Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF Norten Light na terase
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Obecné AF Norten Light na terase Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, letos jsem se rozhodl zdokumentovat svůj pěst, bohužel času bylo tak málo, že se k tomu dostávám v závěru.


Jako osazenstvo jsem letos zvolil AF Norten Light od Fair seeds.

Prodává je skoro každý shop, tak jsem si řekl, že to zase taková shitka nebude.

Substrát:
Zahradnický substrát cca 50%
Rašelina z terária pro šneky - úžasná záležitost, roste to před očima. cca 40%
Nějaký písek, trocha Guana, perlit - prostě zbytky.

Hnojivo.
Chtěl jsem jet vše biologicky, takže BioBizz Bloom na květ a jako stimulátor Top Max.

Voda deš'tová.

kyblíky mají 10 litrů.
Terasa orientovaná ja jiho východ, lokalita Severní Morava.

Old Post 25-06-2012 v 16:58 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2





Jedeme dále.

Začátek pěstu 1.4.2012.


Protože bylo venku ještě dost kosa, dal jsem klíčit dva kousky do vaty.
5 dní a byly venku celkem obstojné klíčky, takže šup s nima Ven.

Ze začátku byly přiklopeny akvárkem, po aklimatizaci normálně a vypadaly že jim nic nechybi.

Foto 1: Hnojky + odměrka
Foto 2:Výrobna růstového hnojiva
Foto 3:Takhle je ta bestie velká.
Foto 4: Pytlík se semínky

Old Post 25-06-2012 v 17:06 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3





Další post:

Fotky začaly nakvétat v půlce května:
Dostávaly s každou zálivkou hnojku i stimul ze začátku 3 ml na litr a chrochtaly blahem.

po 14 dnech jsem se dostali na 6ml a tak to bylo až do minulého týdne. Ukončeny hnojiva, prolito jednou ripenem - zbytek od kámoše, lepší jednou než vůbec. Pak jen dešťová voda. Takže flush cca 14 dní.

Takhle teď vypadají:

Výška cca 70 cm. Palice nádherné, pěkně ocukrované. v pátek jdou po nůž.

Old Post 25-06-2012 v 17:17 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

Zatím to vypadá že se jedná o vcelku stabilní genetiku. Kytky jsou jedna jako druhá.

Voní sladce, řekl bych ovoce, možná vanilka.
Hafo pryskiřice.
Zatím to vypadá dobře.

V pytlíku bylo 10 semínek, 8 zbývá, ty už se hřejou ve vatě.

Old Post 25-06-2012 v 17:30 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 5

Zdravim ,s tou kosou to mysliš važně podle fotek to nevipada že by byla zrala ,možna muj dojem taky je jedu a jsou opravdu stejne .Koukal jsi na trychomy?

Old Post 25-06-2012 v 20:05 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 6

Joj, trichomy pozoruju pravidelně. Už se barví, jsou lehce mléčné, takže předpokládám že v pátek bude ok. Pokud né, tak je ještě nechám. Kvetu od 14 května, už mi začaly žloutnout a opadávat velké listy, dle toho co jsem všude četl již je čas, kytky už to prostě balí.

Old Post 25-06-2012 v 20:31 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 7

no podle fotek ještě skoro žádný blizničky hnědý... počkal bych, paličky se jeste nafouknou

Old Post 25-06-2012 v 22:15 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 8

ok ,zaleži na tobě jaky stav z toho očekavaš ,ja sekam až když je to tak napul jantarove,jinak at chutna .....

Old Post 26-06-2012 v 00:43 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 9

Zdravím,musím souhlasit s tím že to ještě není a jen tak nebude,tohle má před sebou ještě aspoň týden,ne li více. Když to sekneš,tak uděláš chybu,protože z toho budeš mít nedozrálé něco,co ani nebude chutnat jak má. Podívej se někde tady na groweru jak má vypadat zralá kytka,těmi trichomy se řiď,ale určitě ne teď v tomto stádiu. Docela by mě zajímalo,co je na těch trichomech mléčného. A co se týče listů,tak ty kytka shazuje třeba po třech týdnech květu,aspoň u AF. Radím dej na rady jiných,samozřejmě přeji ať je to co nejlepší.

Old Post 29-06-2012 v 10:29 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bushwacka
Nový Člen

Karma uživatele Bushwacka - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

hm.. je to dilema kdy to sklidit.. jedu tech automatu od growshop/fair seeds vic 6 cream caramel, 6 sweet dwarf, 5 nl auto, a taky 4 nl auto (udajne) ale jsou to uz kytky velke i 1,3m a kvest nechteji. jinak uz vsechny, krome 4 nl auto (udajne) jsou v kvetu. Ty nejvice nakvetle jsou velikosti priblizne stejne velke jak ty tvoje a taky si rikam neunahlit se a jeste vyckat. sklidil jsem uz 2 sweet dwarf asi pred 5 dny a to proto, ze jsem mel dojem ze pryskyrice na vrsku uz jantarovi ale po ususeni je na nich uplny nic.. druha uz chytala plisen a na ty je jeste mensi nic, sice zhuluje, ale vynos mizivy.. stavba palic hodne ridka a listnata.. to jsou kusy z prvni sadby, ktera probehla zacatkem dubna. kusy ktere sly ven okolo 10.5. maji uplne jinou stavbu kvetenstvi i rostliny. ty sweet dwarfy maji od 50 - 120m cm. nl od 70- 120 cm a cream caramely od 50 - 100cm. z te druhe vysadby to vesmes vypada hodne podobne co se tyce nakvetani i stavby.. vse mam v zemi v navezene hline(rozlozeny kravsky hnuj ) cca 15-20 l/rostlina, potazeno mulčovací textilii, zalivano denne cca 3 dcl, voda ze studánky ph6,2 nebo destovka ph 7,2-7,8 destovka minimalne. ted asi tyden do te kyselsi vody pridavam metrop amino bloom podle etikety..

to vse situovano v lesnim porostu divoce zijicich malin otružin a bukových dřevin apod.. jež jsou hájeny kvůli ptactvu které je osidluje..

sviti tam na ně od cca 8 do 18 primo

co se chci tady zeptat..

jak spravne vypozorovat zbarveni pryskyřice bez pouziti mikroskopu nebo jak odhadnout kdy uz to je zrale..

pestuju totiz podruhe, kdy poprve bylo v roce 1997 nebo 98.. kdy jsem mel tu cest seznamit se s hermafrodity, takze pest byl timto setkanim odepsan.. od te doby uz prilezitost nebyla az doted..

kdyztak pokud nekdo bude chtit fotku tak jedine mailem, protoze to sem neumim vkladat..

Old Post 29-06-2012 v 14:22 PM
Bushwacka je offline   Profil uživatele Bushwacka   Find more posts by Bushwacka   Foto galerie člena Bushwacka   Click here to Send Bushwacka a Private Message   Add Bushwacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 11

Muj odhad je aspon ještě 3.tydny ,neřidˇse infem.z shopu jako od semene po sklizen tolik a tolik jsou to kecy možna to už něco dělat bude ale pokud sklidiš spravně tak je tam obrovsky rozdil ,jel jsem je i loni a za ty prachy je to luxus ,pokud to sekneš ted tak se připraviš o par g. ale oto nejde ale připraviš se o učinek jaky to ma mit,zatim vydržžžžž

Old Post 29-06-2012 v 16:16 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasmy
Nový Člen

Karma uživatele hasmy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 12

Ahoj, na cestě mám 15ks těchto semen, vše už mám pořešeno, ale stále mi vrtá hlavou jedna otázka a to jakou zvolit velikost květníků ? Názory tady na fóru se celkem dost liší, někteří udávají klidně pět litrů, ale to se mi zdá strašně málo. Autoflowery jsem ještě nejel a podle toho co jsem četl, tak tahle odrůda nepatří zrovna k těm nejmenším. Čili váhám mezi 11l a 20litrovým. Jde mi o to, aby holky měly dostatek prostoru pro kořínky. Co bys poradil ?

Old Post 01-07-2012 v 22:06 PM
hasmy je offline   Profil uživatele hasmy   Find more posts by hasmy   Foto galerie člena hasmy   Click here to Send hasmy a Private Message   Add hasmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 13

Zdravím,je pravda,že jim stačí málo,ale když dáš větší ,nic nepokazíš,ale těch dvacet je zbytečně moc. Těch 11 je akorát si myslím. kdyby něco,příspěvek smažu.

Old Post 02-07-2012 v 09:09 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Souhlasím s Aladinem, 11 je akorát.

Old Post 02-07-2012 v 17:51 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasmy
Nový Člen

Karma uživatele hasmy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

Ok, super díky moc. Jakmile dorazí, tak založím thread s fotoreportem jak se jim daří. Ještě jednou dík a ať nám svítí

Old Post 02-07-2012 v 17:55 PM
hasmy je offline   Profil uživatele hasmy   Find more posts by hasmy   Foto galerie člena hasmy   Click here to Send hasmy a Private Message   Add hasmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 16

Sklizeno. A zároveň začínám další kolo. Fotky sušiny a smokereport dodám co nevidět.

Old Post 19-07-2012 v 10:52 AM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2014 - Northen light a Sin Tra Bao - 15 odpovědí
25-07-2016 - AF Northern Light fair seeds - 25 odpovědí
09-07-2013 - Nothern Light auto - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5458150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív