Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zápach z přelitého květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Obecné Zápach kytek Příspěvek č. 1

Zdar...dnes jsem byl zkontrolovat kytky, které prožili peklo kvůli mé demenci ... už pár metrů od kytek jsem poznal, že není něco v pořádku. Odkládal jsem provrtání květináče tak dlouho, až jsem se ráno probudil a květináč byl na sra*ku plnej vody. Dnes je to třetí den a kytky nevoní, zato ale smrdí jak kdybych je pěstoval v žumpě...Jinak po tom "zalití" vyrostla o pořádnej kus a žadnej viditelnej následek není vidět. (musim zatukat)
Co si o tom myslíte? Je to jenom následek přelití? Vrátí se to do normálu nebo tomu budu muset nějak pomoci?
Díky za rady a pokud tu již podobný článek je, tak se omlouvám, ale žadný jsem nanašel. Furian

Old Post 24-07-2011 v 16:32 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 2

Zdar,
ten smrad bude asi určitě z květináče,protože jak popisuješ žumpový smrad,tak to je hnilobný,ale pokud kytkám nic není,mohli tím pádem mít o to více hnojiv a proto smrdí.
V každém případě jim mohou uhnít kořínky a proto musíš do kýblů co nejrychleji vyvrtat ze spod otvory,třeba aku vrtačkou.
Stejně důležitá je i drenáž na spod!!



Fanánkův out 2010

Old Post 24-07-2011 v 21:36 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 3

Díky za odpoveď, otvory jsem udělal okamžitě. Mohu kytce pomoci ještě nějakým jiným způsobem, co se týče hniloby a plísně?

Old Post 24-07-2011 v 21:42 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

Jo,přesazením,hlavně už to dej mimo déšť ať ti na to nechčije!
Kdyby na to 2 dny pralo slunko,tak by to mohlo být v poho i tak.



Fanánkův out 2010

Old Post 24-07-2011 v 21:56 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

hlavne opatrne s koreny, uz muzou byt prohnile a potom ji znicis koreny uplne, opatrne, nejlepe dostat vsechnu hlinu oplachovanim vodou. zadne rucni obirani...... a presadit do suche hliny a zalit jak pri presazovani

Old Post 25-07-2011 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 6

Díky, díky...myslím si, že presazení už nebude potřeba. Voda tam stalá "jen" pár hodin tak snad nenapáchala velkou škodu. Na vzhledu kytky žadný vznikající problém vidět není, ba naopak rostou jak z vody Už je to čtvrtý nebo pátý den tak bych řekl že to bude v pořádku.
Tak jo, díky za rady...měl jsem obavu jestli nevzniká nějaká plíseň...dám vědět jak to celé dopadlo.

Old Post 25-07-2011 v 16:05 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2734800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív