Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » už to vedi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

už to vedi Příspěvek č. 1

Dneska se vratim z hospy a matka na me ze se mnu chce mluvit. Tak du ze jo a ona na me vybali ze se dozvedela ze kourim travu.Rozbusilo se me srdce jak svina. Jeste ze jsem nebyl zhuleny.hodinu jsme se spolem bavili.Furt blila srance jako ze je to horsi jak alkohol, srovnavala to s heroinem.Ale slo videt ze je z toho pekne v pici. Ja sem byl vcelku v poho a jaksi z teho mam dobry pocit.Nevim proč asi proto ze sem vcelku chtel aby se to stalo. Jaky jste meli pocity vy?a co se potom delo?

Old Post 05-02-2003 v 22:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

krasny pribeh sa stal mojej kamoske.
uci sa na VS, ale brutalne moc. drti sa cele knihy naspamat, a len co jednu vie, tak siaha po druhej. jej matka sa zacala obavat, ze jej z tolkeho ucenia hrabne. tak sa kamoska s matkou posadili, pokecali, podumali a prisli na to, ze by dcerka potrebovala daky ventyl, inak scvokne. jedinou rozumnou alternativou sa ukazala byt trava. prebrali to spredu, zozadu a matka kamoske nakoniec navrhla, aby sa po uceni aj trochu zhulila.

niet nad uvedomele matky.

fandisek - daj toto precitat tvojej mamine, mozno zisti, ze to ozaj nie je ako heroin (minimalne sa to neaplikuje ihlou :-))

Old Post 06-02-2003 v 06:03 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamaica Hadra
Stálý Člen

Karma uživatele Jamaica Hadra - 7% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

Já mám taky hezkej příběh.
Když jsem začínal hulit (tak asi před 4ma a půl rokama), tak jsem se ztrašně těšil až vylítnu ven a uvidím kámoše s Dědkem(to byl tehdy jedinej vzor kterej byl- čorli jsme 2 Kytky z 5ti jednomu dědkovi co si je pěstoval pro lékařské účely, masti a tak. ) A zahulili jsme. Tehdy to bylo ok fučo ale přicházeli lepší modely a větší kaše. Vždycky když jsem šel dom tak jsem se modlil aby to na mě a na brachovi nepoznali. Byly to šílený schízi a naši začali něco tušit. O pár dnů později k nám přijeli na návštěvu příbuzní a já vrátil domů úplně mimo zrovna když přijeli. Chtěli po mě abych jim zahrál na kytaru. Nešlo to- haluzil jsem s akordama a tak jsem se snažil vypadnout. Nějak se mi to podařilo ale pochvilce přidšla máti i s tetou a chtěli si semnou promluvit i s bráchem, přitom se nám neustále dívali do očí. No nedalo se to zvládat.
teď měli i důkaz(teta totiž měla s hulením zkušenosti).Od té doby nás pořád kontrolovali.V tu chvilku jsme se s brácham modlili ke všem svatým aby se postoj našich k marihuaně změnil. No a o půl roku na to jsme jeli jiné teťe na svadbu. Otec se stavil za svím nejlepším kámošem a přišel už trochu podnapilej na svatbu. Druhý den, když jsem se vraceli domů autem s švagrovou mého otce, vytáhne otec jointa a povídá cosi že, jestli si vzala taky a tak. Jenže ta to bere jinak. Strašně jsem se s bráchou divil kde jej vzal a zde zapracoval jeho nejlepší kámoš, který mu dal dva jointy. Jednoho nám otec dal. O pár týdnu na to mi otec našel na půdě lampu i s kytkama a začal se oto zajímat. Pak mi dovoli pěstovat přímo v domě, protože na půdě mi kytky dvakrát zmrzli(měl jsem je v hafo haluzoví skříni)No a bum první podlampoví výpěstky a s otcem jsem zahulil. Přišlo jaro a čas sázení na zahradu. Vypěstovali jsme poprvé jen pět asi metr vysokých keříčků( celkem na 6 jointů, ale byl to sakra mazec) tak jsem si najednou sedli já, otec, brácha a náš nejlepší kámoš Zbyňa a zahulili jsme. ten den jsme seděli zhruba dvě hodiny na lavičce na dvoře a bavili se o všem možným. Přísahám, že jsem si nikdy s otcem takhle nepopovídal jako ten den kdy se všechno, ale ůplně všechno změnilo. Zatím k lepšímu.
Ztoho vyplivá: Nezoufejte, protože svět se mění a my sním.:-)

Ganja je posvátna rostlina, ne droga!

Old Post 06-02-2003 v 10:18 AM
Jamaica Hadra je offline   Profil uživatele Jamaica Hadra   Find more posts by Jamaica Hadra   Foto galerie člena Jamaica Hadra   Click here to Send Jamaica Hadra a Private Message   Add Jamaica Hadra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

twa mama je naka brutalni..heroin ... he tag to muzes zacit kedrit dys us to vi ne?

extravaganja

Old Post 14-02-2003 v 07:49 AM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 5

2 Jamaica Hadra: čučím !!! tohle je můj sen - zahulit s fotrem.

Tak má máti na to přišla tak před 3 rokama - a dodneška mi nic neřekla!!!
Ale mě to už začíná sr*t, že se o tom bojí mluvit, já ji asi navrhnu nějakou diskuzi na tohle téma.

No, a nejradši bych si dal někdy špeka s fotrem, protože je to skvělej člověk. Problém je, že je taky sfanatizovanej médiama a myslí si, že si dá "cigaretu z marihuany" a pak se bez toho neobejde a bude denně hulit min. 3 "cigarety z marihuany" atd.

jenže s ním se dá akorát .

Old Post 14-02-2003 v 11:11 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 6

Hicks

citace:
2
No, a nejradši bych si dal někdy špeka s fotrem, protože je to skvělej člověk. Problém je, že je taky sfanatizovanej médiama a...



tak mu to povedz presne takto. Inak skončíš ako ja, fotrík tu už nie je a nikdy sme sa spolu nevypálili. Párkrát sme si posedeli pri slivovici (vzor 58 ), keď bola mama v nemocnici a získali sme k sebe oveľa kamarátskejší vzťah. Bol to zlatý človek...

hergot, nejak som namäkko...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 21-02-2003 v 09:12 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Upozornění rodicove Příspěvek č. 7

hmmm,toho speka s tatinem bych si dal taky. Je to taky dobrej chlap,ale myslím že by na to nepřistoupil. To víte stará škola a Noviny
Jinak me mamina vychytala minulej rok. Říkala že se nechce dívat na to jak upadám do nižší společnosti. Já ji na to řekl že nikam neupadám, že se jen líp bavím a začínám chápat jiné věci než třeba postavení..... Zmlkla. A už je vpoho.
hahahahaha teď si prožívá to samé moja ségra....(sice nehulí tak moc, ale čistá není)

Old Post 22-02-2003 v 08:12 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Doma sem to měl podobný,ale matka to jednoho dne překousne.

Old Post 22-02-2003 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 9

Stejně to nechápe jen ta stará generace...pro ně to je tvrdá droga.


Moje doktorka říkala před mýma rodičema,ať se na to vykašlu že si dvakrát třikrát zakouřim a už se vezu,už na tom lítam:-))))) hehehe
jo doktoři jsou vtipný

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 22-02-2003 v 10:14 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

no brko s rodičama asi nebude ale stejne uz je to v poho.matka sem tam rekne ze ve zpravach (na nově) viděla neco o drogach
a ze se na to mam vysrat ale jinak moc nepicuje.A taky vim ze to na me nepozna.Nebo pozna ale mysli si ze jsem chlastal.

Old Post 22-02-2003 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemiak
Nový Člen

Karma uživatele zemiak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

Matke som povedal o huleni asi tak pred 2 rokmi. Nemohol som to uz dlhsie vydrzat a bracho so segrou hulia tiez takze sme to povedali skupinovo. ;-) To ste mali vydiet ten sok, este stastie ze medzi mnou a maminou nieje az tak velky vekovy rozdiel (18 rokov). Nakoniec sme sa dozvedeli ze aj nasi rodicia niekedy zahulili, ale prestali s tym.
Nadej ze si s niektorym z nich zahulim je asi nulova, ale chcel by som to, pretoze ked vydim ako ty nasi rodicia a cela ta starsia generacia len pracuje a pracuje, mysli len ako kde zarobit je my troska pri srdiecku smutno. Vobec sa nepozastavuju nad beznymi vecami a nediskutuju takmer o nicom co sa ich netyka. Je to zle, treba si vsimat aj okolie a sem tam pohaluzit.

Wasuuuuup BROTHER!!! )

Old Post 22-02-2003 v 15:19 PM
zemiak je offline   Profil uživatele zemiak   Find more posts by zemiak   Foto galerie člena zemiak   Click here to Send zemiak a Private Message   Add zemiak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcon
Stálý Člen

Karma uživatele marcon - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 12

To ja sem jim to nerikal, nejak to brali jako samozrejmost . Vadi jim to ale celkem dost, delaj na to narazky kdy muzou. Cokoliv udelam spatne, tak to pricitaj tomu. Kdysi se me matka zeptala, jak casto hulim (teda oni pouzivaji "kourit marihuanu"), tak sem rek ze moc ne a at uz s tim prestanou. Snazim se jim vysvetlit, ze to tak neskodi, ze proti alkoholu je to nic, ale vubec me neposlouchaj. Otec je teda nepritelem vsech drog, ten by zakazal i alkohol a tabak (presto ze obcas pije a je silnej kurak). Matka mi moji prednasku treba odkejve, ale stejne pak zacne znova narazet. Je to tezky. Skrin by mi urcite neprosla.

Old Post 22-02-2003 v 20:43 PM
marcon je offline   Profil uživatele marcon   Find more posts by marcon   Foto galerie člena marcon   Click here to Send marcon a Private Message   Add marcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 13

to marcon: jo jo jako u nás doma.......kdyžnašli mojí skřín ve sklepě tak to vyházeli....jen se těším na jedno až mi přenechaj ten byt a odstěhujou se!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 23-02-2003 v 07:30 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcon
Stálý Člen

Karma uživatele marcon - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 14

2fasmos: to mas dobry, ze ti ho prenechaj. To ja se asi budu muset odstehovat nekam do podnajmu a hlidat kazdou korunu. Na elektrinu na lampu penize asi nebudou, takze to bude cely zivot jenom outdoor (pripadne balkon ).

Old Post 23-02-2003 v 11:36 AM
marcon je offline   Profil uživatele marcon   Find more posts by marcon   Foto galerie člena marcon   Click here to Send marcon a Private Message   Add marcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 15

to marcon: no to s tou elektrikou to máš pravdu....budu zkrátka must makat:-(( abych vydělal na elektriku pro kytičky....
mimochodem v tom bytě je takovej dobrej kumbálek asi 50cm dlouhej a 1,2Metru ¨širokej a vysokej asi 2metry tam dát nějakou tu 400W,a je tam i dobré okýnko na větrání.........o tom uvažuju už od 15-ti:-))))

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 23-02-2003 v 11:40 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tim180
Stálý Člen

Karma uživatele tim180 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 43 

Pohodička Příspěvek č. 16

No já sem to tátovi jednou rekl a ten semnou virazil dveře nemohl sem nic delat bilo to asi pred rokem,A tet kdis me vidi jak si prohlirim gruwr tak mi neřekne jinak nez fetaku.I kdis jeho 2 nejlepsí kamosi huli a jsu proste pohodari tak on je uplne jinej nesnasi vsechni drogi alohol nepije a ani nekouři proste nic a matko taky.Minulej rok mi dovolili pěstovat par kitek na balkone ale tetkon nic ani jednu.Jedina zachrana je odstehovat se a konečne si udelat skřín.A potom to tatovi nabidnout ale tomu neveřím ze si dá.ale časem se všechno možna zlepší!



___________________________
tak cuz tim

Old Post 23-02-2003 v 13:07 PM
tim180 je offline   Profil uživatele tim180   Find more posts by tim180   Foto galerie člena tim180   Click here to Send tim180 a Private Message   Add tim180 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4197050 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív