Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 289

tak protože 8,5k není žádná prča

Old Post 26-03-2019 v 13:51 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 290

Jojo, takhle se dá koupit i PAX 3 za 1.800,-
https://www.ebay.com/itm/Pax-3-Port...mCondition=1000

Old Post 26-03-2019 v 14:00 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 291

Jen aby nedošlo k mýlce: Tím jsem chtěl říct, že to neschvaluju. Myslím, že když tím proháníš horký vzduch a vdechuješ to, měl bys mít co největší jistotu, že je to ze zdravotně nezávadných materiálů. Což v případě "fejků" z Číny nemáš ani náznakem, ba naopak. Hawk

Old Post 26-03-2019 v 17:16 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 292

citace:
Původní příspěvek od hightweek
Jen aby nedošlo k mýlce: Tím jsem chtěl říct, že to neschvaluju. Myslím, že když tím proháníš horký vzduch a vdechuješ to, měl bys mít co největší jistotu, že je to ze zdravotně nezávadných materiálů. Což v případě "fejků" z Číny nemáš ani náznakem, ba naopak. Hawk


Rozumím, no ten můj zatím funguje v pohodě a žádnou chuť plastu jsem nezaznamenal. Ještě ho teda prohlídnu, jestli to je, nebo není fake.

Old Post 27-03-2019 v 11:01 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

vap Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od thaavi


Používám asi půl roku, téměř každodenně. I kamarád. Od minulého týdne už i sestřenice. Funguje perfektně. Ty detaily, v kterých se může fake lišit, jsou tak nenápadné, že je nedokážu ani identifikovat.

se podivej kolik ma vazit original a zvaz ten svuj. jednoduchy.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 28-03-2019 v 11:26 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 294

zdravim, po ctyrech pracovnich dnech od objednani mi prisel Pax3 full packet z namastevapes.de ze skladu z anglie. z vybavy chybi pouze pytlik na vapik , coz je jedine prislusenstvi, ktere me nechybi. vapik jsem spojil bluetoothem s telefonem, tedy se zrejme jedna skutecne o original Pax 3. Za ceskou cenu 6500 bych ho nekoupil , to bych radsi zvolil Craftyho. Pax 3 za 2900,- je ok. vypar je chladny bez pachuti. jsem spokojeny.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 29-03-2019 v 07:39 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 295

To je dobře.

Podle recenzí není šance u nich něco reklamovat, ale cena to asi vyváží.

Old Post 29-03-2019 v 08:22 AM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 296

recenze je treba brat s rezervou. v pripade spokojenosti vetsina lidi recenzi nepise ( berou to jako samozrejmost), pokud neni nekdo spokojen a citi se byt poskozen , ma potrebu se vybrecet a napise recenzi vzdy. budu muset nastudovat jak funguje 10-leta zaruka dana primo vyrobcem.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 29-03-2019 v 10:03 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nerpa
Nový Člen

Karma uživatele Nerpa - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 297

Já si nedávno pořídil toto: https://utillian.com/utillian-721/ je to vapík z Kanady. Mám na stole i Arizer extreme Q a vyzkoušel jsem si i dost přenosných vapů, jak na plyn tak i na baterie. Tohle je jasně a jednoznačně nejlepší co jsem měl. Srovnatelný se stolním, ale ten vlastně ztratil smysl a už se na něj práší.
Dlouze jsem hledal a našel pěknou stránku, kde jsou žebříčky i recenze. Bohužel se jich tady spousta ani neprodává. https://vapesterdam.com/category/va...ble-vaporizers/
Já ho koupil v Německu, kde je jediné zastoupení. S poštovným, náhradní sadou gumiček a sítek, náhradní hlavou a náústky vyšel na 4700,-. Bez těch věcí navíc pod čtyři. Jako dárek jsem dostal ještě grinder Zeus bolt, který je opravdu vychytaný.
Za mě jednoznačné doporučení, když si nechcete ničit plíce.

Old Post 02-07-2019 v 16:34 PM
Nerpa je offline   Profil uživatele Nerpa   Find more posts by Nerpa   Foto galerie člena Nerpa   Click here to Send Nerpa a Private Message   Add Nerpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 298

Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.

Old Post 30-08-2019 v 09:50 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hambas
Stálý Člen

Karma uživatele Hambas - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 299

Můžu se zeptat odkud si ten Utillian 721 objednal? Nemůžu nikde nic najít..jen kanadský eshopy..☹️

Old Post 03-09-2019 v 10:18 AM
Hambas je offline   Profil uživatele Hambas   Find more posts by Hambas   Foto galerie člena Hambas   Click here to Send Hambas a Private Message   Add Hambas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kakamil777
Nový Člen

Karma uživatele kakamil777 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 300

Našel jsem prodejce v Německu na ebay:
https://www.ebay.com/itm/Utillian-7...VUAAOSwTPddXogg

Old Post 19-09-2019 v 06:43 AM
kakamil777 je offline   Profil uživatele kakamil777   Find more posts by kakamil777   Foto galerie člena kakamil777   Click here to Send kakamil777 a Private Message   Add kakamil777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 301

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.


mam Crafty uz dlouho, je fantastickej a doporucuju - nicmene trochu lituju ze jsem rovnou nekoupil Mighty, mel jsem obavy ze to je velky a tak.. dneska bych koupil Mighty rovnou bez debat a na jinou znacku nez Storz and brickel ani nekouam

Old Post 21-04-2020 v 23:13 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 302

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Čau lidi, dlouho jsem se nezúčastnil diskuse, dnes přicházím s dotazem, kdo z vas má, používá a nebo zna vaporizer mighty od storz and brickel, mam doma volcano digy a muj přenosný flowermate me prestal uspokojovat. Budu rad za kazdou zkušenost a nazor.


tiez mam Volcano a po rokoch som kupil Crafty .. para z obidvoch je skoro na nerozoznanie .. rozdiel je iba v teplote pretoze je to maly stroj a ten nedokaze tak ucinne chladit .. riesil som to navrtanim 3 malickych dier do chladica aby to tahalo "falosny vzduch" a je to o dost lepsie.. Mighty bude to iste len ma dve baterky .. mozem len doporucit .. inak Crafty sa mi 3 krat dosral .. reklamacia riesena vzdy vymenou za nove balenie .. na reklamaciu som vzdy poslal iba "holu" jednotku bez vsetkeho prislusenstva .. cize mam teraz zopar nabijaciek , chladicov , gumiciek .. .. vapefully.com

... do vapiku davam maximalne presuseny matros .. pretoze ak je co i len trosicku vlhky , tak prve potiahnutia sa ta voda odparuje a neprijemne podrazdi hrdlo! ..

ps: ak si kupis Crafty alebo Mighty , tak Volcano budes moct odlozit do krabice

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 22-04-2020 v 06:30 AM

Old Post 22-04-2020 v 06:05 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 303

Pánové zajímalo by mě u přenosných vaporizerů jestli jste zkoušeli ho zapnout naprázdno? Mám tady od kámoše jeden vaporizer ALD Amaze V2 a vcelku mě u toho zarazilo to, že když ho zkusím zapnout na prázdno, tak se z tý keramický komůrky lehce čoudí... No to by nemělo ne? Pokavaď by to bylo z kvalitního materiálu, tak by se z toho nemělo čoudit, ne? Jde mi o to, že bych nerad inhaloval nějakej sajrajt ve formě tavícího plastu (i když z pohledové strany se nic netaví) apod...
Nebo je to normální a děje se vám tohle i u drahých přenosných vaporizérů? Popřípadě jaký přenosný vaporizér doporučíte? Na ceně vůbec nezáleží, zdraví je přednější Jediné priority u přenosných vapiku mám, abych tam mohl měnit baterii a nastavovat teplotu + samozřejmě vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou zdraví neškodné...

Old Post 08-06-2020 v 15:02 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BussyTom
Nový Člen

Karma uživatele BussyTom - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 304

Zkoušel jste někdo tohle vapo? https://www.zelenazeme.cz/obchod/va...inky?aff_id=607 .. Když to paličku nespaluje, ale jen nahřívá, vyfouknete kouř? Může někdo doporučit?

TOP MODEL

Old Post 14-06-2020 v 04:05 AM
BussyTom je offline   Profil uživatele BussyTom   Find more posts by BussyTom   Foto galerie člena BussyTom   Click here to Send BussyTom a Private Message   Add BussyTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2310980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív