Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 49

Tady to borec celkem dobre popisuje https://www.youtube.com/watch?v=HsV7ASaN3jI tyhle veci sou spis elektronickou dymkou nez vaporizerem.

Old Post 15-10-2014 v 11:57 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 50

Nehledej v tom žádná kouzla, Atmos je předražený a eMotion na který se ptáš stojí pár korun. Ale jde o naprosto stejné výrobky. eMotion má ještě oproti Atmosu display, kde vidíš kapacitu baterie a počet zmáčknutí žhavení. Mám ho už pár let a naprostá spokojenost. Teplota se reguluje automaticky, prostě zmáčkneš, počkáš 7sec až se komora nahřeje, poté automaticky sama vypne a pak nasaješ lahodný páry z bylin. Nedávám tam do žhav. komory tu pružinu, příjde mi to zbytečné. Komora u těchto Vapíků je logicky malá, takže jedno naplnění, jeden potah, pak znova naplníš atd..nic neobvyklého, v balení je příslušenství k čištění. Skvělá je diskrétnost a je to kupodivu pěkný výrobek.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 15-10-2014 v 15:34 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurasek.h
Nový Člen

Karma uživatele jurasek.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 51

Zdarec, co si myslíte o tomto: http://aukro.cz/g5-atomizer-bylinko...4745966691.html ?, přemýšlel jsem k tomu dokoupit baterii(váhám jestli 650mAh nebo 1300mAh - poradí někdo?). Jak jsem projížděl vlákno tak mi to příjde podobné jako některé vaporizéry výše zmíněné. Jediné, co jsem nenašel je, na jakou teplotu je vapo schopný se zahřát. Nemáte někdo zkušenosti?

Old Post 03-11-2014 v 13:57 PM
jurasek.h je offline   Profil uživatele jurasek.h   Find more posts by jurasek.h   Foto galerie člena jurasek.h   Click here to Send jurasek.h a Private Message   Add jurasek.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 52

Je to vše na stejném principu, když dokoupíš baterku, je to zajímavá cena.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 03-11-2014 v 14:58 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurasek.h
Nový Člen

Karma uživatele jurasek.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 53

supr, zkusím to objednat a dám vědět jak funguje

Old Post 03-11-2014 v 17:04 PM
jurasek.h je offline   Profil uživatele jurasek.h   Find more posts by jurasek.h   Foto galerie člena jurasek.h   Click here to Send jurasek.h a Private Message   Add jurasek.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 54

vyfotím a dám se fotku toho mého krasavce, aby jsi to mohl porovnat, přeci jenom co oči vidí, tomu věří :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 03-11-2014 v 20:06 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 55

Prectete si co je vaporizer, a co je atomizer... Tady ty pera to nema s vaporizaci nic spolecneho. ja sem poridil na aliexpressu tohle a naprosta spokojenost Flowermate Vapormax V5.0

Old Post 04-11-2014 v 06:37 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 56



Petře nikdo se přeci o Atomizerech nebaví, ty jsou v případě Vaporizace k ničemu. Ten tvůj je funkčně stejný jako většina na trhu, ale drahý a vizuálně vypadá jako vysílačka pro J. Bonda 007, takže budeš na veřejnosti podezřelý :-)..kdežto ten můj vypadá jako běžná e-cigareta v luxusním provedení, ale za pár korun a přitom je to mobilní Vapík.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-11-2014 v 17:52 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 57

Martine, tak ja uz teda nevim jak to napsat, aby to bylo srozumitelne, vsechny tady ty "tuzky" nemaji s vaporizaci nic spolecneho, i v popisu je napsano ze teleso vydavajici teplotu je atomizer (uz i to ze to je schopno topit 300stupnu a vic je hloupost a jenom to dokazuje nesmyslnost pouzivani jako vaporizeru), tak jak to pouzivate vy je to spise elektronicka dymka, kterou zapaluje ta spirala, o vaporizaci tady opravdu nemuze byt rec. Bud chces skutecne vaporizer ze zdravotnich duvodu, kdy nechces do tela dostavat ty splodiny ktere vznikaji horenim a prekrocenim teploty pres 200stupnu, a nebo chces nenapadnou elektronickou cigaretu/dymku, v tom je ten podtatnej rozdil. Ten Flowermate vysel i s postovnym asi na 55dolaru (cili tisicovka a neco) do 10 dnu byl z Roterdamu u me doruceno postackou az do baraku, ze je to plnohodnotny vaporizer se muzete docist v recenzich na netu, ale pochopite az to jednou nabijete a pak zkouknete vyvaporizovanej matros. V tom videu co jsem sem daval o tom Atmosu, tam to borec krasne vysvetluje (trosku znalost ang) jsou tam i fotky pod mikroskopem, rozdil mezi temahle tuzkama a klasickym vaporizerem. Ja se jenom rad ze jsem neobjedna hnedka jako ze super vapac za park korun tyhle tuzky kdyz sem na to narazil, kdyz se podivate na netu na kuracke potreby a prodejce elektronickych cigaret, tak tohle vsechno kolem tech tuzek tam najdete za pulku ceny, pac je to primarne urcino jako prevodnik kapalina/plyn (atomizer). 1+1=2 pokud to nekdo nechape nebo nechce pochopit jeho problem...

Old Post 05-11-2014 v 08:45 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 58

Tak si nerozumíme, ale napravíme to.
Když jsem kupoval před dvěma léty e-Motion vapor, tak šlo o nejlevnější výrobek v této kategorii, protože Atmos Raw stál 4.000kč což je nehorázná cena a e-Motion je absolutně to samé, vlastně ještě lepší, protože má i display... a hlavně výrobci resp. tvůrci Vapíků začínali.
Šlo mi o poměr cena-užitnost-diskrétnost a to e-Motion absolutně splňoval. Můžu ho vzít kamkoliv a každý ví prd jestli se jedná o e-cigaretu či cosi podobného, a taky pěkně vypadá až holky vlhnou.
Dnes jsou na trhu stovky Vapíků a určitě mnohem lepších, takže si stačí vybrat ten vhodný. Píšeš, že Flowermate tě vyšel na litr, ale nikde jsem ho pod 70 doláčů neviděl, tak jestli jsi kupoval za 1.000 dej kontakt ať si ostatní mohou vybrat, protože by to byla dobrá cena/kvalita.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 05-11-2014 v 17:07 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 59

Jo z toho nejvic nemuzu, Atmos za 3-4k, takovej podel :-D Tak to ja zas nemusim hulit na kazdym kroku, takze i s touhle vysilackou nemam problem, jde me hlavne o to ze je to opravdu 100% vaporizace, proto jsem chtel vaporizer ze. no ja jsem koupoval tohle http://www.aliexpress.com/snapshot/6288790040.html ted uz je ten link nejakej porouchanej, je jich tam ale spousta s cenovkou pod 60 dolacu, ja jsem chtel s tim sklenenym naustkem a ten starsi typ bez regualce teploty, myslim ze 190 je tak akorat a za ty penize...

Old Post 06-11-2014 v 07:02 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 60

petr616
zdravim, chtěl jsem se zeptat ty jsi ten vaporizer od flowermate obědnaval s ciziny? neviš jestli už dneska neni dostupny na českem trhu? a popřipadě kolik tě vyšlo poštovne z ciziny?
dik za info

Old Post 09-11-2014 v 18:52 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 61

Objednal sem a kartou zaplatil tech 55dolacu a do cca 10dni me ho postacka donesla az domu,slo to z roterdamu,proslo to bez cla,v cr pochybuju ze ho sezenes a za ty penize urcite ne...proste to zkus z aliexpresu a uvidis.

Old Post 09-11-2014 v 19:51 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurasek.h
Nový Člen

Karma uživatele jurasek.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 62

no, tka mi došel ten vapík z aukra a upřímně z něho moc nadšený nejsem, zatím mám jenom 600mAh baterku, spirálu to žhaví, ale o nějaké vaporizaci nebo něčem takovém se tady bavit nedá. Přijde mi, že to ani nefungje

To: Martin666, všiml jsem si že máš skoro to samé co já, jak jsi s tím spokojený ty? popř. jakou tam máš baterku?

Old Post 10-11-2014 v 10:38 AM
jurasek.h je offline   Profil uživatele jurasek.h   Find more posts by jurasek.h   Foto galerie člena jurasek.h   Click here to Send jurasek.h a Private Message   Add jurasek.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 63

to jurasek : opravdu sem to myslel dobre, vyberem vapace sem se nejakou dobou trapil, ruzne spekuloval a hledal na netu, uz jenom rozdil v cene me nejak nepresvedcoval ze by mohl byt stejny vysledek z vapace za 1500-4000 a z neceho co stoji 300, pak jsem zacal studovat jak to vlastne funguje a nasel par zajimavych odkazu :

- borec vysvetluje proc penove (tuzkove) "vaporizery" nejsou skutecne vaporizerem, v tomto pripade na atomsu, coz je uplne to stejne co kopie za 300... https://www.youtube.com/watch?v=HsV7ASaN3jI (b 3:13 ukazuje detail pod mikroskopem jak vypada material po vaporizaci ve vulkanu atd a jak z atmosu)

- duvod proc to je uplne to stejne je, ze toto je jenon radoby predelana verze klasicke e-cigarety. (pokud nemate to sitko, ktere stejne nic moc neresi, tak je to jenom klasicky atomizer pro e-cigo) http://kourimlevne.cz/index.php?opt...d=74&Itemid=123 "Atomizer v sobě skrývá žhavicí tělísko (případně spirálu)"

Tady je recenze na AGO5 od jineho pana : https://www.youtube.com/watch?v=fnk6gtoEulc ( v 8:00 ukazuje co z toho zbyde po vykoureni, podle me cernej popel, skoda ze to nezabral lip, navic je videt ten hutnej kour co vydechuje a to opravdu na cistej vapac nevypada)

Tady diskuze v anglictine o AGO5 : http://www.reddit.com/r/vaporents/c...go_g5_vape_pen/

A tady recenze stejneho pana na kopii flowermatu, podle videa, principu mackani tlacitek, dioda, konstrukci atd je to 100% to stejne co flowermate : https://www.youtube.com/watch?v=gJnzN-9T2pk

Neberte to tak, ze jsem chtel delat blbce ty co si to koupily, jak puse martin666 tak v dobe kdy to kupoval on, mozna na trhu ani nic lepsiho nebylo a chapu ze se mu davat 3000 a vic za atmos apod nechtelo, ja jsem jenom hledal, zda se da do 1500 sehnat neco co je skutecne vaporizer, hlavne teda prenosny, neco jako vulkana bych nechtel, chci ho mit porad u sebe i kdyz jdu ven, a jak se rika, kdo hleda najde :-)

Old Post 10-11-2014 v 11:32 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 64

jurasek.h..baterie v eMotion je 650mAh což je tak +/- 100 nažhavení
neříkám že je to super vaporizér, ale ve své době to byla jediná dobrá koupě, za dobré peníze, každopádně o úplnou a 100% vaporizaci samoz. z eMotion a podobných tužek nepůjde.
FlowerMate Vapormax V vyrábí Číňani, tak asi jako vše, http://www.szkoncare.com/en/Product...D=324&SortID=36 cena 56 US + pošta
na Ebay je cena nad 2.300 a výše
jestli jde o úplnou a exkluzivní vaporizaci by chtělo samoz. vyzkoušet na vlastní tělo
na trhu je už nový Vapormax , ale cena kolem 4.000

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 10-11-2014 v 17:10 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1149150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív