Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AF Northern Lights - growshop seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

AF Northern Lights - growshop seeds Příspěvek č. 1






Rozhodl jsem se založit tento podrobný report o mém pěstování AF Northern Lights od growshop.cz (zároveň je i report v Galerii Outdoor, ale toto bude jen o NL), půjde spíše o fotoreport. Diskusi v tomto threadu o tomto strainu se nebráním tak pište!!

INFO o odrůdě:
AutoFlower Northern Lights (growshop seeds special edice) - pravděpodobně se jedná o semena ze semené banky Nirvana.nl (viz. reklama v časopise LEGALIZACE 3/11, kde uváději, že se jedná o semena od hlavních producentů semených bank - AF NL dělá snad pouze Nirvana) - 5ks
EDIT: tak malá oprava AF NL dělá i Pyramidseeds https://www.pyramidseeds.com/AUTOFL...NORTHERN_LIGHTS

Substrát:
65% - Coco substrát - kostky
20% - Substrát pro Muškáty (agro)
15% - Perlit

Nádoby:
květináč 8,9 l

Hnojiva:
- na růst: Lignohumát - hnojivo s huminidovýma složkama vhodné pro mladé rostliny, příznivě pomáhá v rozvoji kořenového balu a růstu. (zatím dobrá zkušenost - pokud pojedu i druhé kolo, tak nahradím BioBizz Grow a BioBizz Root Juice + ještě BioBizz FishMix na přihnojení i postřik a na postřik BioBizz Leaf Coat)
- na květ plánuji: BioBizz Bloom, BioBizz TopMax + BioBizz FishMix a BioBizz Leaf Coat

Vysetí proběhlo dne 17.06.2011

Foto 1: 18.6.2011 - předpěst v malém pařníčku na okně - semena vložena do substrátu viz. výše a rozkladatelných pěstební košíčků (substrát vložen do košíčků asi o tři dny dříve než byla zaseta semena a pravidelně záléváno vodou z potoka - PH neměřeno)

Foto 2: 19.6.2011 - vylezli již 4 klíčky ze substrátu. Pravidelně roseno a položeno na jižním okně. Takže počítám to jako 1.DEN RŮSTU.

Foto 3 a 4: 20.06.2011 - vylezlo i zbývající semínko. Všechny košíčky byly vloženy do květináčů - uřízl jsem jim akorát opatrně dno (u toho POZOR!!! kořínek byl u třech již prorostlý skrz!!!). Zase byl substrát v květináčích cca. týden a pravidelně zaléván.

Foto 5: 22.06.2011 - 3.DEN RŮSTU - mají cca. 3cm a poprvé pohnojeno Lignohumátem cca. 1 ml na l vody. Tvorba prvních lístečků.

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 03-07-2011 v 18:35 PM

Old Post 03-07-2011 v 13:14 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2






Foto 1: 24.06.2011 - 5.DEN RŮSTU - cca. 5 cm, první lístečky se pěkně zvětšují. Hnojeno při každé zálivce Lignohumátem - 2ml na l.

Foto 2: 25.06.2011 - všechny NL pospolu.

Foto 3 a 4: 27.06.2011 - 8.DEN RŮSTU - cca. 5 cm, ale po přisypání trošky substrátu ke "kmínku". Začíná rašit druhá sada lístečků

Foto 5 a 6: 29.06.2011 - 10.DEN RŮSTU - cca. 7 cm, kytky hodně zmohutněly a mají krásně sytou barvu a lístečky jsou jakoby gumové!

Old Post 03-07-2011 v 14:04 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3


6.

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 03-07-2011 v 14:13 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 4





Foto 1 a 2: 1.07.2011 - 12.DEN RŮSTU - mají cca. 7 až 8cm.

Foto 2 a 3: 3.07.2011 - 14.DEN RŮSTU - již 8cm, klube se třetí sada lístků, stále hnojeno Lignohumátem 3 ml na l. (příště již určitě BioBizz grow, protože jedou na 14.DEN dost pomalu na to, že by měli být cca. v půlce růstu.)

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 03-07-2011 v 14:32 PM

Old Post 03-07-2011 v 14:22 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 5

vypadá to dobře ono se to rychle spravý a rozjedou se . jenom ze začátku pozor na ty hnojky ...ze začátku bych ani nehnojil, raději až pak až bude větší a trochu jí zdřevnatí stonek, pak můžeš valit i plné dávky( jinak biobizz je dobrá volba)....jinak pohoda

Old Post 03-07-2011 v 18:49 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

čus,tenhle jev že se ti na chvilku zastaví růst jakoby v tomhle stádiu je typický,ale pak se to rozjede neboj

Old Post 04-07-2011 v 21:44 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 7





Zdar chlapi, jj asi to tak bude. Projížděl jsem si vlákna tady G a je pravda, že u 75% lidí co jedou Autoflowery, tak se jim to okolo druhýho tejdne kouslo, asi to bude tím, že ze začátku to potřebuje udělat alespoň nějakou zelenou hmotu, aby mohla probíhat řádně fotosyntéza a aby mohl zesílit kořenovej systém a až pak co kytka zesílí vrazí do vejšky. A taky tomu určo nepomáhá to hnusný počasí co je skoro 14 dnů venku, jestli bylo z 16-dnů co jsou v růstu hezky 5-dnů, tak to je hodně, ale ode dneška má bejt hezky tak snad se rozjedou!! Za chvíli sem hodím dnešní fotky....

Tak se začínaj asi vytahovat, už jsou znatelné rozestupy mezi patrama, ještě předevčírem byli jakoby napláclé na sobě. Jinak dnes jsem začal hnojit značkovkama a to BioBizz Grow a BioBizz FishMix (zatím v poloviční dávce) a proveden postřik na list BioBizz Leaf Coat, tak snad to bude znát!

05.07.2011 - 16.DEN RŮSTU

Foto 1: Tak to je šampion , zatím největší kytka a to je to až ta poslední co vylezla.

Foto 2 a3: A tady jsou další...

Foto 4: Všechny NL pospolu

Jinak začíná vykukovat snad po tejdu sluníčko!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 05-07-2011 v 08:31 AM

Old Post 05-07-2011 v 05:16 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 8





Zdarec Groweři,

tak konečně je teplo a svítí puchejř a autíčka se rozjeli. Akorát jsem udělal chybu a jednu jsem asi přehnojil? Taky mi to dala řádně znát, ale myslím, že to bude OK!

07.07.2011 - 18.DEN RŮSTU - CCA. 10 CM

Foto 1: Tak tohle je asi nová Big Boss-ka, za poslední dva dny nehorázně zesílila a povyrostla!

Foto 2: Pohled na jednu krásku z vrchu!

Foto 3: To je ta spálená (nebo aspoň myslím, že je spálená od hnojek?), snad to ve zdraví rozdejchá. Zejtra dostane polovic papání!!!

Foto 4: Celej GANG!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 07-07-2011 v 15:56 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9

takže sem právě dohulil záštip a musím ti říct že budeš spokojený..... zaštip zcela usušen....2 prdy a zatím super stav ....za ty prachy už sem obědnal ještě 15 ks....zatím a držím palce vypadají zdravě.... k+ frčí

Old Post 08-07-2011 v 20:39 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 10





to Cerzyn: Už se nemůžu dočkat! Ale mě čekáj ještě nějaký dva měsíce!

Jinak tady je dnešní update! Autíčkům se daří a dokonce i ta popálená vypadá, že je v pohodě.

09.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 20.DEN RŮSTU - 12. CM

Foto 1: Největší z NL, včera jsem je zasypal až po děložní lístečky (už začali žloutnout). V pozadí krabka od sirek.

Foto 2: Pohled shora. Jsou prostě nádherný, už věřím, že se dostanou na nějakejch 20 cm než začnu kvést a budu mít tak 4.patra!

Foto 3: Spálenej lísteček!

Foto 4: A zase všechny NL pohromadě!

Už se těším až začnou kvést!

PS: t Killer: toto je téma o ANL, na takvýhle výlevy máš PM!

TAK SE OBJEVILO PRVNÍ PREFLOWERS!!!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 09-07-2011 v 18:10 PM

Old Post 09-07-2011 v 05:16 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 11




Zdar malo pěstitelé AutoFlowerů!

11.07.2011 - AutoFlower Norther Lights - 22.DEN RŮSTU - 12 až 13 cm.

Do automatů se mi asi pravděpodobně pustil nějakej hmyz - spozoroval jsem na nich takový černý mršky o velikosti špendlikové hlavičky (škoda, kterou pravděpodobně způsobili jsou žlutý, jakoby vypálený tečky a následně jakoby popraskanej list), nejdřív jsem si myslel, že je to spálený od hnojek, ale pravděpodobně ne. Nějakej názor při pohledu na fotky? Jinak včera jsem to postříkal přípravkem na žravý a savý hmyz, tak snad to bude dobrý (dnes jsem další poškození nespozoroval.)

Jak jsem psal výše, tak pravděpodobně byli napadený nějakým sráčem, ale po postřiku vypadají vpoho. Zatím nekvetou, ale myslím, že dokonce týdne snad už budou! Mají pouze 13cm, ale do šířky cca. 25 cm, pokud tento týden pojedou stejným tempem jako poslední čtyři dny tak budou mít snad alespoň 20 cm než začnou nakvétat! Patra jsou hodně nahusto - cca. každý 2cm.

Foto 1: Šampión - krásná zdravá rostlinka!

Foto 2: Porovnání velikosti s krabkou!

Foto 3: Full Gang!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 11-07-2011 v 16:32 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 12

Ahoj, v kvetináči snimi nemám zkušenost (květináče máš dost malé, dal bych větší), ale neboj oni se rozrostou. Když jukneš do téma které založil náš kalifornský kolega a já tam přispívám, tak jsou to brutus kytky. Nebál bych se je i přesadit do větších až prokoření těmi malými květináči. Nebýt té plísně která mne postihla i tak za ty peníze holky předvádí toho dost. Preflowers Ti ukáží až tak od sedmého patra, pak teprve začnou nakvétat a to bude docela závod v růstu. Však uvidíš. Na pravidlo nepřesazovat bych se vyprdl jestli máš čas a prostor. Jinak záštipky byly byť ne zcela zralé, moc dobré. Tahle genetika má docela potenciál, tak ji nenech živořit v malých květináčích. Z těch dvou kytek co tam mám tak jedna dělá palice jak šutráky(taky proto plesnivěla při tom počasí který bylo) a druhá má palice vzdušný a je to samý listí. To už se mi moc nelíbí, ale i tak to bude dobrý a bude hodně lístečků na haš, masti nebo Fénixovy slzy. Ať se Ti daří
Dolfa

PS: s hnojením to nepřežeň, plíseň mne postihla i díky přemíře dusíku, ikdyž jsem moc nehnojil, je to několik faktorů které se potkaly dohromady (konečky listů sice spálený nemám, ale chce to míň)

Old Post 11-07-2011 v 18:59 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 13





Zdar malopěstitelé,

13.07.2011 - AutoFlower Northern Lights - 24.DEN RŮSTU - cca. 15 cm

Foto 1: Největší v porovnání s FishMixem, má již zárodky 5.patra.

Foto 2: Nejhezčí v porovnání s FM.

Foto 3: To je to staré poškození listů, pravděpodobně nějaká savá bestie!

Foto 4: Pospolu.

Jinak stále hnojím BioBizz Grow - 3ml na l.
BioBizz FishMix - 2ml na l. Na postřik 1,5 ml
BioBBizz Leaf Coat

EDIT: To Dolfa: no nevím jestli jsou 9l květináče zas tak malé, je tu spousta pěstitelů, který je mají v daleko menších a daří se jim. Zatím uplně prorostlé nejsou takže si myslím, že to bude i stačit.

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Naposledy upravil pedro_devil 13-07-2011 v 07:53 AM

Old Post 13-07-2011 v 07:13 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 14

Zdravím máš rastlinky pekné a tiež chcem ísť
AF Northern Lights od pyramidseeds ... ale uvidím ešte ako sa rozhodnem. Ja som si kúpil hlinu na 8 týždňov predhnojenú takže hnojenie mám z krku ale niečo na kvet tam dám určite. Budem sledovať. Nech to rastie )

Old Post 13-07-2011 v 13:56 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od BunyMax
Zdravím máš rastlinky pekné a tiež chcem ísť
AF Northern Lights od pyramidseeds ... ale uvidím ešte ako sa rozhodnem. Ja som si kúpil hlinu na 8 týždňov predhnojenú takže hnojenie mám z krku ale niečo na kvet tam dám určite. Budem sledovať. Nech to rastie )


zDAr tu mas tiez AF NL fem za super cenu a ked zoberes 2 balenia 3 mas zadara

http://www.growshop.cz/katalog/deta...toflowering-5ks



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 13-07-2011 v 15:00 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Khromm
Stálý Člen

Karma uživatele Khromm - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 16

Zdar pedro_devil
jedu uplně stejné semínka indoor akorát jen tři kytky svítím na ně 33 dní a největší kytka mám 51 cm rozdíl ve výškách je max 5 cm :-) hnojil jsem je zatim jen dvakrat
..http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57777

Old Post 14-07-2011 v 10:26 AM
Khromm je offline   Profil uživatele Khromm   Find more posts by Khromm   Foto galerie člena Khromm   Click here to Send Khromm a Private Message   Add Khromm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2016 - AF Northern Light fair seeds - 25 odpovědí
19-07-2012 - AF Norten Light na terase - 21 odpovědí
05-07-2012 - AF - Northern Lights za oknom - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1234360 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív