Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF Northern Lights - growshop seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 33

je to prostě geniální odrůda, co jsem zatím koukal tady na fóru, tak se mi líbí ať do stránky růstu, květu nebo výnosu asi nejvíc ze všech AF. Na druhým místě bych dal asi Syrup a třetí Rydera...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 05-08-2011 v 11:50 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 34






Zdar Groweři,

tak jsem tu s pravidelným updatem. Kytičkám jsem dneska odstřihl vrcholový listy, byly děsně obrovský (průměr listu přes 25 cm - jak poklice od hrnce) a zastiňovali celou kytku... teď je celá krásně prosvětlená.

08.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 49. DEN RŮSTU a 21.DEN KVĚTU - největší má 70 cm!

Foto 1: nádherně kvete a paličky jsou den ode dne nafouklejší..

Foto 2: detail vrcholové paličky ...

Foto 3: Největší...

Foto 4: Všeci po kupě...

Foto 5: ještě květ u jiné...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 08-08-2011 v 16:12 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

doufám že nahodíte smoke report jak to šmakovalo ,protože letos je to hodně vyprodaná odrůda asi letošní HIT ,a už taky mám nakoupeno na příští rok :-)

Old Post 09-08-2011 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 36



nazdarek, tak jsem se rozhodl Vám tu ještě ukázat výnos ze 3 kytek autoNL, které jsem předevčírem kosil a teď už suším. pokud to bude majiteli threadu vadit, at to admin nebo nekdo smazne. dik

Old Post 10-08-2011 v 10:15 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 37

to Krupier77: Jak dloufo to kvetlo a kolik dní to bylo celkově od semene? Jinak paráda, máš toho kotle.. kéž i mě by se to takto povedlo.... jakej očekáváš výnos?

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 10-08-2011 v 13:11 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 38




Zdarec,

jsem tu s pravidelným updatem. Dnes u mne byl strýc, který pěstí už asi 20 let a když viděl moje autoflowerky tak byl nadšenej. Prej se je bál pěstovat, ale ty moje ho přesvědčili, že je hned v dalším kole indooru vyzkouší. Akorát mi poradil, že mám ještě upajcnout více velkejch vrcholovejch listů, protože děsně stínili a bylo to tam na husto... prej díky tomu snížím náchylnost na plísně, protože je mám za barákem kde dost fouká a vítr mi tak vodu z paliček lépe vyfouká... a taky díky tomu, že letos málo svítí slunko, tak lépe "nasajou" alespoň to chvilkový slunko...

10.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 51.DEN RŮSTU a 23.DEN KVĚTU - 62 až 71 cm

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 10-08-2011 v 19:56 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 39






Zdar malopěstitelé,

autíčka krásně kvetou tak jsem tu s dalším updatem. Jediná špatná zpráva je, že semi na jednu kytí dostal slimám a docela dost ji požvejkal. Padlo mu za oběť několik listů a jedna už docela velká palička. Mno nastražil jsem na ně Slug Pelets, tak sna bude klid! Jinak jak užjsem psal tak paličky se krásně nafukujou. Začíná to vypadat tak, že se ty na "hlavním" stonku začínají propojovat v jednu, takže se mám asi na co těšit!

Jinak hnojím s každou zálivkou BB Bio-Grow 2ml/l, BB Bio-Bloom 4 ml/l, BB Top-Max 3 ml/l, BB Fish-Mix 2,5 ml/l a Hoštická hnojiva - Slepičák 4ml/l a jak se zdá tak jim to náramně vyhovuje a myslím, že by zkousli ještě víc. Každopádně 10 dnů před sklizní plánuji Flush!

Taky se mi zatím vyhýbá plíseň za což jsem děsně rád! Myslím, že je to tím, že je mám v průvanu a díky letošnímu poměrně každodennímu větru se vlhkost z kytek vyfouká!

15.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 56. DEN OD VYSETÍ a 28. DEN KVĚTU - největší má 75 cm

Pokud jsou nějaké otázky či postřehy, tak prosím piště!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 15-08-2011 v 12:14 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 40

Pěkné, pěkné. Na kdy tak vidíš sklizeň? A koukám, že je máš na fotce ve stínu - to je pro účely focení nebo tam jsou pořád? A na první fotce jsem si všiml nějakých hnědých fleků pod paličkama - to je od zastřižených listů?

Old Post 15-08-2011 v 13:02 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

ta značka na autě může někoho lákat bacha na to ! ,jinak kyti velmi pěkné :-)

Old Post 15-08-2011 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 42

To Ni7R0: to není ve stínu, akorát bylo pěkně hnusně! Když svítí slunko, tak na kytky svítí tak od 6:00 do 19:00, takže myslím pohoda! Jj, ty hnědé fleky jsou od zastřižených listů - musel jsem ty největší ostříhat protože byli jak poklice a na paličky vůbec nesvítilo..

To Vousac: jj, toho jsem si vůbec nevšiml! Děkuji!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 15-08-2011 v 13:22 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 43

>vousac: pedro už tu o sobě na fóru napsal tolik, že je SPZka už jen maličkost. Z ní tak možná zjistíš, že má auto pojištěný u Kooperativy Ale máš pravdu, chce to dávat pozor i na takové blbosti - tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...

Old Post 15-08-2011 v 13:25 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 44

Prosím o vyplnění!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 16-08-2011 v 16:41 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 45






Zdar,

kytky se mi začali včera cukrovat a palice jsou den ode dne nafouklejší! Myslím, že z nich bude nadprůměrnej výnos! Každopádně mají před sebou ještě tak 2 až 3 týdny květu - možná i víc...

17.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 58.DEN od vysetí a 30.DEN květu!

Doporučuji foto zvětšit!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 17-08-2011 v 13:15 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 46






Ahoj pánové,

prosím o radu: na jak dlouho to u těch mejch NL vidíte? (za jak dlouho cca. kosa). Nejsem si jistej a potřebuju vědět od kdy začít Flushing...

Teď jsem koukal na počasí a lepší počasí jsem si asi na dojetí kytek nemohli přát... do konce měsíce tropy a v září převážně slunečno!

20.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 61. DEN RŮSTU a 33. DEN KVĚTU

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 20-08-2011 v 17:14 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 47

Nevím přesně, na jak dlouho to ještě budeš mít, ale já bych už touhle dobou asi pomalu začal přemýšlet o flushování, už i vzhledem k tomu, že jsi kytky docela často přikrmoval. Řekl bych, že při tomhle počasí do 14 dnů budou určitě, ale nechť se vyjádří zkušenější.

Jinak musím říct, že jsou fakt pěkné, když navíc uvážím, že visej za dva měsíce od zasazení, je to super. Snad i ty moje porostou dál hezky jako ty tvoje, zatím jsou na tom při porovnání archivních fotek srovnatelně. V září si při květu asi neužijou tropy jako ty tvoje, ale i tak neházím flintu do žita, stejné podmínky pro květ mají i jiné outdoory a nevadí jim to

Old Post 20-08-2011 v 17:54 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 48

Už bych začal.. dva, max tři tejdny a kosa.. dřív jestli to máš radši živější.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-08-2011 v 17:55 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2016 - AF Northern Light fair seeds - 25 odpovědí
19-07-2012 - AF Norten Light na terase - 21 odpovědí
05-07-2012 - AF - Northern Lights za oknom - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9569900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív