda a to znamená že jim chutná :-))) stejně jak je přepnu tak dostanou čistou vodičku s pěkně 1,3 ec a ph 6 se vším všudy co doma mám :-)) a že toho je... Tak snad si budou libovat... Nahodím foto i bez toho sodíku, aby bylo vidět že jsou opravdu krásný!!!

Zatím zdar a at' Vám to roste přátelé....

Old Post 16-09-2011 v 04:13 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 30

Zdravicko, tak to jsem rad, ze se to rozjelo plnou parou ;-) ..osobne me to zajimalo kvuli tomu, ze se to mnozstvi uvadi jako idealni, tak jsem chtel porovnat, taky se chystam na bublaky..vlhkost mozna problem je, ale da se to jet i s nizkou, lepsi, nez vysoka a plisen..s telefonem moc carovat nejde, tak to zkousej fotit za tmy, pri svetle to nedava no..
No jinak dobre, ze uz prepinas, asi to budes mit dost vysoky, mozna i vic, nez ten metr :-) S EC to neprehanej, min v tomto pripade znamena vic, to uz sis zkusil ostatne na zacatku. Poznas, ze kdyz zacnou zloutnout, tak trochu pritlacis..

Cago

FLY on the Sky

Old Post 16-09-2011 v 10:08 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 31






Po 16ti dnech přepnuto dnes byl první den 13/11 od zítřka 12/12 tak uvidíme jak to bude vypadat... sorry za kvalitu fotek.... ale alespon něco... vše je jak má bejt mají mezy 35-50 cm.... tak doufám že udělají max 1m .....

Old Post 17-09-2011 v 18:58 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 32






Tak dnes 2 den 12/12 vyměněná voda upravená na ph 6,2 a ec 1,3-1,4... postříkáno phyt aminem... Nevypadá to vůbec špatně co myslíte :-)

Old Post 18-09-2011 v 12:41 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí
16-04-2017 - 600w Critical Mass hlína, scrog ? - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8901160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív