Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF Northern Lights - growshop seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 17





Zdarec lidi,

tady je můj pravidelný update.

15.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 26.DEN RŮSTU - Největší má cca. 17 cm,

takže zatím spokojenost, protože co jim chybí do výšky tak mají do šířky a začínají se větvit! Pokud budu počítat, že jsou tak ve třetině svého života, a že Automaty vylezou nejvíce v květu, tak by měli mít přes 50 cm a na tom už se dá něco sklidit!

Foto 1: Asi nejvyšší NL - má zhruba těch 17 cm!

Foto 2: pro srovnání nejmenší NL - ten může mít cca. 14 cm a je i nejméně "husté"...

Foto 3: Jasně převládající Indika!

Foto 4: Všeci pospolu!

Jinak myslím, že se pomalu ale jistě chystají na květ - dost preFlowers, takže dnes jsem přidal již do zálivky kapku (2,5 ml na litr) BioBizz Bloom až začnou kvést "naplno" přidám TOPMAX!
Takže teď hnojím BioBizz Bio-Grow (4ml), BB Fish-Mix (3ml) a BB Bio-Bloom (2,5ml) a to vše na litr zálivky. Jinak každá rostlinka dostává každé ráno půl litru zálivky!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 15-07-2011 v 20:50 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 18






Zdar pěstitelé tohoto krásného strainu,

tak Nl se rozjeli nehorázně a co den to 1 až 2 cm, teď mají již kolem dvaceti centimetrů a začali se větvit. Taky myslím, že začali kvést, tak jsem zvědav kdy to začne být pořádně vidět.

Jinak hnojím stále na růst BB Bio-Grow (4ml/l), BB Fish-Mix (3ml/l) a BB Bio-Bloom (2,5 ml/l), až se pořádně projeví květ tak změním hnojení na Grow (2ml/l), Fish-Mix (2ml/l), Bloom (4-5ml/l) a TopMax (3ml/l).

17.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 28. DEN RŮSTU - 19 až 21 cm.

Foto 1: Největší NL, je hodně vytáhlá a má největší rozestupy mezi patry. Tento má 21 cm a myslím, že nakvetá!

Foto 2: Pokus o MAKRO "chlupů" na té největší..

Foto 3: Pohled na nejširší NL (má na šířku cca. 30 cm)

Foto 4: Detail listů...

Foto 5: NL pohromadě..

Naposledy upravil pedro_devil 17-07-2011 v 12:30 PM

Old Post 17-07-2011 v 11:38 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Palec nahoru Příspěvek č. 19




Zdar Growers,

18.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - takže dnes je to 29. DEN RŮSTU a 1. DEN KVĚTU - největší má 22 cm!

Dnes přikládám pouze pokusy o makro počínajícího květenství.

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 18-07-2011 v 12:46 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 20





Zdar Groweři,

21.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 32. DEN RŮSTU a 4.DEN KVĚTU - největší má 27 cm.

Tak mi autíčka již krásně kvetou a i nádnerně rostou - za týden cca. 6 až 7 cm. Dnes jsem nasadil toto schéma hnojení BioBizz Bio-Bloom (4ml/l), BioBizz Fish-Mix (2ml/l) a dnes poprvé BioBizz Top-Max (2ml/l) a takto mám v plánu hnojit až do flushe!

Jinak u nás již druhej den brutálně chčije, takže kytí jsou bez slunka...

Foto 1: Největší NL v porovnání s půllitrovým TOPMAXEM... má 26 cm!

Foto 2: Detail květu!

Foto 3: Další NL, jsou prostě parádní...

Foto 4: Pohled shora...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 21-07-2011 v 19:26 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 21

ja jedu to stejny a uz budu muset sklizet. Jel jsem foliak a nevyhnula se jim trochu plisen :-( nejak sem to cekal uz predem, jelikoz tato odruda ma v kvetu oproti jinym AF opravdu kompaktni tvrdy palice naducany pryskyrici, takze staci oprvdu trosku vyssi vlkost a je to....
Doporucuju to dat ven at na to fouka a kdyz bude chcat tak nekam pod strechu at do tech palic nenaprsi... kazda vlhkost navic je napicu.
pestu zdar a at to krasne dokvete. jinak jel jsem uplne bez hnojek, jenom light substrat s perlitem od plagronu. A i tak moc pekny sisky a chutove uplne nekde jinde nez s hnojkama, byť to sou treba i BIO hnojky. Stejne to tam citim. a Toto? parada, citim jenom zeleninu :-D
mej se a at roste

Old Post 23-07-2011 v 10:09 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 22






Zdar Groweři,

to Kovcuk: Máš je super, to jsem docela rád, že jedeš od stejnýho dne jako já, alespoň máme srovnání... pár otázeček: v kolika litrových květináčích je máš? v jakém médiu (zemině)? čím je vím hnojíš? pokud hnojíš (vidím BB Top-Max, tak asi jo ), tak jak často a kolik? kde jsou umístěné?

Zajímá mne to dost, protože mi přijde, že je máš o proti mě takový docela řídký na to že jsem začali ve stejný den!

Bylo by super kdyby sis tady v galerce založil vlastní galerku abych měl (a i ostatní) kam koukat...

to krupier 77: kolik si toho sklidil z z těch 5 AFNL?

Jinak tady je můj pravidelný update:

23.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 34. DEN RŮSTU a 6.DEN KVĚTU - největší má 33 cm a nejmenší 28 cm.

Foto 1: největší kytíz..
Foto 2: full gang..
Foto 3: ta je asi nejhezčí (taky jako první naklíčila)
Foto 4 a 5: MAKRO květu..

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 23-07-2011 v 11:46 AM

Old Post 23-07-2011 v 11:24 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 23





Zdar malopěstitelé,

Tak autíčkům se daří skvěle rostou jak splašený a myslím, že jim nic nechybí...

27.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 38.DEN od vyklíčení a cca. 10 DEN KVĚTU - největší má 36 cm a nejmenší cca. 29 cm.

Krásně se větvej a nové větve rychle dohánějí ve výšce středovou větev! Květ začíná bejt znatelnej při letmém pohledu a kytíz nehorázně začínaj smrdět (vonět)!

Hnojeno takto (ob den): 4ml/l BB Bio-Bloom, 2ml/l BB Fish-Mix, 2ml/l TopMax a postřik BB LeafCoat.... postupem květu chci ještě zvýšit TopMax o 1ml/l...

Foto 1: Všechny pohromadě.

Foto 2: Největší NL (36cm)

Foto 3: Detail květu!

Foto 4: Pohled shora..

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 27-07-2011 v 12:22 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 24






Zdar Growerstvo,

dnes jen rychlý fotoupdate!

29.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 40.DEN od vyklíčení a 12.DEN KVĚTU, největší má 37 cm.

Foto 1: Největší AFNL...

Foto 2: Pěkně houstnou..

Foto 3: Další pohled na celek...

Foto 4: Květ..

Foto 5: Pohled shora - detail...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 29-07-2011 v 08:29 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 25






Zdar pěstitelé,

jsem z5 s pravidelným updatem. Když jsem se dne dostal k AFNL a přiložil jsem k nim metr, tak jsem se nestačil divit, protože NL za 3 dny popolezli cca o 15cm a největší má teď rovných 50cm! Nejmenší cca. 46 cm! Jinak kytíz krásně kvetou a ráno a večer docela dost zaváněj!

Hnoím obden - BB BioGrow 2ml/l, BioBloom 4ml/l, TopMax 3ml/l, Fish-Mix 3ml/l

02.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 43.DEN RŮSTU a 15.DEN KVĚTU - mají od 46 cm do 50 cm.

Foto 1: jak jsem psal výše - největší má 50cm!

Foto 2: pohled na celou bandu!

Foto 3 a 4: detail květu...

Foto 5: Stonek je už jak můj palec!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 04-08-2011 v 15:08 PM

Old Post 02-08-2011 v 16:29 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Zdar
pěkné už to vypadá dobře ,příští rok je pojedu tak doufám že budou mít minimálně 60cm pak to bude Ok :-)

Old Post 02-08-2011 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 27





Zdarec všici,

čumím jak blázen, protože AFNL se rozjeli co se týče růstu i květu jak blázen, každej den je na nich čím dál tím víc znát! Kytí netrpěj snad ničím, jsou prostě nádherné! Každopádně vím, že až pojedu příští rok OUT, tak mi nebude líto dát peníze za super hnojky od BioBizz. Kámoš jede taky AF Northern Lights, vysadil je o tejden dřív než já a kytí má tak dvoutřetinové a dost řídčí! Stejně namíchanej substrát, stejně velký nádoby, odstejné seedbanky (Growshop) ale narozdíl odemne nechtěl "vyhazovat" many za značkový hnojky a jede jenom HomeMade hnojivo (kopřivy, slepičáky atd..), tkaže myslím, že venku má smysl hnojit značkovkama.
Chystám se pomalu ale jistě i na podzimní indoor (zatím ve rané fázy stavby boxu), tak zkusím jet i dvě AFNL a budu hnojit též BB, tak jsem zvědav na rozdíli!

04.08.2011 - AutoFlower Northern Lights - 45.DEN CELKOVĚ a 17.DEN KVĚTU - největší již 58 cm!!!

Foto 1: Porovnání největší (58 cm) s BB Fish-Mixem!

Foto 2: Začínají se tvořit kompaktní a docela husté paličky!

Foto 3: A co se týče paliček, tak je jima kytka hezky obsypaná - a den ode dne se nádherně nafukujou!!!

Foto 4: Všechny pospolu - docela JUNGLE....

PS: ještě otázečka: kytky jsou strašně hustý a mají obrovský listky, tak mám ty velký horní upajcnout? Aby dostával spodek kytky víc světla...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 04-08-2011 v 18:02 PM

Old Post 04-08-2011 v 15:00 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

všude kde jsem je objednával mi napsaly nejsou skladem a dodavatel je taky nemá - tak to vypadá že asi letos hodně žádaná odrůda

Old Post 04-08-2011 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 29

to Vousac: Naštěstí jsem si koupil do foroty balení 10 Ks od growshop seeds... za 600 Kč je to totiž nádhera...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 04-08-2011 v 17:37 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 30



Tak tak chlapy, na pristi rok jich objednam jeste vic. Snad zase budou. Tak nejak jsem s tim pocitaal a jeste jich mam ted 20ks semen v lednicce. ale dalsi rok jich vysadim tak 50. Toť můj plán. místo na ně určitě bude. Tato odruda automatu me hodne oslovila. Libi se mi jak tvori palice a te pryskyrice... Takze kdyby jste chteli, tak oteviram aukci... 5 semen za 1500 Kč :-D ne, prdel... urcite je pred pristi out sezonou zase vyhodi. Meli z toho hodne zisku si myslim... kdyz to vyprodalai, bude i pristi rok

Pro zajimavost: me uz dokvitaji ty auto NL a na jedne se mi objevilo uplne fialovy pheno (viz. foto) jenom asi behem 3 dnu co jsem tam nebyl... uplne sem nechapal :-D

tak peace a at roste, nebo teda spis at kvete :-D

Old Post 05-08-2011 v 08:15 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

tak jsem je našel a objednal buď po 1-3-5-10 semen což je paráda.
http://www.smart-grow.cz/semena/roy.../samonakvetaci/

Old Post 05-08-2011 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 32

Tahle odrůda mi přijde taky dokonalá, koupil sem si dva paklíky po 5ti, dostal 3tí zdarma a ještě využil 10% slevu takže 567,- za 15 fem. kousků úžasného AF modelu.. :-) to je necelích 38,- za seed, no neberte to jinak se ale do květu žene trošku pomaleji než ostatní které sem dosud zkoušel, ale obsipanost a výnos to vynahradí ;-) ještě chci tenhle rok zkusit zaštípnout, nebo dokonce FIM, třeba to zvládne a i zvedne výnos.. je to AF které by to mohlo stihnout
pardon, pokud to považujete za OT tak to smažte, ať se daří :-)

I love Mary J

Old Post 05-08-2011 v 11:37 AM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2016 - AF Northern Light fair seeds - 25 odpovědí
19-07-2012 - AF Norten Light na terase - 21 odpovědí
05-07-2012 - AF - Northern Lights za oknom - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2485670 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív