Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Prvni aerogrow Amazon 116
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

Dopestuju?
This poll is closed.
Ano. 6 100.00%
Ne. 0 0%
Total: 6 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

smazat tema, prosim Příspěvek č. 1

smazat tema, prosim

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Naposledy upravil sk-at-er 28-06-2011 v 12:29 PM

Old Post 21-06-2011 v 12:14 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomiss13x
Nový Člen

Karma uživatele Thomiss13x - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 2

Cus taky jsem jel amazon ze zacatku cca 10dnu jenze to delalo takovej hluk a to jsem to mel hned vedle postele a jelikoz jsem jel uplne prvni indoor tak se me to tam nejak zacalo prdet ph,teplota roztoku(nato davej bacha) tak jsem to presadil do kokosu na drip a v pohode.Taky jsem mel asi 5 klonu mrzaku,ale moji chybou ,ale stejne jsem je tam nechal a zmatorili se a ted na nich sou dobry paldy.Nech je tam a bud se chytnou nebo ne ,ale podle me nic neskazis.Preju at to roste

Raptor

Old Post 21-06-2011 v 13:26 PM
Thomiss13x je offline   Profil uživatele Thomiss13x   Find more posts by Thomiss13x   Foto galerie člena Thomiss13x   Click here to Send Thomiss13x a Private Message   Add Thomiss13x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 3

Asi bych je taky nechal,,,jestli jsou u těch menších kořeny OK a mají podle tebe nějakou tu šanci do budoucna, tak bych větší kytky zaštípl FiM a roztahoval je pomalu po ploše...tím bych se snažil udržovat stále stejnou výšku všech kytek, no a ty malé bych nezaštipoval, u nich bych doufal, že za pár dní dohoní ty zaštíplé kytí. Anebo, nemusí se zaštipovat, stačí ohybat, později se dá i lámat...

Co mám na "pseudo-Aeru" odzkoušené: Den, kdy přepnu na 12/12 ( ponechávám lampu na růst ) podpořím kytí hnojivy a to převážně dusíkem na růst. Za 5-7dní vyleju celý roztok, dám lampu na květ a namíchám nový již květový roztok bohatý na fosfor a draslík včetně aktivátoru květu. Takto mi kytí od přepnutí na 12/12 vyrostou cca jednou tolik ode dne posledního 18/6.

Samože, záleží na hnojkách, nejlepší je držet se dle návodu od výrobce.

Ale i tak, možností je hodně,,, ať se daří kolego a věřím, že to dotáhneš do úspěšného konce::::::budu sledovat:::mějse a ať to šlape

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 21-06-2011 v 22:49 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2007 - Aeroponie - Amazon 116 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1737240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív