Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w CRITIcAL MAsS Bubler porvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 129

Zdarec všem kdo jste sledovaly tento díl. Dnešní den je konec celého seriálu.
Takže jel mi na začátku 22x critical mass....3 kytky mi záhadným způsubem umřely ale nevím proč, 2 nestihly vyrust zakže taky nula... ve dvou kostkách jsem měl taktéž takové trpaslíky bo tam byly po dvou ale to je jedno.

Po celkovým zvážení totálně suchého materiálu tam je 304,58g. Není to něak moc, ale na to kolik kytek bylo bídných je to sqělé číslo.... když to vydělím na 15 kytek tak mi to dá pouhopouhých 20g/kytka...

Jel jsem bubler poprvé takže jsem čekal že to bude ještě horší....:-))))
Příští kolo to bude snad už lepší vím co jsem dojebal a posral ale to nevadí...

CHUT: Po prvním nasátí jsme si říkaly hulíme vůbec něco??? Poté přišla ta krásná chut, která se dá přirovnat ke klasickýmu skunku!!

UČINEK: OKAMŽITÁ STŘELA DO HLAVY A NEVĚDĚL JSEM CO SE DĚJE, NOHY SE NÁM MOTALY VŠEM, BYLY JSME JAK KDYBY JSME KAŽDEJ VYCHLASTALY LITR SLIVOVICE!!!! FAAAKT TO BYL CRITICKEJ MASSAKR !!!!! bYLY JSME MINimalNĚ 4-5 HODIM V HAJZLU!!!!

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH VZORŮ CO JSEM KDY HULIL!!!!!!! MŮŽU DOPORUČIT KDO SE CHCE TOTÁLNĚ VODDĚLAT!!!!!!


CelKOVÉ hoDnOceNÍ 9/10!!!!!!

tIPOVAČKU TÍMTO PÁDEM TED UKONČUji A ZÍtrA TO VŠE DODĚLÁM!!!!!

jINAK DĚKUJI VŠEM ZA K+++ čekal jsem jich mnohem mín, nebo víc ?? :-)))

Old Post 21-11-2011 v 14:26 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 130

Zdarec, trošku s odmlkou ale přeci vyhodnocení :-))

1. CLAUNE letí K+ s tipem 300g
2. Lostypos taktéž K+ 309,5g
3. Benjichaouat stejně K+ 310g
4. Bandita K+ 312g
5. Hy3nA K+ 295g

Velká gratulace všem zůčastněným :-)))


Děkuji za veškeré rady a pomoc, K+!!! Příští kolo už se blíží, ale nevím jestli ho zde mám publikovat.. ale uvidím...

Old Post 09-12-2011 v 11:01 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 131





Zdarec všeeem, už mám posledních pár gramofooonů, koupil jsem konečně foták, tak něké to foto sušiny :-))))

Nevypadá to špatně, ne???

Old Post 22-12-2011 v 22:13 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí
16-04-2017 - 600w Critical Mass hlína, scrog ? - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0667910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív